Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είναι η πρώτη φορά στην πορνό καριέρα μου έδιωξα κοπέλα .... πραγματικά ρε μάγκες χωρίς να θέλω να ακυρώσω κανέναν η κοπέλα δεν υπάρχει με την βλακεία που την δέρνει...
Για να τα πάρουμε λοιπόν από την αρχή.
Έχω γυρίσει αργά και ψάχνω κάτι για ένα δίωρο για χαλαρώσω και να περάσω καλά.
Το γραφείο ευγενέστατο όπως πάντα ( να τα λέμε και αυτά και χειρίστηκε την υπόθεση με αξιοπρέπεια)
Μου προτείνει την εν λόγο κυρία.
Έρχεται το μωρό, όντως γαζέλα μελαχρινή ξέρει να πασάρει το κορμί της , έχει πρόσωπο στήθος και μία κολάρα, αλλά εκεί σταματάει το παραμύθι και αρχίζει το θρίλερ.
Λεφτά μπροστά, δεν με χαλάει το έχω ξανά πει, εξάλλου και εγώ αυτό κάνω στην δουλειά μου, κρασάκι , ζητάει μουσική ένα τυπά από youtube, αρχίζει το στριπτίζ και τρίβετε συνάμα .
Παρατηρώ ότι συνέχεια κατά την διάρκεια που τριβόταν μου έπιανε την που... και τότε κατάλαβα ότι το έργο έχει τελείωση... υπηρεσίες Συγγρού ξέρουν τα παλικάρια στην Αθήνα.
Γυρνάει και βγάζει ένα κιλό μαντιλάκια για να καθαρίσει την που... σαν τον πιτσιρικά στο Καράτε ΚΙντ που καθάριζε τα τζάμια... αφού με έχει πονέσει και στο τέλος την άρπαξα και σταμάτησε γιατί θα έπρεπε να ξανά πάει στο μάρκετ να πάρει άλλο πακέτο μυξομάντιλα.
Ξεκίνησε μία αεροπίπα πραγματικό ναυαγειο... ξέρω ότι πλέον το έργο είναι στα δεν, αλλά εκεί να την κάνω την μαλακία.
Τι λέω γύρνα να κάνω μία προσπάθεια μπας και την ανάψω και σωθεί το μεροκάματο και τότε μου λέει τότε κορυφαίο ...baby no no down only in thiς point και μου δείχνει την κλειτορίδα και πάνω....
Τέλος, αυτό ήταν σηκώθηκα την λέω μάζεψτα και φύγε να μην σε βλέπω , την στόλισα με ωραίο τρόπο ότι ήρθε να με γελάσει και ότι δεν είμαι κορόιδο.
Παίρνω το γραφείο του είπα να κρατήσουν τα λεφτά και να φύγει του εξήγησα την έγινε , η νεαρά στην συνέχεια να μου λέει όχι όχι να μείνει και να το συζητήσουμε.
Το γραφείο κράτησε τα 100 και πείρα τα υπόλοιπα και με άψογη συμπεριφορά μου είπε να μου στείλει άλλη κοπέλα.
Συνοψίζοντας , ίσως η πρώτη φορά που γράφω μία κριτική τόσο μεγάλη, διότι πάντα θέλω να είμαι να είμαι πάντα συνοπτικώς και περιεκτικός, αλλά εδώ η κοπέλα ψάχνει για κορόιδα, δεν ξέρω τι έγινε στην Αθήνα , αλλά εδώ είναι Βαλκάνια , είναι Σαλονίκη και δεν τα μπορώ αυτά.
Σορρυ αν σας κούρασα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.532
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sackatack2, ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, JACK SPARTALOW και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2021
Σωστός και καθόλου κουραστικός !!
review reaction 1 dracoumel, hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2021
Εχω αρχισει να παρατηρω πως ολες οι μαυρες φολιαζουν ομοιοτροπως..
A
alitis_asf
review reaction 1 dracoumel, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2