Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Άρτεμις στο κέντρο , πολύ εύκολη συνενόηση με δύο sms .Είχα κάνει και μια άλλη προσπάθεια πιο παλιά αλλά δεν είχε κάποιο κενό και έτσι της έστειλα μνμ αρκετά νωρίς για να κανονίσουμε απόγευμα .Όμορφα ντυμένη και περιποιημένη ήρθε στην ώρα της ,έκανε το μπανάκι της και βγήκε με το μαύρο σέξυ κορμάκι της .Είναι μια κοπέλα με καμπύλες και της πάει πάρα πολύ,έχει σφιχτό σώμα και ωραία επιδερμίδα,πρόσωπο γοητευτικό και σε συνδυασμό με τα μάτια της ,τα πολύ ωραία χείλη της και το ωραίο μακρύ μαλλί της για μένα ήταν μια πολύ όμορφη εικόνα την οποία και εκμεταλλεύεται όταν σε περιποιείται για να σε αναστατώσει και πολύ καλά κάνει νομίζω .Πέρασε μια ώρα πολύ όμορφα χωρίς καμία πίεση ,ευγενικοτατη, μου έδωσε την αίσθηση της ήρεμης δύναμης ,ξέρει τι να κάνει και πως, για να ευχαριστήσει τον άντρα.Δεν μου αρνήθηκε κάτι ,όχι ότι και εγώ της ζήτησα κάτι φοβερό .Εχει πολύ καλή συμμετοχή ,είναι ερωτική,πάρα πολύ καθαρη και το καταλαβαίνεις ότι θέλει να σε ικανοποιήσει.Προσωπικη μου εκτίμηση ότι και αυτή περνάει καλά όταν είσαι καθαρός και ευγενικός .Το μόνο <αρνητικό>...αν μπορώ να το πω έτσι.... δεν δίνει φιλιά ,αλλά με όλη αυτή τη κατάσταση με το covid ίσως να μην είναι και τόσο <αρνητικό> τελικά,είναι απόλυτα σεβαστό από μένα.Στο κάτω κάτω κάνει τόσο ωραία άλλα πράγματα που λες χαλάλι της δεν πειράζει ,σε αποζημιώνει με τα υπόλοιπα.Ηταν μια όμορφη συνάντηση.
Να ήμαστε όλοι καλά με υγεία .Σε ευχαριστώ Άρτεμις.Ευχαριστω και το site.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GIORGIO222
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.316
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, olddog, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2021
Από λάθος μπήκε όχι στο Πρωκτικό ... αλλά νομίζω ότι η περιγραφή τα λέει όλα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1