Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Call-Girls 6938
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από 2 πολύ καλά ραντεβού ήθελα άλλο ένα για να κλείσω.
Κάποιες δεν ήταν διαθέσιμες κάποιες δεν με έπειθαν με τα πολλά κατέληξα σε αυτήν που έτυχε να μπορεί και την έλεγαν ξεζουμιστρα παρολο που δεν ήταν μοντελέ.
Με το που μπήκε μέσα φαινόταν ότι ήρθε για διεκπεραίωση.
Κάθεται στην καρέκλα αρχίζει να γδύνεται μηχανικά ενω της μιλούσα.
Της λέω εχεις κατι δεν φαίνεσαι καλά μου λέει όχι εσύ φαίνεσαι ταραγμένος.
Εγώ μια χαρά είμαι της λέω και αμέσως σηκώνεται απο την καρέκλα γονατίζει και αρχίζει πίπα.
Εκεί σκέφτηκα ότι θα με ξεζουμισει και καθησυχαστικά.Ματαια όμως καθώς η πίπα της μονότονη και με έντονο δόντι που προκαλούσε πόνο.Της αρέσει πάντως αν την αφήσεις μπορεί να το κάνει μέχρι να τελειώσεις.Στο σεξ 69 με άβολη στάση φιλιά 0 σε όλο το ραντεβού το κορμί αγαρμπο με μια πατσοκοιλια πιο μεγάλη απ την δική μου δεν είπε όχι σε καμία στάση αλλά συμμετείχε τυπικά κάποια στιγμή της έπιασα τον κώλο και έκανε οτι πονεσε και λέει ο πόνος δεν είναι μέσα στο πρόγραμμα!
Εκεί έπρεπε να της πω και εμένα με ποναει η πίπα σου αλλά δεν γκρινιαξα.Στο τέλος αφού δεν τελειωνα συνέχισε την άγαρμπη πιπα και γλυφοντας τις μπάλες μου που έδειχνε να της αρέσει τελείωσα.
Στην μια ώρα ραντεβού δεν έκανε κανένα ντουζ και στο τέλος μου είπε με τουπέ ότι είναι διάσημη μπλόγκερ μιλάει 3 γλώσσες και γενικά είχε ύφος οτι κάποια είναι έβγαλε και βίντεο το δωμάτιο με τους καθρέπτες να το ανεβάσει στο blog της!Στέλνοντας μετά στο γραφείο ότι απογοητεύτηκα παραξενευτηκαν και καλά λυπήθηκαν είπαν θα ενημερώσουν τον υπεύθυνο και το σχετικό ποίημα.
Όταν τους είπα ότι θα εισπράξει την ανάλογη κριτική απάντησαν ότι έχω ελεύθερη βούληση να γράφω ότι θέλω και απλα τους θυμισα πως στο παρελθόν όταν δεν παιρνουσα καλά μου λεγανε να μην γράψω και "καψω" την κοπέλα κάτι που δεν θα κάνω ποτέ σεβόμενος τον εαυτό μου και όσους με διαβάζουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, xagnostos2006, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού