Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση αργά στο ξενοδοχείο της κοπέλας. 3 το πρωί περίπου.
Η επικοινωνία με γραφείο άψογη και αφού ρώτησα για 4 κοπέλες αυτή ήταν που μπορούσε εκείνη την στιγμή.
Μπαίνω στο δωμάτιο και για κάποιο λόγο ήταν απίστευτα ξενερωμενη και δεν έχει διάθεση(ποιος ξέρει τι είχε συμβεί ήταν και αργά) Λέω από μέσα μου την κάτσαμε αλλά τώρα μπήκες και θα μπεις και κανονικά....
Η βερόνικα έχει ένα όμορφο σώμα με λίγο χαλαρή κοιλίτσα αλλά που το παρατήρησα μόνο
κάποιες στιγμές αλλά εχει εάν απαλό δέρμα για γλύψιμο. Το προσωπάκι είναι όμορφο ρωσικής πλευράς.
Με ρώτησε αν θέλω νερό ή ποτό ή κάτι άλλο και ήταν ευγενική. Προσπαθήσατε να μιλήσουμε και να την κάνω να νιώσει άνετα και κάπως βελτιώθηκε.
Πάω για μπάνιο και ξεκινάει ο πρώτος γύρος.
Κατευθείαν πίπα που ήταν καλή αλλά όχι η αξέχαστη σκουφάκι και ιεραποστολικα για κάνα 20λεπτο που δεν διαμαρτυρηθηκε καθόλου μέχρι να έρθει το τέλος. Ακόμα όμως δεν ήταν στο καλύτερο mood. Πάμε μπάνιο και στην επιστροφή λέω θα το αλλάξω το mood και έτσι όπως είναι ξαφνικά ανάσκελα χώνω όλο το πρόσωπο στο μουνακι της οπου εκεί ξεκινάει να το απολαμβάνει να γίνεται μούσκεμα και να με αφήνει να παίξω και με τα δαχτυλάκι μου για κάνα 5 λεπτο. Ξαφνικά με σταματάει και ξεκινάει μια πιπα με πάθος με μπάλες που ήταν πολύ ανώτερη από την πρώτη. Στα 4 γιατί αυτό ήθελε όπου πήγε ασταμάτητα μέχρι που την γυρνάω ιεραποστολικα ξανά και αυτή να μου δίνει τον ρυθμό με τα πόδια και τα χέρια της για να το απολαύσει μέχρι να έρθει το τέλος.
Ο δεύτερος γύρος ήταν ένας σωστός και πολύ τίμιος γύρος και από την στιγμή που ειναι άνθρωπος και οχι ρομπότ και έτσι καταλαβαίνω ότι άλλες φορές έχεις διάθεση και άλλες όχι έφυγα χαρούμενος που είχε αλλάξει η διάθεση προς το καλύτερο και όχι το ανάποδο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, olddog, MarkosIoan και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2021
Μια χαρά! Το μουνέτο είναι τουφέκι αν ήταν ξεκούραστη μπορεί και οι 2 γύροι να ήταν σουπερ!
review reaction 1 shadow123
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1