Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Νίκα δεν είναι αυτό που σε προδιαθέτει το παρουσιαστικό της, το οποίο είναι μάλλον στο κυριλε, γουτσου γουτσου τύπου. Είναι μάλλον bang bang thank you mom, που λένε στο Αμερική..... Σώμα οκ κατα την γνώμη μου, οχι κακό αλλα μάλλον αγυμναστο και λιγο στογγυλό για τα γουστα μου. Δεν πρεπει να παρεξηγηθω, επουδενι δεν είναι κακό το κορμί της. Πρόσωπο σαν κούκλα ρωσικη με μεγαλα ανοικτοχρωμα ματια και ενα πλατύ χαμόγελο. Αγγλικα καλα νομίζω αν κια δεν μας χρειάστεικαν πολύ μια και απο την πόρτα επιασε δουλειά. Ηταν πολύ ωραιο να σε γδύνει και να σε φιλάει και να μουγκρίζει απο χαρα τριβοντας το κορμί της στο δικό της. Γυμνή μου λέει οτι μόλις ειχε κανει μπανιο, τρεχω και γω με το πουλι στο χερι να φρεσκαριστω. Γυρνώ και είναι στο κρεβάτι με ανοικτά τα πόδια. Την αρχίζω στο γλύψιμο και με τραβαει πάνω με φιλά και αρχίζει μια παρα μα παρα πολυ καλη πίπα (η αδυναμια μου). Δεν είχα πολλες αντοχες μετα απο 15 λεπτα μου λέει αν θελω να βαλουμε προφυλακτικό. Βαζουμε και με καβαλήσε. Να κουνά τον κόλο της πάνω στο πουλι μου σαν λυσασμένη. Πανω κατω δεξια αριστερα, σε λίγη ωρα τελειώσαμε σχεδόν μαζι, πρώτα αυτή και μετα απο λίγο. Γραφω οτι μπορει να την ξαναδω γιατι υπαρχουν τόσες ωραιες κοπέλες και το budget είναι περιορισμένο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 25, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, George_1969, alpula και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2021
Τό σωστό εἶναι: "bang, bang! Thank you, ma'am! (ma'am= madam, κυρία [μου])... σέ καμμία περίπτωση: "Mom"
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1