Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω μια συμπάθεια στις λατινες και είπα να δοκιμάσω την LUCIANA. Τηλέφωνο στο γραφείο είναι free σε μιάμιση ώρα. Λέω "καλώς" ρωτάω "η κοπέλα μιλάει Αγγλικά? Γιατί το γράφεται στο site αλλά και σε προηγούμενες είχε γίνει το ίδιο και δεν ξέραμε λέξη"
Απάντηση!!! " Η κοπέλα μιλάει Αγγλικά με Google translate"
Μάλιστα..... Άρα όλες οι κοπέλες μιλάνε όλες τις γλώσσες με αυτήν την λογική.... Και σουαχίλι.... Την ώρα της συνουσίας θα την ρωτήσω κάτι και θα περιμένω να το googlarei.... Τεσπά Κλάιν λέω. Στείλτο το κορίτσι!!!
Δέκα λεπτά πριν την ώρα συνάντησης ακούω για κάνα λεπτό καγκουραμαξο σταματημένο έξω από το σπίτι . Βγαίνω και ανοίγει η πόρτα του συνοδηγού βγαίνει το κορίτσι και έρχεται . Εντυπωσιακό πλάσμα.
Plastic fantastic με λατινικό αέρα.Στις φωτογραφίες φαίνεται mega bitch αλλά από κοντά είναι πιο γλυκιά.
Στα του σεξ πολύ καλή καθαρή πραγματική συμμετοχή δυνατη πίπα και πέρασμα από την ευρύτερη περιοχή. Πολύ καλή αίσθηση η κωλαρα αν και fake. Καλή εγχείρηση ? συγκριτικά με άλλες στο παρελθόν. Βυζί καλό .
Την κοπέλα την πήρα για τις 01.30 ήρθε 01.20 και ο οδηγός έστειλε μνμ 2.05 σε 10' να είσαι έξω. Ξενερα... Πολύ καλό κορίτσι εμπειρία και συνεύρεση. Στεναχώρια για το γραφείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mastrogod
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
592
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, gnnakos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2021
Αυτο για το φιλί ισχυει αγορίνα? Γιατι στο τηλ μου είπαν δεν φιλάει....διαφώτησέ με παρακαλώ...
review reaction 1 hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2021
για την εγχείρηση που ανεφέρεις στην κριτική σου....για τον κώλο της λες (προσθετική) ή για άλλο μέρος του σώματος (αφαιρετική)??? Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Αυτό με το Google translate έγραψε... Ρε τί μας λένε οι άνθρωποι
review reaction 3 hornyasfuck
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Της είπα ότι θέλω 69 όταν Μ έπαιρνε πίπα και αυτή με φίλησε στόμα εγώ δεν ψηνομουν και το έκοψα. Αν και μια χαρά ήταν και καλά μύριζε.
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4