Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.5 3 10
Call-Girls 19990
Γενική βαθμολογία
 
1.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η χειρότερη μακράν εμπειρία μου με κοπέλα του γραφείου αλλά και γενικά στην μέχρι τώρα εμπειρία μου.
Ας ξεκινήσουμε από την αρχή όμως.
Την Ντολόρες την είχα σταμπαρει από την μέρα που ανέβηκαν οι φωτογραφίες της , κάτι οι βυζάρες και η κωλαρα κάτι το λάτιν μου έβγαζε κάτι πολύ αισθησιακό. Διαβάζω την μια και μοναδική κριτική η οποία ήταν ναι μεν αλλά και λέω οκ πάμε κάτι καλό θα έχει, το γραφείο είναι safe επιλογή.
Κλείνω λοιπόν ραντεβού και φτάνει στην ώρα της ανοίγω την πόρτα μπαίνει μέσα, με το ζόρι λέει γεια και αρχίζει να με σκαναρει με ένα πολύ σνομπ στυλακι.
Εκεί αρχίζω να ψυλλιαζομαι κάτι αλλά λέω θα είναι μαγκωμενη, πάει χωρίς κουβέντα στην άλλη άκρη του κρεβατιού βάζει το κινητό της να φορτίσει και παίζει για κάνα 5 λεπτό με το κινητό χωρίς να μου δίνει σημασία.
Λέω οκ θα μου μιλήσει, τίποτα. Αρχίζω να της μιλάω να σπάσει ο πάγος απαντούσε μονολεκτικά.
Κάθεται στο κρεββάτι και με κοίταει με τα ρούχα, της λέω θες να κάνεις ντουζ μου λέει όχι είμαι οκ. Αρχίζω να ξεντυνομαι εγώ μου ζητάει τα λεφτά, παραξενευομαι γιατί ποτέ κοπέλα του γραφείου δεν μου τα έχει ζητήσει μπροστά αλλά λέω οκ δεν τρέχει τίποτα.
Βγάζει σουτιεν αλλά όχι το εσώρουχο και πέφτει κατευθείαν στην πίπα με ένα ύφος βαριεστημενο, ούτε φιλιά, ούτε να με ακουμπήσει τίποτα, το εσώρουχο ακόμα το φορούσε. Η πίπα της άθλια μόνο κεφαλάκι εγλυφε και στην προσπάθεια να πιέσω απαλά λίγο το κεφάλι της γυρνάει και μου την λέει με ύφος , εκεί τρώω την πρώτη ξενερα, της λέω βάλε προφυλακτικό και έρχεται να κάτσει πάνω μου , στρατιωτάκια ακουνητα στον τοίχο κολλημένα, ούτε κιχ ούτε κίνηση. Την σηκώνω για να στηθεί στα 4 τουλάχιστον να έχω θέα την κωλαρα της και εκεί έρχεται το αποκορύφωμα της ξενερας, δεν με άφηνε να σπρώξω καθόλου και με σταματούσε, τραβιόταν και μου την έλεγε, γιατί πονούσε και καλά γιατί δεν ήταν υγρή. Κάποια στιγμή αφού την άφησα από μόνη της να κουνιέται έχοντας εστιάσει σε μια τσόντα με μια μουναρα στην τηλεόραση που γαμιοταν ωραία, κατάφερα και έχυσα σχετικά γρήγορα. Μπαίνω κάνω ντουζ και μόλις βγαίνω , μπαίνει αυτή , εγώ ντύνομαι και όταν βγαίνει της λέω τελειώσαμε να φύγει και ότι ήταν το χειρότερο ραντεβού μου.
Ε!! αυτό ήταν, μου αρχίζει μια επίθεση άνευ προηγουμένου ότι έφταιγα εγώ γιατί όταν μπήκε μέσα ξάπλωσα στο κρεβάτι ενώ και καλά έπρεπε να μείνω όρθιος και ότι δεν της μίλαγα εγω και ότι πονούσε γιατί δούλευε 6 ώρες και ότι δεν ταιριάζαμε και κανονικά δεν θα έκανε σεξ μαζί μου και όταν της είπα γιατί δεν το είπες και τσεπωσες τα 150 και ότι πρέπει να σέβεσαι τα λεφτά του άλλου άρχισε να μου λέει ότι είμαι απαράδεκτος και γι'αυτό πηγαίνω με πουτανες και με εκραζε ασταμάτητα. Της λέω να φύγει και την ενημερώνω ότι θα φροντίσω να μην πετάξει κανένας άλλος τα λεφτά του μαζί της, φεύγει και δεν λέει ούτε γειά...
Μιλάω με γραφείο , τους λέω τι έχει συμβεί και μου λένε ότι θα το κοιτάξουν γιατί έχουν λάβει και άλλο αντίστοιχο παράπονο για την συγκεκριμένη.
Από εμφάνιση τώρα η κοπέλα δεν λέει , στον δρόμο δεν θα την κοίταζες , είναι κοντή , πρόσωπο με γωνίες και σημαδια από ακμή, κωλος καλός με λίγες ραγιάδες και μερικά σπυριά, μόνο οι βυζάρες άξιζαν που είναι όπως η φωτό αν και λίγο πεσμένες.
Υγ: Όποιος είχε την ανάλογη εμπειρία με μένα να γράψει εδώ να σώσουμε κανέναν άνθρωπο μη κλαίει το 150αρι όπως εγώ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, HoneyVoskos, Καντηλανάφτης και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Και πανω που το σκεφτομουν για τη συγκεκριμενη μαλλον θα ριξω ακυρο. Αν εχει και αλλος αναλογη εμπειρια με τη κοπελα ας ενημερωσει να ξερουμε και οι υπολοιποι
review reaction 1 STAVROS6969, TOMCRUISE, dxounia και 1 ακόμα μέλος
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Σωστος κι ευχαριστουμε για την κριτικη....Μαυρο στις καργιολες....
Ακου "είμαι απαράδεκτος και γι'αυτό πηγαίνω με πουτανες"...
Μλκ μιλαμε για απυθμενο θρασος, εκει επρεπε να της εχεις παρει τα χρηματα πισω και να την εχεις διωξει κλωτσηδον...
review reaction 1 EvilPlasma, TOMCRUISE, dxounia και 1 ακόμα μέλος
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Τραγική συμπεριφορά εσκορτ! Αν δεν της αρέσει ασ μην το κάνει, ντροπιάζει και το γραφείο με τέτοια συμπεριφορά! Δηλαδή ξέρει το γραφείο ότι φέρεται έτσι και δεν της έχουν πει τίποτα! Καταλαβαίνω ότι κάποια μπορεί να έχει δύσκολη μέρα αλλά όχι να προσβάλλεις κάποιος, δεν σε πήρε με το ζόρι... καμία από το γραφείο δεν έχει ζητήσει τα λεφτά μπροστά, όσες έχω δει...
22 Σεπτεμβρίου, 2021
τι να πω, υπηρεσιες ετσι ειχε και σε μενα, κακες προς μετριες, αλλα σιγουρα οχι τοσο ξενερα οσο του συναγωνιστη. Νιωθω περιεργα γιατι εμενα δεν μου αφησε τοσο κακες εντυπωσεις, αλλα φαινοταν οτι εχει θεματακια. Την βλεπω να αποσυρεται σιγα σιγα μετα απο τετοια ταφοπλακα
22 Σεπτεμβρίου, 2021
μια παρατήρηση...εσυ 2 στο πρόσωπο και 5 στο σώμα! ο Βερόν από κάτω 8 & 9 αντίστοιχα!! ενας απ'τους 2 σας είναι τρελός...
Υποψιάζομαι ότι την μαύρισες εξαιτίας της κακής της απόσοσης στο σεξ!

Καπέλο
23 Σεπτεμβρίου, 2021
Ρε δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο με συγχυσε , ζητούσε και τα ρέστα απο πάνω. Δεν μου εχει ξανατύχει ποτέ να μου συμπεριφερθεί έτσι κοπέλα!! Αντί να πει συγγνώμη , μου έριχνε και το σφάλμα και με πρόσβαλε!!
23 Σεπτεμβρίου, 2021
και οταν της είπα οτι θα γραψω κριτική για να γλυτωσω του κοσμακι τα λεφτα , με είπε ρουφιάνο και οτι δεν περίμενε κάτι καλύτερο απο μένα!!!
23 Σεπτεμβρίου, 2021
αυτή μάλλον θεωρείται κυρία γι αυτό παρεξηγήθηκε συναγωνιστή,δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται,πρέπει να σέβονται τα λεφτά που παίρνουν αλλιώς πρέπει να φεύγουν πριν καν ξεκινήσει το ραντεβού αυτές που μπαίνουν μέσα και το παίζουν ντίβες και έχουν ύφος
23 Σεπτεμβρίου, 2021
δε χρειαζονται πολλα λογια,απλα μαυρο,αντι να κανει το σταυρο της που υπαρχουν ανθρωποι σαν & μας -που οι περισσοτεροι απο μας,που γραφουμε κριτικες,τους συμπεριφερομαστε με τροπο που στην υπολοιπη σεξουαλικη τους ζωη-αυτη για την οποια δεν πληρωνονται-δεν προκειται να γνωρισουν,αλλα πιθανοτατα θα τρωνε & ξυλο απο πανω,με τα ζωα που κυκλοφορουν,μας κριτικαρει κιολας που ειμαστε πελατες της & βγαζει ευκολο χρημα.
Αντε γειαααααα
review reaction 1 linear
23 Σεπτεμβρίου, 2021
@james034 η εμφάνιση είναι σε πολλές περιπτώσεις υποκειμενική , εμένα δεν μου αρέσουν οι γυναίκες με γωνίες στο πρόσωπο και σημάδια απο ακμή σε άλλους αρέσουν, το σώμα της ήταν αρκετά μπαμπάτσικο στα όρια του αποδεκτού γι'αυτο και έβαλα 5. Εμένα το σώμα που μ'αρέσει είναι στυλ Αννα Μαρία, Σαντρα, Βανέσσα, Φραντζέσκα κλπ....
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10