Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βασίστηκα στα λόγια της Νικόλ και εκανα καλά. Δεν είχα ιδέα τι θα συναντήσω μια και ημουν απο το πρωι στο δρομο χωρις διαδικτυο. Παω στο ξενοδοχειο και χτυπώ την πόρτα του δωματιου της. Μπροστα μου εμφανιζεται οτι πιο κοντινο εχω δει σε Σκαρλετ Γιοχανσον εδω και καιρό. (παρεπιπτόντως το πρωι ειδα τον Τσακαλώτο να πνει καφε). πάω να την φιλήσω και αρχίζει ενα αισθησιακο γλωσοφυλλο που με εκαν να μην παρατηρσω τα τατουαζ της που κατα την γνωμη μου την αδικουν. Παω για ντους και καθως γυρίζω την βλεπω ξαπλωμενη με ενα δικτυωτο λορμακι. Αρχιζω να το αφαιρω και την αγγαλιαζω γυμνη. Τελεια αιαθηση. Κατεβαινει στον μικρο και αφου τον παρατηρει λιγο, τον βαζει στο στωμα της και αρχιζει μια πολύ καλή πίπα. Την σταματαω και την γυρίζω ώστε να μπορω να την γλυφω και γω . Το 69 την ερεθησε και αρχισε να σπωχνει το κεφαλι της βαθια στον μικρο φτανοντας με κοντα στο τελος. Της λεω να βαλουμε προφυλακτικο. Το τοποθετει με το στωμα της και με καβαλα. Δεν ηθελα πανω απο 10 λεπτα. Αξιζει τν κοπο. μια επισκεψη Θα περασετε καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, redb, kwstasxat και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Το πιο κοντινο,σε σξαρλετ γιοχανσον, που εχει ερθει Ελλαδα & το ειχα ειχα παρει,ηταν παλι απο το ιδιο γραφειο,η Αρινα το καλοκαιρι του 2017!
review reaction 1 hornyasfuck
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Πολύ σημαντική η σημείωση ότι είδες Τσακάλωφ να πίνει καφέ.
Πάντα τέτοια, μακάρι να δεις και Καραμανλή να τρώει παϊδάκια.
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2