Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
και ο μεγαλος μαυρος πιτ μετα απο πολλες φολες που εχει φαει απο το χωριο που λεγετε σαλονικι.αποφαζιζει να παει στο μεγαλο μπουρδελο του κοσμου.που λεγετε αθηνα.πρωτη μερα στην μπουρδελουπολη και αργα το βραδακι φαγουριζουν τα αρχιδια μου.παιρνω κανα δυο τηλ για καμια ανεξαρτητη αλλα τιποτα.και λεω κατσε να παρω στα φιλαρακια μου απο την σαλονικα.σηκωνουν το τηλ και ρωταο με ποια μιλα ω και με λεει η νικολ ειμαι.μετα απο κανα μισαωρο με πολλες μαλακιες και απο τους δυο μας.με προτεινοι ευη.κ με λεει πρωτη μερα σημερα στην δουλεια κ θα εισαι ο πρωτος που την παιρνη.κανονιζουμε ωριτσα και τσουπ στο πριβε στο μεταξι.μπαινει μεσα και με αρπαζει στα γλωσοφιλα.παμε για φρεσκαρισμα.με το που βγαινουμε με κανει μια πιπα διαστιμικι με μπολικο σαλιο και αρχιδογλυψημο.και εγω να πιαζω με της δυο μιρκρες τρυπουλεστης και να βογγαει απο την γκαυλα και τα ζουμια να τρεχουν ποταμι.τωρα στο σεξ το μονο μειον ηταν οτι ολη την ωρα φοβοταν να μην βγει η καποτα και τραβιοταν για να ελεξει.τα μελε απο μαυρο πιτ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.390
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Weruloa, monstercock greece και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Με μπέρδεψες...πήρες τηλ στο club στη Θεσσαλονίκη και σου βρήκε πουθενά στην αθηνα; Χμμμ;

(το έχω κάνει κι εγώ πήρα τηλ μια τσατσά στη Βουλγαρία και μου βρήκε πουλάνε στην Ελλάδα)
review reaction 3 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Εκείνη τη μέρα καρντασι, οποία είχε δυο πόδια και τρύπα την πήρες. Ευτυχώς σου ξέφυγα…Χαμόγελο με γλώσσα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 3 akala, hornyasfuck, olddog και 4 άλλα μέλη
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Αίκαναις αίνα ωρθογραγηκώ λάθως το "σάλιο" γραφεται με Ω
review reaction 3 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, hornyasfuck, arseniko apolito και 4 άλλα μέλη
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Να ρωτήσω σου άρεσε αυτή η ξεφούσκωτη σταφιδιασμένη πλαστική κούκλα ή σε είχε φάει αγαμία και είπες δεν γαμιέται καλή και η σιλικόνη? ΛύπηΛύπη
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Κριτική με τέτοια ανορθογραφία δεν παίζεται,
review reaction 3 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Αν είμαι μέλος στο bou ,ο Μπαμπινιώτης,μάλλον θα αυτοκτόνησε όταν επιχείρησε να διαβάσει!
Έλεος ρε φίλε,ούτε μια λέξη σωστή,έστω και κατά λάθος;
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Να υποθέσω το 2 στην επικοινωνία το έβαλε η κοπέλα ε? Σίγουρα στο προφίλ σου στο Facebook, θα γράφει πως έχεις τελειώσει «το πανεπιστήμιο του δρόμου» ?
review reaction 3 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
καλα μωρε 6-7 λαθακια εκανε ο ανθρωπος,δε θα τον αφησουμε & στην ιδια ταξη να πουμε,εχουμε δει & χειροτερα!
19 Σεπτεμβρίου, 2021
@paparovicz Την έχεις συναντήσει ή έτσι τα γράφεις;
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9