Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιτέλους κατάφερα να βρώ χρόνο να γράψω για το μωρό.Το συνάντησα 2 φορές αλλά θα γράψω μια κριτική.
Οι φώτο ότι βλέπετε με μικρή επεξεργασία.Ωαίο πόδι και ωραίος κωλαρίκος που δε δίνει.Το στήθςο φτιαχτό αλλά ωραίο με αναταπόκριση και το πρόσωπο δε διαφέρει από τις φωτό.ηλώνει 24 ετών δεν την έκοψα για πιο μεγάλη
Και οι 2 συναντήσεις έγινα στο ίδιο γαμιστρώνα των νοτιώνς προαστίων.
Το μωρό ήρθε χωρίς καθυστέρηση ,με το που ήρθε παραγγείλαμε κρασάκι και μέχρι να έρθουν άρχισε να γδύνεται αισθησιακά και να με καυλώνει να την πηφήξω με μανία.έφυγε για γρήγορο ντους μέχρι να έρθου τα κρασάκια.Βγήκε και δεν είχαν έρθει και βεήκε ευκαιρία να δοκιμάσει το καβλί μου που είχε σηκωθεί.Σε κάποια φάση χτυπάει η πόρτα και κόπηκε απότομα το σκηνικό.
Παίρνουμε τα κρασάκια πίνουμε 2 γουλιές και συνέχισε το έργο της για κανά 15' μέχρι που ζήτησα καπότα να την γαμήσω.
Έκατσε από πάνω μου και άρχισε ρυθμικά να πάλεται στο καβλί μου για 20' όπου και ήρθε το τέλος μέσα σοτο λάστιχο
Φύγαμε και οι 2 για μπάνιο όπου εκεί άρχισε να μου τον χαιδεύει για δεύτερο γύρο.
Γυρίσαμε στο κρεβάτι ήπιαμε το υπόλοιπο κρασί και κατέβηκε για τσιμπουκάρα αισθησιακή μέχρι να γίνω πέτρα.Τα κατάφερε η ρουφιάνα και ζήτησε να την πα΄ρω στα 4 κάτι που έγινε.Έχοντας θεα τη κωλάρα της την γάμαγα για κανά 15' αλλά ήθελα πρωκτικό κάτι που δε κάνει.
Τη γυρισα κα ζήτησα να με πιπώσει μέχρι να χύσω κάτι που έκανα στις βυζάρες της
Έμειναν 10' για μπάνιο και χαιρετούρες και έτσι έληξε η συνεδρία.
Στη δεύτερη συνάντηση έπαιξε το ΄διο σκηνικό και ήμουν έτοιμος να πάρω παραπάνω χρόνο αλλά χτύπησε το τηλέφωνο για δουλειά οπότε έμεινα στη 1 ώρα
Ελπ΄ζιω να ξαναέρθει να την πάρω περισσότερο χρόνο και να δώσει και το κωλαράκι της
Αυτά από μένα συνάδελφοι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.131
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, George_1969, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού