Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εξαιρετική εμπειρία με δύο όμορφα, φρέσκα με τρομερή όρεξη μωράκια σε φάση που θα μπορούσα να την χαρακτηρίσω ερασιτεχνική.

Σαν τρίο με δύο κάβλες τουρίστριες σε διακοπές που πιο πολύ φαντάζεσαι και πιο δύσκολα πραγματοποιείς.

Και τα δύο κορίτσια έχουν όμορφο πρόσωπο, πιο όμορφο από τις φωτό.

Στο σώμα η Rubbina είναι καθαρά μοντελέ, στεγνή, γυμνασμένη, φυσικό βυζάκι και κώλο στον ουρανό. Η Chloe έχει το λεγόμενο «κορμί για γαμήσι». Τρομερό βυζί και κωλί, να θέλεις να τη χουφτώνεις ασταμάτητα.

Λεσβιακό δεν κάνουν, παρόλα αυτά είχαν πολύ καλή χημεία, συγχρονισμό και η συνολική εμπειρία ήταν εκπληκτική.

Φιλιά βαθιά με τη μία, πίπα η άλλη και ανάποδα. Γλύψιμο στη μία, πίπα η άλλη και ανάποδα.

Η Chloe με τρομερό deep και στησίματα, η Rubbina πιο «ρομαντικά» αλλά εξίσου καβλωτικά.

Πρώτο τελείωμα στο σκούφο με τη Chloe στα τέσσερα, με τα δάχτυλα και τη γλώσσα μέσα στη Rubbina.

Δεύτερο τελείωμα στα πρόσωπά τους.

Εξαιρετικό και ευχάριστο σόσιαλ, καλά αγγλικά η Rubbina, πολύ καλά η Chloe.

Θα τις ξανά έβλεπα σίγουρα είτε μαζί γιατί είχαμε πολύ καλή χημεία και περάσαμε τέλεια, είτε χώια τη κάθε μία.

Το γραφείο άψογο και εξυπηρετικό καθότι για αλλού ξεκίνησα και αλλού κατέληξα. Ευτυχώς…

Τέτοια κορίτσια φρέσκα με όρεξη, ερασιτεχνισμό και χωρίς να έχουν καεί κάνουν όλη τη διαφορά.

Εις το επανιδείν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
460€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, kwstasxat, Annapurna και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2021
ρε καριολη, εμεις δεν προλαβαινουμε ουτε μια μια να τις παρουμε, κι εσυ τις παιρνεις δυο δυο ??
review reaction 3 petergsp
20 Σεπτεμβρίου, 2021
@roughfucker ??. Ξεκίνησα για μονό ραντεβού με Ekaterina που ήταν να φτάσει εκείνη την ημέρα αλλά το γραφείο μου λέει αδιαθέτησε και θα έρθει 1-2 ημέρες μετά.

Μετά ζητάω Adele, μου λέει fully booked.

Τρίτη επιλογή Dayana, μου λέει σήμερα ρεπό.

Τέταρτη επιλογή Mirabelle, μου λέει μπορεί πιο αργά.

Λέω Rubbina ? Ναι
Duo με Chloe γίνεται και την ίδια ώρα ? Ναι

Και έτσι μου βγήκε ένα από τα καλύτερα ραντεβού με τα υπέροχα αυτά καβλάκια.

Και το καλύτερο αργότερα την ίδια ημέρα διάβασα τις κριτικές για Adele/Dayana και κατάλαβα πόσο τυχερός στάθηκα που δεν μπορούσαν ??
review reaction 3 roughfucker
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Αν δεν κάνουν λεσβιακό τζάμπα πάνε τα λεφτά...
J
john100
21 Σεπτεμβρίου, 2021
@john100 δεν θα συμφωνήσω, έχω κάνει duo με κοπέλες που κάνουν λεσβιακό και ήταν υποδεέστερα όλα με μία μόνο εξαίρεση. Για εμένα το πιο σημαντικό είναι η χημεία μεταξύ των συμμετεχόντων. Και στην προκειμένη περίπτωση και η εμφάνιση των δυό που ήταν πολύ καλή, καθως και ο ερασιτεχνισμός των κοριτσιών που αφέθηκαν και έβγαζαν αυθόρμητες αντιδράσεις βοήθησε να απογειωθεί η συνολική εμπειρία.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4