Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν φίλοι, αντε πάλι το καλοκαιράκι κόντευε να φύγει και λέω ας κάνω μια έφοδο για Αθήνα να βγάλουμε τα απωθημένα (σε συνδυασμό με κάτι δουλειές βέβαια, για να υπάρχει και η δικαιολογία του ταξιδιου).
Στόχος φετος...Ανεξαρτητες!!! Αλλά αποδείχτηκε τελικά πιο δύσκολο στην πράξη.... κατανοώ όμως ότι πολλές ήταν απών λόγο διακοπών (εργαζόμενες κοπέλες είναι το δικαιούντε)
Η εν λόγο κοπέλα όμως διαθέσιμη, πολύ εύκολη επικοινωνία και κατευθείαν κλείσιμο ξενοδοχείου και πάμε, εφόσον είχα φάει ΤΑ άκυρα από κάθε άλλη προσπάθεια με άλλες.
Εδώ θα ομολογήσω ότι κάπου πήγαινα γυρεύοντας για ήτα εφόσον η κοπέλα είναι πάνω από το όριο του κανονικού μου σωματοτυπου αλλά....
1 λέω ας βγω και εγώ έξω από τα όρια μου, ίσως βγει σε καλό και
2 όταν θες να γαμησεις θες να γαμησεις...τέρμα και ότι πάρει ο Χάρος
Λοιπόν με βάση τα παραπάνω και για να μην κουράζω θα τα πω αντικειμενικά τα πράγματα.
Η κοπέλα μπήκε με το χαμόγελο, είπαμε δύο κουβεντούλες να σπάσει ο πάγος αλλά ήταν λίγο μαγκομενη στην αρχή, σχεδόν ντροπαλή. Πρότεινε να αλλάξει σε κάτι lingerie και δέχτηκα αλλά τι να το κάνεις εμένα δεν μου έκανε τίποτα για να με φτιάξει (επαναλαμβάνω ότι δεν είναι ο σωματοτυπος μου) εκείνη βέβαια προσπάθεια έβαλε αρκετή, σχετικά καλή πιπα υγρή αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο για μένα.
Παίχτηκε ένας γύρος μόνο όπου κατάθεση έγινε μέσα της, στα τέσσερα με θέα την κολάρα της.
Ομόλογό ότι αυτό ήταν και γαμω το θέαμα και μόνο έτσι μπόρεσα να τελειώσω.
Η κοπέλα προσπάθησε για δεύτερο ημίχρονο αλλά κάπου και εκείνη είδε ότι χημεία ΔΕΝ, οπότε κάναμε λιγο κουβεντούλα και έφυγε.
Εν τέλει από εμένα δεν θα υπάρξει επανάληψη αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι η κοπέλα δεν μπορεί η δεν το έχει. Απλά κακή επιλογή για τα γούστα τα δικά μου και μόνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
pgc1313
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
2.971
Πόντοι:
721
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kikko, trio_stuges, EH2018 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Να υποθέσω πως στο φιλί το "βαθύ με γλώσσα" σου ξέφυγε λόγω κεκτημένης ταχύτητας, γιατί η κοπέλα, κατά γενική ομολογία, δεν φιλάει καθόλου....!!!!
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Να κάνω μια παρένθεση για να διορθώσω, η κοπέλα ΔΕΝ δίνει φιλια.... λάθος από βιασύνη εκ μέρους μου
review reaction 1 Artemis♥️
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Φίλε γράφεις φιλί με γλώσσα ισχύει; Γιατί έχει αναφερθεί ότι η κοπέλα δεν φιλάει
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Καίτοι έχω βρεθεί με την κοπέλα αρκετές φορές, και έχω περάσει καλά, εντούτοις έκανα like στην κριτική, διότι θεωρώ πως είναι αντικειμενική, και αποδίδει δικαιοσύνη. Μπορεί δλδ να μην ταίριαξαν οι χημείες κοπέλας - πελάτη (σύνηθες), όμως αποδώσατε τα του Καισαρως τω Καίσαρι, γράφοντας πως η κοπέλα κατέβαλε κάθε δυνατή προσπάθεια για να σας ικανοποιήσει. Εύγε κύριε. Είστε παράδειγμα προς μίμηση.
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 pgc1313, Artemis♥️
24 Οκτωβρίου, 2021
Λες και διάβασα τό ραντεβού μου.
Ακριβώς τα ίδια και με μένα.
review reaction 1 pgc1313
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5