Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν περίμενα να την πετύχω ελεύθερη......αλλά είπα να ρωτήσω και αυτή τη φορά μου έκατσε η μπίλια.....

Πολύ όμορφη κοπέλα, ακόμη και αμακιγιάριστη. Η μόνη διαφορά με τις φωτογραφίες της στο φυσικό της στήθος. Επιδερμίδα υπέροχη, να τη γλύφεις πατόκορφα με τις ώρες. Τα πάντα στην πένα, από τα περιποιημένα της άκρα μέχρι το πεντακάθαρο μουνί της. Θυλυκό κορμί, όχι στεγνό. Ένα τατουάζ στο δεξί κωλομέρι και τίποτα άλλο. Κώλος υπέροχος στημένος στα 4. Μου είπε ότι είναι παρθένα από πίσω, αλλά και εγώ της είπα ότι δεν πηγαίνω με πολλές κοπέλες οπότε ισοπαλία στα αθώα ψεματάκια....Κουλ
ΔΕΝ είναι από τη Μόσχα, ξέρει καλούτσικα αγγλικά και έχει τη διάθεση να μιλήσει και να κάνει κάτι παραπάνω από μια ψυχρή επαφή μεταξύ 2 άγνωστων ενήλικων.
Έχει και μυαλουδάκι στη γκλάβα της οπότε δεν θα βαρεθείς να κάνεις μια κουβέντα μαζί της για το Reforms for the completion of the Current Program and Beyond και το Preliminary Debt sustainability analysis.Σπασίκλας
Στην εμπειρία μου μέχρι τώρα με εργαζόμενες κοπέλες έχω λίγο πολύ καταλήξει σε κάποιους διαχωρισμούς στην ιδιοσυγκρασία τους και στο πως θα μπορέσω να περάσω καλά μαζί τους αν μείνω στο δωμάτιο.
Η Julietta ανήκει στα κορίτσια μετά τα 25-26, με μη επαγγελματική εμπειρία στο κρεβάτι, όχι ακόμη σε βαθμό να έχει βαρεθεί το σεξ ή να σιχαίνεται να την αγγίζεις, να τη φιλάς και να την περιποιείσαι όπως τόσες και τόσες μικρότερες που έχουν περάσει από τα μέρη μας και έχουν καεί από την υπερβολή που συνοδεύει το επάγγελμα που κάνουν.
Κοινώς έχει ακόμη πολύ όρεξη για σεξ. Οπότε χωρις καφρίλες και υπερβολές μπορείς να περάσεις αρκετές έντονες στιγμές μαζί της.
Πολύ καλά προκαταρκτικά με πάθος και φιλιά. Φιλάει υπέροχα, βασικά από την πρώτη στιγμή που μπαίνεις στο δωμάτιο.
Δεν θα μου μείνει αξέχαστη η πίπα της αλλά προσπαθεί και το παλεύει για deep.
Εξτραδάκι τελείωμα στο στόμα της, όπου μετά από πολύ καιρό συνάντησα κοπέλα που δεν τρέχει πανικόβλητη ή αηδιασμένη στο μπάνιο αλλά συνέχισε το παιχνίδι με τα ζουμιά στο μουτράκι της....:kiss-mark: (Να πίνετε χυμούς με ανανά και μπανάνα)Γερο-μύστης

Στο δεύτερο γύρο ο Μαλλιάς καπούτ, παρέδωσε πνεύμα λόγω έντασης και ζέστης (στο διάδρομο του ξενοδοχείου έχει καλύτερο κλιματισμό)......
Δεν ξέρω τί άλλο να αναφέρω, πέρασα καλύτερα από ότι περιγράφω και ελπίζω όποιος την δει τις επόμενες ημέρες να έχει παρόμοια εμπειρία με εμένα.
Χωρίς να θέλω να μειώσω κάποιες κοπέλες από αυτές που συνάντησα τον τελευταίο μήνα η Julietta είναι ένα σκαλί επάνω. Προφανώς και δεν τη συγκρίνω με όσες δεν έχω συναντήσει (ακόμηΚουλ).

Θα ήθελα πάρα πολύ να την ξαναδώ αλλά έχω πέσει στο τριπάκι του ότι αν έχω περάσει πολύ καλά με μια κοπέλα την πρώτη φορά, τότε αναπόφευκτα θα υπάρχει σύγκριση και υψηλός πήχης για τις επόμενες φορές, οπότε άλλη μια κοπέλα δεν θα έχει την ευκαιρία να με ερωτευθεί για τον χαρακτήρα μου εκτός από το πουλί μου και τη γλώσσα μου......Γερο-μύστης

Καλά βόλια σε όλους και μην το κάψετε το μωρό καννίβαλοι μαμελούκοι Θεσσαλονικείς....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
24.301
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karelis69, Elganador, jimiadis και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Μου είπε ότι είναι παρθένα από πίσω, αλλά και εγώ της είπα ότι δεν πηγαίνω με πολλές κοπέλες οπότε ισοπαλία στα αθώα ψεματάκια....Έκλαψα!!!!
review reaction 1 mallias20, TOMCRUISE
19 Σεπτεμβρίου, 2021
Νόμιζα ότι μόνο εγώ είχα το θέμα με τον κλιματισμό σε αυτό το ξενοδοχείο , στα 20 λεπτά είχα ήδη χάσει το πρώτο κιλό, ιδρώτα Γλώσσα
review reaction 1 mallias20, TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2