Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αν και εχω κανει αρκετα ραντεβου τωρα μπηκα στο τριπακι να κανω κριτικες μιας και εχω γλιτωσει αρκετες φολεσ απο κριτικες του σαιτ. Παμε πρωτα στα του γραφειο που δεν ξερω τι λενε σε εσας αλλα σε μενα για οποια και να ρωτησω η απαντηση ειναι ¨ειναι σουπερ στο προγραμμα της". Αυτο με τις επεξεργασμενες φωτο εχει παραγινει . Η Κοπελα μπορει πριν 5-6 χρονια που πειραξε το στηθος της να ηταν οπως δειχνει η φωτο με την πρασινη ρομπα. Επισης απορω με μερικους που δεν μπορουν να καταλαβουν με την αφη αν εχει γινει προσθετικη στο στηθος η οχι. Παμε τωρα στα του αγωνα η κοπελα με υποδεχτηκε μ ενα μαυρο φορεμα. 1.62 που γραφει το σαιτ παιζει να ειναι οταν φοραει 12ποντα. Ανταλλαξαμε ενα γεια και ενα τυπικο φιλι στο μαγουλο και κατευθυνθηκα προς το μπανιο. Μολις βγηκα
μΟυ ζητησε τα χρηματα και στη συνεχεια μπηκε στο μπανιο για να φρεσκαριστει .ΜοΛις ακουσα οτι μπηκε στο ντουζ καταλαβα οτι ηθελε να φαει χρονο. ΒΓηΚΕ μετα απο κανα 5λεπτο φοραντας μια διαφανη ρομπα αρχιζοντας αμεσως το μπαλαμουτι. ΕπιδΙωΚει το φιλι με γλωσσα και ειναι πολυ καλη σε αυτο. Ως προς το σωμα νορμαλ απλα ο κωλος της θελει λιγο δουλεια γτ εχεΙ αρχισει τ κατιουσα. Η πιπα της πολυ ρυχη και μετΑ απο κανα 5 λεπτο της ζητησα προφυλακτικο . καβαλησε καλα. κοπανηθηκε καλα και μετα απο λιγο ηρθε το τελος. Ο δευτερος γυρος ξεκινησε μετα απο εκατερωθεν γαιδεματα και μετα απο εναλλαγη 2-3 στασεων την εβαλα να με πιπωσει.Προσπαθησε με μια ρυχη και τυπικη πιπα για κανα εικοσαΛεπτο να με τελειωσει αλλα δεν μπορεσε.Σε καποια στιγμη για κανα 2 λεπτα ανεβασε στροφες με γλυψιμο αρχιδιων αλλα δεν τα καταφερε. Συνοπτικα μου φανηκε λιγο κουρασμενη, δεν ειδα το παθος το προηγουμενων και δεν ειδα κατι το τρομερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
400
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, alpula, piko και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2021
Έχω γράψει κριτική στο γραφείο της Αθήνας.
Τι να πω ρε φίλε... Κάτω από την βάση το σώμα της Νίνας ?
Η φάτσα βαθμολογία 6 ?
Ο κώλος κατιούσα ??
Μήπως είδες άλλη κοπέλα ??
Πριν 15 μέρες την είδα
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
ο ΚΩλος αν θυμασαι φιλοσ ειναι τερμα μαλακος αρα θα αρχισει ν πεφτει .στα υπολοιπα η βαθμολογια επΗρεασμενος λογω φωτοσοπ
review reaction 1 hornyasfuck
20 Σεπτεμβρίου, 2021
Όλες οι φωτογραφίες έχουν μια λάμψη . Πόσο μάλλον οι επαγγελματικές. !! Αλλά είσαι πολυ αυστηρός.
Όλα είναι στη θέση τους. Και το πρόσωπο είναι ότι βλέπεις. Ίδια nina kravits
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3