Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκινώντας την κριτική μου, να σταθώ εν συντομία στο πώς κατέληξα να επιλέξω την Tesy.

Αρχικά ενδιαφέρθηκα για την Lea, για αδιευκρίνιστο λόγο το γραφείο «σαν να με απέτρεψε» από την συγκεκριμένη επιλογή, με τα λίγα μου πρότεινε Tina, στην πορεία η κοπέλα ακύρωσε για λόγους αδιαθεσίας.

Την συγκεκριμένη στιγμή που ενημερώθηκα, οι διαθέσιμες κοπέλες για την ώρα που είχα επιλέξει ήταν περιορισμένες, στις προτεινόμενες ήταν και η Tesy, γρήγορη αναζήτηση κριτικών, μία υπήρχε αναρτημένη η οποία έκανε λόγο για μια απλή όμορφη κοπέλα με amateur προσανατολισμό.
Είπα να δοκιμάσω και εν κατακλείδι την έκλεισα.

Εδώ συνάδερφοι έχουμε να κάνουμε με «έφηβο» κοριτσάκι, ούτε καν κοπέλα και σε καμία περίπτωση «γυναίκα», τα 23 χρονάκια που δηλώνει «παίζει» να είναι πλασματικά ανεβασμένα προς τα επάνω, δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω, αλλά το όλο παρουσιαστικό και στήσιμο ήταν εφηβικό & αθώο.

Βγάλτε αμέσως από το μυαλό σας την όποια «πουτανιά» & «προστυχιά» αποπνέουν οι φωτογραφίες.

Εμφανισιακά είναι αυτό που βλέπετε.
Πλούσιο μακρί μαύρο μαλλί, σωματάκι λεπτό, κοιλίτσα flat, οπίσθια όμορφα και μικρούλια, στήθος πλούσιο, προσωπάκι έφηβου κοριτσιού (είπαμε…αφαιρέστε την όποια πουτανιά), γενικά περιποιημένη και καθαρή.
Πολύ όμορφα περιποιημένα άνω και κάτω άκρα, μικρού παιδιού. Το ύψος της αυτό που είναι δηλωμένο, εκεί στα 160 ±.

Τα tattoo όπως τα βλέπετε, και προσθέστε ακόμη ένα, αρκετά μεγάλο (προσομοίαζε κάτι σε τριανταφυλλιά) στο αριστερό μπούτι της το οποίο είναι πρόσφατο καθώς δεν φαίνεται σε καμία από τις φωτό.

Στα αρνητικά να καταχωρηθούν ένα θεματάκι με τα δοντάκια της και μερικές ελιές ψηλά στην πλατούλα της.

Η Tesy δεν είναι έτοιμη για αυτή την δουλειά, είναι ακόμη πάρα πολύ μικρή, είναι ακόμα παιδί και κυριολεκτώ όταν λέω παιδί. Είναι αθώα, δεν το «παίζει» αθώα….

Δεν γνωρίζει να χειριστεί την όλη διαδικασία, δεν θα πω ότι δεν θέλει ή αποφεύγει το οτιδήποτε εσκεμμένα, δεν γνωρίζει την τέχνη ακόμη, δεν έγινε «πόρνη» ακόμη.

Δεν γνωρίζει να πάρει πρωτοβουλία, δεν γνωρίζει να κάνει το οτιδήποτε, είναι ένα αθώο και άβγαλτο πλάσμα το οποία για τον οποιοδήποτε γαμημένο λόγο βρέθηκε σε ένα μέρος και μια δουλειά που δεν θα έπρεπε να κάνει.

Όποιος αρέσκεται στο να «αποπλανήσει» και να «ασελγήσει» πάνω σε μια αθώα ψυχούλα να πάει. Αλλά «πούστηδες» φροντίσετε να μην το πονέσετε!

Δεν κάνει σε καμία των περιπτώσεων για ραντεβού πέραν των 30min, δεν θα πω ότι δεν κάνει για αυτό το επάγγελμα ή ότι δυσανασχετεί ή ξινίζει ή κομοδινίαζει ακόμα μαθαίνει, αλλά είναι ακόμη στο εξώφυλλο της Α-Β.

Εγώ πήγα για Amateur φάση και στο τέλος έφυγα εσπευσμένα στα μισά της διαδρομής με τύψεις.

Δεν εξιστορώ εσκεμμένα λεπτομέρειες, για το τι έγινε και το τι δεν έγινε και το τι ειπώθηκε, εάν το κάνω…θα το έχω βάρος στην ψυχολογία μου.

“Have you seen that magazine Barely Legal? That means when you look at it, you're almost a pedophile.”

Υ.Γ: Συγγνώμη εάν τάραξα ορισμένους από εσάς…αλλά αυτό μου βγήκε και αυτό έγραψα.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2021
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Leviathan
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
10.032
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon., Elganador, Michael Scott και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2021
το μικροδειχνει και το ειναι οντως μικρη εχει διαφορα και σε αυτες τι περιπτωσεις πολυ σημαντικη...
δηλαδη αν δεν ειναι 23 ποσο ειναι?
και το ειναι καινουργια και αβγαλτη απο το ασελγεια επισης εχει τεραστια διαφορα...
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
26 Σεπτεμβρίου, 2021
Άρα μας λες με τρόπο να μην δοκιμάσουμε;
Αν δεν το κάνει με την θέληση της , τότε για μένα είναι κόκκινη γραμμή και δεν ασχολούμαι.
Αν απλά είναι 18+ και απλά άπειρη, τότε αλλάζει το πράγμα. Όλες οι εκδιδόμενες πέρασαν από αυτή την φάση.
Πάντως σε παρακαλώ απάντησε μου για να ξέρω τι θα κάνω (και άλλοι συναγωνιστές λογικά)
review reaction 1 Leviathan, hornyasfuck
26 Σεπτεμβρίου, 2021
Ναι σιγά να μην το λυπηθούμε κιόλας το πουτανι που θα πληρωσουμε να γαμησουμε τέτοιοι μαλακές σαν εσένα γαμανε την πιάτσα και το παίζουν και ιστορία οι πουτανες μετα
27 Σεπτεμβρίου, 2021
@Wandererwonder Τά λέει αὐτά ὀ ἄνθρωπος... Ἁπλῶς ἦταν ὅλα τόσο κoντά τό ἕνα στό ἄλλο ὥστε θόλωσαν στὸ μυαλό του.... Μοῦ συνέβη μιά φορά καί μἐνα πρίν πολλά-πολλά χρόνια...
review reaction 1 Constantinos27, TOMCRUISE, Leviathan
27 Σεπτεμβρίου, 2021
Αγαπητέ @Wandererwonder...
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θα σου απαντήσω παραθέτωντας τμήματα απο την κριτική μου δίνοντας παράλληλα της απαραίτητες απεξηγήσεις.

".....τα 23 χρονάκια που δηλώνει «παίζει» να είναι πλασματικά ανεβασμένα προς τα επάνω, δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω, αλλά το όλο παρουσιαστικό και στήσιμο ήταν εφηβικό & αθώο....."

Καθώς βλέπει κανείς το ρήμα "παίζει” είναι σε εισαγωγικά...στην πορεία γράφω...ΔΕΝ έχω λόγο να αμφιβάλλω...και μετά κάνω λόγο για στήσιμο... άρα συμπερασματικά καταλήγει κανείς να αντιλαμβάνεται ότι...μικροδίχνει...και όχι ότι είναι όντως μικρότερη...για να σου φύγει η απορία...θα έλεγα 20-21...

Πάμε παρακάτω...

".....Όποιος αρέσκεται στο να «αποπλανήσει» και να «ασελγήσει» πάνω σε μια αθώα ψυχούλα να πάει....”

Ομοίως και εδώ οι λέξεις κλειδιά τοποθετήθηκαν εντός εισαγωγικών...γιατι σαφέστατα δεν κυριολεκτούν αλλά χρησιμοποιήθηκαν για να τονίσουν σε υπερθετικό βαθμό την μεγάλη απειρία της κοπέλας...σαφώς κάποιος θα μπορούσε να πεί ότι είναι άστοχες οι επιλογές των συγκεκριμένων λέξεων...αλλά τις έκανα χρίση για να χαρακτηρίσω το γεγονός ότι η κοπέλα δεν έχει καμία απολύτως εμπειρία στο "καλντερίμι”... άρα είναι πολύ καινούργια και άβγαλτη όπως γράφεις στο σχόλιο σου.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός συνάδερφε...και ναι ... ήταν μιά "βαρία" κριτική και ενδεχωμένος "περεξηγήσημη".

Τα σέβη μου
Καπέλο
review reaction 1 Constantinos27, rakalos1212, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
27 Σεπτεμβρίου, 2021
@hornyasfuck , ακριβώς αυτό...και τίποτα άλλο.

Ο συνδιασμός της αμηχανίας, της αθώας συμπεριφοράς, της απόλυτης απουσίας πονηριάς και το μικρό της ηληκίας της...στο δικό μου μυαλό...που "κουβαλάει" τα διπλάσια χρόνια...πυροδότησαν περίεργους μηχανισμούς και σκέψεις...

Εαν ήμουν κανένα 20 χρονάκια νεότερος ... σαφώς δεν θα έμπαινα σε αυτή την διαδικασία του αναλογικού συλλογισμού.
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
28 Σεπτεμβρίου, 2021
@passas87
Δεν τίθεται σε καμιά των περιπτώσεων θέμα νομιμότητας ή εξαναγκασμού ή μη συναίνεσης.

Τίθεται θέμα γενικότερης αμηχανίας & ντροπαλότητας και άγνοιας του επαγγέλαματος...σε υπερβολικό βαθμό κατά την προσωπική μου άποψη πάντα.

Έαν σου αρέσει αυτό το feeling πας άνετα.

Αποτρέπω εμμέσως πλην σαφώς όσους θέλουν έστω και λίγη εώς ελάχιστη "πουτανιά".
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7