Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σήμερα μετά από πάρα πολύ καιρό με κορασίδα του εσκορτ κλαμπ. Με άψογη και ταχύτατη συνεννόηση κατηφορίζω στο καλό το ξενοδοχείο. Ανεβαίνω και μου ανοίγει μια μικροκαμωμένη καλλονή με υπέροχα μάτια και ένα σώμα μεστό με καμπύλες , όχι ιδιαίτερα σφιχτό αλλά πολύ θελκτικό! Με το που ανοίγει την πόρτα φορούσε ένα φορεματάκι σαν φοιτητριούλα. Οι φώτογραφίες της ελαφρά επεξεργασμένες αλλά ακριβείς.
Ούτε γειά δεν την άφησα να πει. Αρχίσαμε τα φιλιά στο όρθιο λες και είμασταν ζευγάρι. GFE κατάσταση στο φούλ. Με τα πολλά ξεκολήσαμε και μπήκαμε μαζί στο μπάνιο όπου και εκεί φιλιόμασταν όλη την ώρα! Σκουπισε ο ένας τον άλλο και πέσαμε στο κρεβάτι.
Στα του αγώνα. Φιλάει καταπληκτικά. Έχει τέλειες αναλογίες αν και κοντούλα λεμονιά ( 1.58 με 1.60 πρέπει να είναι). Το στήθος ελαφρά φτιαγμένο αλλά όχι κάτι κακό. Ταιριάζει στο φυζίκ της απόλυτα. Μεγάλες ρώγες που ανταποκρίνονται και το μουνάκι της υγραίνεται άμεσα. Πάνω στο πάθος άφησε δάκτυλα και γλώσες παντού και εκείνη ανταπέδωσε στα μπαλάκια μου.
Μου περασε το προφυλακτικό και σε δύο στάσεις - μπρος και πίσω- κατέληξα μην μπορώντας άλλο μετά από τέτοιο απίστευτο πάθος ! Με το που τελειώσα συνεχίσαμε να φιλιόμαστε και να της βάζω χέρι μέχρι που χτυπούσε το κινήτο.
Δεν ανταλλάξαμε κουβέντα σχεδόν παρα μόνο μετά το ντούς. Τα αγγλικά της δεν είναι καλά αλλά δεν το βάζει κάτω!
Την συνιστώ ανεπιφύλακτα για GFE καταστάσεις που είναι αυτό που ψάχνω.



Είναι μερικές φορές που με κάποιες κοπέλες νιώθεις ότι μοιράζεσαι κάτι πέρα από μια συναλλαγη. Μπορεί να ήταν η ιδέα μου, μπορεί να ήθελα να είναι έτσι, δεν ξέρω. Αυτό που έχω να πω είναι ότι περάσαμε τόσο καλά που

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
616
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thundercat, Stef68, olddog και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2021
Αφού πέρασες καταπληκτικά η βαθμολογία σου γτ ήταν τόσο χαμηλή;;;
review reaction 1 hornyasfuck
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Δεν έχω πολλές κριτικές και δεν μπορώ να βάλω πάνω από 7
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2