Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με είχαν φτιάξει οι φωτο της μαζί με την απολαυστική κριτική του προηγούμενου συμπαιχτη.
Λέω στην Καίτη μ'αρέσει διάβασα ότι είναι καλή αν φτιάξουμε το θέμα με τα γλωσσόφιλα και στοματικό χωρίς προφύλαξη ειμαστε κομπλέ.Αστο πάνω μου λέει η Καίτη και το ραντεβού κλείστηκε.
Ότι έχει πει ο feragamo ισχύει και με το παραπάνω εγώ θα πω ότι η γυναίκα δεν παίζεται όρεξη στο φουλ ευλιγισια τρελή γλωσσόφιλα στο τερμα με παροτρινε να της ριχνω σκαμπίλια στον κώλο να της πιάσω τα μαλλιά μου έλεγε να μην σταματάω ζήταγε και άλλο.Με επλυνε στο μπάνιο σαν πασά και την πήρα βρεγμένη στον νιπτήρα με θέα τον καθρέπτη του μπάνιου.Γλυψιματα μπάλες αλλαγές στάσεων ιδρωσαμε αλλά δεν σταματήσαμε.Καποια στιγμή παίρνω τις μπλε της γόβες τις της δίνω και της λέω φορά τες και στησου στον καθρέπτη στην γωνία τουρλωνει την κωλάρα της και την σφυροκοπουσα για κάνα εικοσάλεπτο.Εγω που πλέον έχω κάνει τα πάντα με έσκορτ η συγκεκριμένη κατάφερε να με ενθουσιάσει.Αν ξανάρθει θα παίξει επαναληπτικό.Και στο σοσιαλ άψογη σαν να με ξέρει χρόνια γενικά στα 5 τελευταία ραντεβού που ειχα ήταν ότι καλύτερο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, GALLAS, TheTester και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Πολύ ωραιο κορμί και ωραίος τύπος γυναίκας η Stella .
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1