Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γίναμε μουνι με την πουτανα, χαμογελαστή όμορφη λέω μου έλειψες μου απάντησε κι εμένα, μπήκαμε στο ψητό με φιλιά αρχικά χαλαρά μετά πιο βαθιά. Ζήτησε να κάνει ντουζ, πετσετα είχα μόνο μια καθαρή οπότε της έδωσα τη δική μου, βγαίνει από το ντουζ γυμνή έχει το σώμα αχλαδοκωλος βυζια σαν οχταρι, ψηλή δεν τη λες, μάλλον το αντίθετο. Τέλος καλό πάσα αρχή και δύσκολη, οπότε γιατι μπλέξαμε έτσι;
Συνεχίσαμε φιλιά, 69 όπου της έβαλα λάδι, ο ήδη χαλαρός της κωλο2 το δέχτηκε σχεδόν όλο μέσα, το χέρι και μετά το σαλάμι αέρος, και ενώ όλα έδειχναν οκ, άρχισαν οι μερεντιες. Πάνω στην καποτα, ευωδιά τουαλέτας, ξενέρωσα. Τέλος πάντων σκουπιστηκε αυτή λέει μη σε ενοχλεί, συνέχισα με καθαρή καποτα αν και είχα πάρει μυρωδιά τι θα γινόταν, ευτυχώς δεν της έφυγαν, έχει χαλαρή κωλοτρυπιδα από τη χρήση.
Πιπα οκ, με διαφορά επιφωνήματα δες πως σου γλειφω τα αρχιδια και τι ψωλαρας είσαι αγόρι μου. Γαμησι από κωλο, να ξέρετε αυτές όλες που δίνουν κωλο αν δεν έχουν κάνει καλή καθαριότητα γυρνάει το έργο σε με ρέντα. Δε βλέπω το λόγο να ασχοληθώ άλλο με αυτή, ξενέρωσε κι εκείνη με την όλη φάση και οκ, έχει κι άλλες να δοκιμάσει ο γερό ιβλης, αυτή δοκιμάστηκε. Καλά να είστε, τα λέμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
!blis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.916
Πόντοι:
3.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, monogamous, razorxt και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Τυπε γιατι συμπεριφορα γραφειου κακη?? Εφαγες και στο την μερεντα σου,τι αλλο θες. Τιμη ξεχασες να γραψεις.
review reaction 1 MarkosIoan
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Όταν γαμας Κόλο να τα περιμένεις αυτά . θέλω να είσαι σκληρός καργιόλης .
review reaction 1 MarkosIoan
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Ε άμα είναι άπλυτη η άλλη και μερεντιαζει πρέπει να είσαι ο μερεντονα για να βγάλεις άκρη, από γραφεία έρχονται πάντα πλυμενες, μου έχει τύχει σε ψιλό ανεξάρτητες είτε βίζιτες είτε μασάζ... Πλυσου καλή μου γυναίκα πριν... Μετά σου λέει δεν είχες δύο πετσετες, εντωμεταξύ θέλει αναμονή στα ραντεβού που άλλες έρχονται στο μισάωρο βία ώρα στην πένα...
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Τιμή 100+ 20( εάν δεν άλλαξε πάλι) κωλος την φορά
21 Σεπτεμβρίου, 2021
είναι ξενέρα αλλά όταν πλέκεις με τα σκατά...θα πρέπει να το περιμένεις.

οι Ελληνίδες δεν το έχουν με τον κώλο , στην καθαριότητα εννοώ...και όχι για όλες.

Θυμάμαι με την Άντζελα007 που τον έδινε πάντοτε σε όποιον τον ήθελε, δεν μου είχε τύχει ποτέ μα ποτέ να μυρίσω ή να δω κάτι. Καλύτερος από το μουνί σε καθαριότητα.


review reaction 1 MarkosIoan, lailas
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5