Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 106259
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κανω παλι upload την κριτικη αφου ειδα οτι κολλησε καπου η χαθηκε δεν μπορω να καταλαβω. Anyway ξαναλεω & προσθετω ακομα

Γεματος καυλες & ορεξη για μαλακιες πλεον ετοιμαζομαι στολιζομαι & παω στο βολτα στο hotel για να δωσω μαχη μεχρι εσχατων

Ξαπλωνω στο κρεβατι & περιμενω την απολυτη ηδονη την στιγμη που θα ακουσω ψηλοτακουνα & τον ηχο να μου χτυπανε την πορτα

To ρωσιδακι μαγκες ειναι περιπτωση ενω εχει μια γλυκα στο προσωπο βγαζει ενα τερμα προστυχο υφος φαση fuck me until death

Milf στα 30 - 34 με ωραιο oμως προσωπο για τα ενσημα της αλλα με χαλασε πολυ το piercing στη μυτη της λες & ειναι γελαδι

Καλο σωματακι με τρελο κωλι & βυζομπαλα 3αρια οχι ομως κατι το ιδιαιτερο αλλα με piercing στον αφαλο που με καρακαυλωνει

Εχει διαφορα tatto τα οποια καποια ειναι μικρα & διακριτικα & δεν ενοχλουν αλλα ομως τα βλεπεις & λες WTF ρε πουστη μου

Ενα διαολακι στο αριστερο μπρατσο λες WOW - ενα λουλουδι στο δεξι πηχη λες ok ΑΛΛΑ το αλογο στην κοιλια τι φαση ρε φιλε

Υψος & βαρος οτι γραφει περιπου η καρτελα της ενω ηταν πεντακαθαρη & ευγενικη παρολο που στην αρχη μου φανηκε λιγο frozen

Ηρθε πολυ απλα ντυμενη με ενα φορεματακι & ψιλοφοβηθηκα οτι παμε για epic fail αλλα τελικα στο δωματιο μπηκε μια ταλιμπαν

Ειναι μια TOP πορνη οχι πουτανα μην μπερδευεστε - πο¥τανα ειναι η 20αρα που παει με τον 50αρη για να παρει δωρο το iphone

Πολυ καλο sex με συνεχη προστυχο eye contact στο κλαρινετο οπου εγινε & το πρωτο ανοιγμα σαμπανιας πανω στο προσωπακι της

Αγγλικα εντελως basic οποτε στο break ειχαμε μια τυπικη κουβεντα αλλα στα @@ μας δεν την καλεσαμε να πουμε για τα ζωδια

Στο 2nd half ειχαμε την wonder woman σε ρολο cowgirl & 69 οπου εγινε αγριο σφυροκοπημα γαυρου στην 6μπαλη ΑΕΚ στα playoff

Η γκομενα γενικα ειναι για να βγαλεις γουστα απλα χρειαζεται να της κανεις ενα unlock στην αρχη & μετα θα περασεις ζαχαρη

Ξερει να γαμιεται & αλλαζει ταχυτητα ανα περιπτωση απο GFE σε PSE & τουμπαλιν οποτε ο καθενας παιρνει αυτο που γουσταρει

Δινει την εντυπωση οτι σεβεται το μεροκαματο & κανει οτι μπορει να σε ευχαριστησει & να περασει & εκεινη καλα στο meeting

Kamehame...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Vegito
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
993
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, koukoskoukou, Constantinos27

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού