Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχείο που πρότεινε η Αφροδίτη.

Όπως και άλλοι έχουν αναφέρει ο χρόνος έχει περάσει από πάνω της και αυτό όμως δεν είναι απαραίτητα κακό γιαυτους που καταλαβαίνουν ότι αυτό είναι μέρος της φύσης μας ως ανθρώπους.

Καταρχην να πούμε ότι άργησε αν και όχι πολύ, αν θυμάμαι καλά γύρω στα 10 λεπτά.

Φαινόταν ότι βιαζοταν. Ξεκινάμε το παιχνίδι σε κάποια φάση τελειώνει ο πρώτος γυρως ~20-25 λεπτά κάνουμε ένα φρεσκάρισμα και μου λέει αν είναι να φύγει. Έχω μείνει παγωτό γιστι δεν το είχα ξανακούσει αυτο από callgirl και αφού σπάνια πάω για 2ο γύρο της είπα ναι. Την πλήρωσα και εφυγε.

Φαινόταν από την αρχή ότι δεν υπάρχει χημια και ότι βιαζόταν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
416
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2021
Αγαπητέ μου ..όταν τελειώνει ο πρώτος γύρος κάθομαι πάντα στο κρεβάτι. Ειδικά όταν δω ότι υπάρχει επικοινωνία και ο πελάτης έχει καλή διάθεση..Υπάρχουν όμως και αρκετοί άντρες που μετά το πρώτο χύσιμο έχουν καλυφθεί πλήρως και θέλουν να φύγουν ...τη θυμάμαι τη συνάντησή μας..καυθοσσσταν αμήχανος κι όπως αναλυσατε στην κριτική σας δε θέλατε δεύτερο γύρο..οπότε ποιος ο λόγος να συνεχίσουμε...
Υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που μετά το πρώτο χύσιμο θέλουν να φύγεις ειδικά αν είσαι σπίτι τους ..αλλά δε το λένε από ευγένεια..οπότε η ερώτηση αυτή τους βγάζει από τη δύσκολη θεση...αν μου λέγατε θέλω να μείνεις λίγο να μιλήσουμε ..θα εξαντλουσαμε το χρόνο..πιστέψτε με
review reaction 1 Alekos99
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1