Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ας πω κι εγώ την εμπειρία μου με την τζουλιετα η οποία όταν εμφανίστηκε στο site σκόρπισε ρίγη συγκίνησης. Οι κριτικές ήταν καλές οπότε βουρ κι εγώ.

Η κοπέλα είναι μια κούκλα. Πολύ όμορφο πρόσωπο και ωραίο σώμα. Με το που την βλέπεις σου σηκώνεται. Οπότε το περιτύλιγμα όχι απλά ωραίο.. πααρα πολύ ωραίο.

Δυστυχώς δεν θα συμφωνήσω με τους προλαλησαντες όσον αφορά τις υπηρεσίες. Εγώ έλαβα μια τυπική αντιμετώπιση του έλα βάλτο κι εσύ λίγο να χαρείς, χυσε γρήγορα και έξω από εδώ. Δεν υπήρχε όρεξη, δεν υπήρχε διάθεση να δώσει...ίσως να μην υπήρχε χημεία δεν ξέρω.

Χαρακτηριστικά αναφέρω ότι γλωσσα δεν ένιωσα στο φιλι. Τα πόδια της τα εσφιγγε να μην μπω βαθιά λες και την έχω μισό μέτρο (μικρομετρια). Βαριεστημένο βλέμμα. Απορία γιατί δεν χάνω γρήγορα. Μη δάχτυλο εδώ μη πιέζεις εκεί και άλλα μη που σε εκνεύρισαν. Πρέπει να σημειώσω ότι είμαι χαμηλών τόνων και σέβομαι τα κορίτσια όσο τίποτα.

Πιπα πολύ καλη.

Με αυτά και με τα άλλα δεν το φχαριστηθηκα. Μουναρος η νεαρά άλλα με διάθεση "σου κάνω χάρη που με γαμας οπότε μη θες πολλά."

Η συνεύρεση με τα κορίτσια αυτά για εμένα στόχο έχει να μου προσφέρει μια ψευδαίσθηση ότι για μια ώρα ένα όμορφο κοριτσάκι θέλησε να γαμηθει μαζί μου και να το ευχαριστηθεί και αυτή και εγώ. Να υπάρχει ένα παιχνίδι φλερτ λαγνειας και βρώμικου μυαλού. Αν είναι απλά να τον χώσω έχει πολλα και τσάμπα κιολας.

Το πρακτορείο άψογο άλλα ρε παιδιά φέρτε κάτι καλό που να θέλει να γαμηθει πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
SalonicaM
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.738
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimiadis, Stef68, Wandererwonder και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού