Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έχοντας διαβάσει τις αποθεωτικές κριτικές για τη ρουμπινα/κωλομπινα, ειπα να γευτω το μουνακι κ το κωλαρακι αυτου του μοντελοειδους....
Μεσα στην καυλα στελνω στην καυλα ονοματι Καιτη κι αυτη με την καυλοφωναρα της με καυλωσε περισσοτερο..
Θελω ρουμπινι αυθημερον της λεω κ μου απαντησε καταφατικα ενω περιμενα να παρω τον πουλο..
Παραξενευτηκα που ηταν διαθεσιμη κ μαλιστα στην ωρα που ζητησα, εχοντας αρχισει να σκεφτομαι οτι για να ειναι διαθεσιμη τοσο ευκολα σε ωρες υψηλης ζητησης, κατι δεν παει καλα...
Εμφανίζομαι στο ξενοδοχειο εναντι του πανεπιστημιου στο οποιο εκκολαπτονται πορνιδια πολιτικων επιστημων κ τα οποια εκτος απο το κορμι τους, στο αμεσο μελλον θα ξεπουλησουν και την υπολοιπη Ελλαδα πλην της Μακεδονιας..
Ανεβαινω στον 1ο οροφο, χτυπαω πορτα ( ουτε κουδουνι δεν εχει ) και μου ανοιγει ο ΚΑΝΕΝΑΣ...
Ειχε κρυφτει πισω απο την πορτα...Τι εγινε ρε πουστη μου λεω, τοσο ασχημη ειναι κ κρυφτηκε ???

ΝΑΙ, ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΗ ΕΙΝΑΙ....
Πρωτα ξεπροβαλε η μυτη ( τι μυτη, μυτογκα ) κ μετα η υπολοιπη...
Τι μυτη γαμψη αετισια ηταν αυτη ??
Καρφωνει μπιφτεκια απο τη ψησταρια χωρις να βαλεις κ να καψεις χερι...
Σκοτωνει κατσαριδες στις γωνιες χωρις χρηση σκουπας...
Αν παει να σου κανει γλειφοκωλι κ μπει καταλαθος η μυτη στον κωλο, την εβαψες......Σου πηρε την παρθενια...Επιασε λεπτο εντερο

Ρε μάγκες, τι 8 στο προσωπο, ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΤΕ ??
Εχουμε χασει τελειως την αισθηση του ωραιου κ βαζουμε στα μπαζα αδιανοητα υψηλες βαθμολογιες ??? ΗΜΑΡΤΟΝ που λεει κι ο αλλος..Χαριστικα της εβαλα 3.

Τελος παντων, μετα τα ματια μου κατεβηκαν προς τα κατω κι ειδα ενα ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΣΩΜΑ....
Ποιος αρχαιος Ελλην το σμιλεψε ???
Τι ποδαρες ΑΔΙΑΝΟΗΤΕΣ, ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ, ΚΑΛΛΙΓΡΑΜΜΕΣ ηταν αυτες ??
Τι ΚΩΛΑΡΑ ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ, ΑΓΕΡΩΧΗ, ΤΕΛΕΙΑ, ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΗ, ΣΤΗΤΗ σε σχεδον 1,20 μέτρα ύψος ήταν αυτη ????
Τι μέση λεπτή και καλοσχηματισμένη ηταν αυτη ?
Τι βυζάκια πανέμορφα σε οψη κι αφη, 1,5αρια, στητα κι αγερωχα ηταν αυτα ??
Τι λεπτοι κι ωραιοι ωμοι ηταν αυτοι ?
Τι εκλεπτισμενα και περιποιημενα ακρα σε χερια και ποδια ηταν αυτα ??
Μιλαμε για σωμα ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΕΚΑΡΙ...
Το μονο που της προσαπτω ειναι οτι φορουσε παντουφλες ασπρες ξενοδοχειου....
Φορα μανταμ τα ψηλοτακουνα να περπατας 1,90+ γυναικα και να τριζει η Συγγρου....

Τελος παντων....αποφασισα να μεινω λογω σωματος γιατι σπανιως βλεπεις γυναικα 1.80 με τετοιο κορμι ΑΛΑΒΑΣΤΡΙΝΟ...

Παω να τη φιλησω, στομα ερμητικα κλειστο....
Προσπαθησα πολλες φορες να παραβιασω τα χειλη της με τη γλωσσα μου για να ακουμπησω τη δικη της αλλα ειχε ορθωσει ενα Σινικο αδιαπεραστο τειχος..
Κουκλα μου της λεω, σου αρεσουν τα φιλια ??
Ναι μου λεει..
Ε που ειναι η γαμημενη η γλωσσα σου ??
Εδω μου λεει..Και μου την εβγαλε και μου την εδειχνε...
Οπως ηταν εξω η γλωσσα, παω να τη φιλησω, παλι μεσα στο καβουκι η γλωσσα...Τον μπιπ-μπιπ μου θυμισε..
Τελος παντων, της πιανω το κατω χειλος, με τα χειλια μου και της το τραβαω απαλα.....NO BITING μου λεει...
Με δουλευε κανονικα....Το κατω χειλος εχει υποστει φουσκωμα κ σε συνδυασμο με τη μυτη το αποτελεσμα ειναι πραγματικα ΑΣΤΕΙΟ...!!!

Ηξερα οτι το ραντεβου βαινει ολοταχως προς την αποτυχια....Μπαινω για μπανιο κ δινω μια τελευταια ευκαιρια γιατι αυτο το κορμι ηθελα να το ΓΑΜΗΣΩ..
Βγαινω με την πετσετα κι αυτη ξαπλωμενη επαιζε με το κινητο, ενω ειχε βαλει την τηλεοραση σε ενοχλητικο επιπεδο ηχου αλλα και φωτεινοτητας..
Την κλεινω και μου λεει WHY WHY ??
BECAUSE μωρη καρια..
Τη σηκωνω απο το κρεβατι ,πασπατευω την ΚΩΛΑΡΑ και τη ξαναρχιζω στα φιλια....Το στομα παλι κλειστο...
Σου αρεσουν κουκλα μου της λεω τα french kisses ???
Ναι μου λεει
Τοτε βγαλε την πουτανα τη γλωσσα
Εβγαλε λιγο κ μετα παλι μεσα..
Τη ξαπλωνω στο κρεβατι κι αποκαλυπτεται ενα ΑΠΙΣΤΕΤΥΤΟ ροζ μουνακι με κατι ΚΑΥΛΩΤΙΚΕΣ χειλαρες να πετανε προς τα εξω και να μου φωναζουν ΓΛΕΙΨΕ ΜΑΣ...
Τις βαζω στο στομα μου, τις ρουφηξα και μου λεει NO, NOT HARD...

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...ο κομπος στο χτενι...Σηκωνομαι, ντυνομαι κι αποχωρω....

Εδωσα πολλες ευκαιριες, η κοπελα δεν ειχε ορεξη ?? δεν ηθελε ?? δεν της αρεσα ??
ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ
Οταν κανεις μια δουλεια, πρεπει να την κανεις σωστα και να προσφερεις αυτα που λες στο site..
Αλλιως κλεισου σε κανενα πυργο σαν τη Ραπουνζελ να σε βλεπουμε απο μακρια και να την παιζουμε...Να βλεπουμε το σωμα σου δλδ γιατι αν βλεπουμε τη φατσα......αστο..

Μου θυμισε κλασσικη νεοελεεινιδα, που τα πεταει ολα στο insta, ξεφτιλιζεται παντου κι αν της την πεσεις, ξαφνικα μεταμορφωνεται και σου λεει "για ποια με περασες, για καμια πουτανα" ???
Μαλλον δεν εχουν διαβασει τον ορισμο της πουτανας και νομιζουν οτι διαφερουν απο αυτες...

Μεγαλο ΟΧΙ απο μενα...
Το εχω ξαναπει...Οταν η γκομενα δε φιλαει με γλωσσα απο την αρχη...το ραντεβου παει ΑΠΑΤΟ....Το γλωσσοφιλο για μενα ειναι το ΒΑΡΟΜΕΤΡΟ της συναντησης
Αυτες που δε γλωσσοφιλανε σημαινει οτι πανε για ΑΡΠΑΧΤΗ
Αυτες που γλωσσοφιλανε κατα 99% θα γαμηθουν ανελεητα

Ευχαριστω ΚΑΙ ΠΑΛΙ την Καιτη για την κατανοηση....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 30, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.238
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 mitsmitsa, hornyasfuck, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2021
μαλλον για την Καίτη πας εσυ
σου αρεσει να παιρνεις και να παραπονιεσε
πες την αληθεια
ετσι; Πλατύ χαμόγελο
G
geroksouras
review reaction 3 hornyasfuck, roughfucker
02 Οκτωβρίου, 2021
Πάντειος, μπουρδέλο και πεζικό...
review reaction 3 hornyasfuck
02 Οκτωβρίου, 2021
& γαμω τις κριτικες πολυ πλακα,την επομενη φορα εχε κ σακκουλα μαζι για παν ενδεχομενο,αυτο με τη μυτη παντως παλιοτερα ειχα μια φιλη που γουσταρε εναν συρανο ντε μπερζερακ κ φαντασιωνοταν να της κανει γλυφομουνι & να της χωνει & τη μυτη στο κωλαρακι της ταυτοχρονα!
review reaction 3 hornyasfuck, roughfucker
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3