Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απο ένα κυριακάτικο 3ωρο με τη rose επρεπε να γαμησω, κι ηθελα να γαμησω πολυ σκληρα μια submissive γιατι η rose ειναι λουλουδι κ τα λουλουδακια δεν τα κοβουμε....

Στελνω μηνυμα για μαρια ή jessica κ παροτι περιμενα να φαω κλασσικο ακυρο, μου λεει ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΙ 2 ΔΙΑΘΕΣΙΜΕΣ...

Ω ΝΑ ΣΟΥ ΓΑΜΗΣΩ της λεω, τι πορνο-διλημμα ειναι αυτο που μου εβαλες..... Επρεπε να απαντησω γρηγορα αφου η ωρα ηταν 23:20 κ ζητησα για 23:45..
Με τα πολλα η πλαστιγγα εγειρε στη jessica αφου ηξερα οτι θα της γαμουσα ο,τι εχει κ δεν εχει..

Μπαινω στο ξενοδοχειο, ξανα ρεζιλι, παω δωματιο, ανοιγει, με βλεπει.....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου λεει and i wanted to get fucked hard.

Κοκκινα εσωρουχα, κοκκινα τακουνοπεδιλα, καλο αρωμα....κι αρχιζει την μπαρλα....

Πιωμενη ηταν ?? Ειχε παρει κ τιποτα ?? Δε ξερω..

Shut the fuck up της λεω..
You're gonna have to make me shut up..

Της πιανω το λαιμο με το ενα χερι, τα μαλλια με το αλλο κ την αρχιζω στα γλωσσοφιλα....
Αυτη η απιστευτη γλωσσαρα, που μονο σε τσοντες εχω δει, περιστρεφοραν μεσα στο στομα μου, ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΚΑΥΛΩΣΕΙ...

I want to suck you μου λεει....

Εφαγα την 1η ηττα, αφου θυμηθηκα οτι πρεπει να μπω για μπανιο....!!!!!! Ε ρε πουστη λεω , κι εκει που ημουν ετοιμος να της σπασω το λαρυγγι απο την πουτσα που ηταν ετοιμη να εκραγει, πηρα τον πουλο κ πηγα ωσαν το μαλακα στο μπανιο να καθαριστω...

Βγαινω με πουτσα πεσμενη κι αυτη επινε κρασι απο το μπουκαλι...Καλα λεω, εσυ εισαι εντελως τελειωμενη..

Της παιρνω το κρασι, ξαπλωνω, ριχνω κρασι πανω στην πουτσα μου κ της λεω, ελα τωρα να πιεις....

Γελουσε..... Δε μου πηρε πολυ για να ξαναγινω ατσαλινη μπαρα, αφου η καριολα στο τσιμπουκι εχει κανει post doc...

Φτυσιματα, σαλιωματα, πιεσεις, αρχιδορουφηγματα, αρχιδομπουκωματα, γλωσσοκαριολικια...της πιανω το κεφαλι, της το καρφωνω οσο πιο βαθεια γινεται κι αρχισα να της γαμαω το στομα αλυπητα...
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...
Ειναι μεγαλο κ βαθυ λαρυγγι, αν δεν εχετε χοντρη πουτσα, μπορει να καταπιει κ 25 ποντους.

Μου βαζει μαξιλαρι κατω απο τη μεση για να υπερυψωθει ο κωλος μου κι αρχιζει επικο ρουφηγμα κωλοτρυπιδας,ΡΟΥΦΗΓΜΑ, θα μου εβγαζε εξω το αντερο, φτυσιματα, γλυψιματα κ το χερι μαεστρικα εκανε κολπα στην πουτσα....
Ειχα κλεισει ματια κι απολαμβανα..

Ξαπλωνει μετα, βαζω δαχτυλα στο μουνι, υγρο εντελως κι αρχιζω δαχτυλο-γαμησι οπως μου υπεδειξε, με τα δαχτυλα σε σχημα γατζου....Εβαζα δαχτυλα,κουναγε κι αυτη τη λεκανη της...
Ο δεικτης κι ο μεσος στο μουνι κ το μικρο δαχτυλο κωλο..

Βαζω καποτα, με καβαλαει, τα χερια της στο στηθος μου κι εγω να της ριχνω σφαλιαρες στο προσωπο...Απτοητη συνεχιζε κι εβγαζε επιφωνηματα λυσσασμενης πορνης καθε φορα που επεφτε σφαλιαρα..Απο το βιαιο καβαλημα εφυγε κι η καποτα, το πηρε χαμπαρι,εγω ουτε που το καταλαβα κι εψαχνε την καποτα μεσα στο μουνι....επος.
Παμε ιεραποστολικο, της προετοιμαζω τον κωλο, εβαλα συνολο 3 δαχτυλα, τα κρατησα μεσα κανενα λεπτο μεχρι ν ανοιξει η κωλοτρυπιδα της κ μπηκα μεσα κυριος...
Σφυροκοπημα ανελεητο, σφαλιαρες στο προσωπο κ φτυσιματα κι αυτη ανοιγε το στομα να παρει τα σαλια μεσα..Αν ξεφευγε κατι εβγαζε τη γλωσσα κ τα εγλειφε...ΤΙ ΓΛΩΣΣΑΡΑ εχει η πουτανα ρε...15 ποντους γλωσσα εχει...
Μετα απο ανελεητο κωλο-γαμησι κι αφου δεν τελειωνα με τιποτα κι αφου ειχα κουραστει, εβγαλα καποτα κ την εβαλα να μου παρει τσιμπουκι..
Μην τα ξαναλεω...Η μαχη του Σκρα εγινε.
Καποτα παλι, τη στηνω doggy, τον καρφωνω στο κωλο της κι αρχιζω παλι σκληρο πρωκτικο κι αυτη να φωναζει...
Δεν τελειωνα με τιποτα..Τι στον πουτσο λεω....Ξανα αρχιζω καρφωμα, την ειχα πιασει απο τα μαλλια κ της τα τραβουσα βιαια.

Μετα απο αρκετες εναλλαγες κι αφου δεν τελειωνα, τον επαιξα κ τελειωσα στο στομα της γιατι κυριολεκτικα τα ειχα φτυσει..
Γαμουσα ασταματητα για καμια ωρα..Καρδιακο θα παθαινα.

Η ασεμνη τελετη ελαβε τελος..

Ειναι τρελη η τυπισσα, δεν παει καλα...Παει κ σε ψυχολογο..Καταλαβαινετε
Τα μαγουλα της ηταν κοκκινα απο τις σφαλιαρες, την ειχα ξεμαλλιασει απο το τραβηγμα κι αυτη με ρωτουσε πότε θα ξαναπαω...

Ειναι η τελεια πουτανα να βγαλεις ΟΛΑ τα απωθημενα σου...

Γαμηστε τη αλυπητα..

Δε μου χρεωσε κωλο..παροτι της τον εδωσα στο χερι...

Μετα το τουρ της μου υποσχεθηκε τριο με τη λεσβια ελληνιδα φιλη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
225€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.238
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, psexa21, mike.psolen και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Εξαιρετική καριολα για αναλ.. χαίρομαι που πέρασες καλά
review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Επική περιγραφή ,τι άλλο να ζητήσεις απο μια κοπέλα!!!!!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, roughfucker
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Αψογη κριτικη… tongue fetish διαβαζω, πολυ δυσκολο να βρεις κατι τετοιο… αυτες οι μακριες γλωσσες ειναι κολαση!!!
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
14 Σεπτεμβρίου, 2021
δυνατη περιπτωση ! μια απορια μονο γραφεις 1μιση ωρα 225 με αναλ (πουδεν χρεωσε) και rimming . ειναι σωστο το ποσο?
review reaction 1 hornyasfuck
14 Σεπτεμβρίου, 2021
εξαιρετικη καριολα για ΟΛΑ..
ανεπαναληπτη σκυλα
review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Μας καυλωσες μεσημεριατικο με την ξεκωλιαρα. Και ενω γαμιεται χωρις αυριο απ την κωλοτρυπα τοσο αρρωστηλα δεν της ειχα βγαλει .Με εψησες αρκετα να δω αν θα ανταποκριθει στο ξεφτιλισμα.
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
14 Σεπτεμβρίου, 2021
τυφλα να'χει ο Ομηρος!!!!
εσυ θα γραψεις την καινουργια πορνο-Ιλιαδα!!!
review reaction 3 hornyasfuck, roughfucker
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Σαν την κωλοτρυπίδα καριόλας δεν έχει! Τέλεια η περιγραφή σου φίλε!
review reaction 1 roughfucker, hornyasfuck
14 Σεπτεμβρίου, 2021
150 η ωρα incall κι αλλα 75 η μιση ωρα..225
Δε μου χρεωσε το αναλ, ουτε το γλειφοκωλι..
review reaction 1 hornyasfuck
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Καφές

Τώρα με χτυπησες στο ευαίσθητο σημείο Ναι!Ναι!

Αντέχεις λες 25αρα;;!! Ουάου καρδιές!

Γιούπιιι!Γιούπιιι!
review reaction 1 hornyasfuck
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2