Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 3 10
Call-Girls 18774
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η κοπέλα Μπρίνεϋ είναι περίπου όπως στις φωτο. Μόνο λίγο το στόμα της δεν μου άρεσε. Το σώμα της μου άρεσε. Εκεί σταματήσανε όλα τα θετικά της. Μου ζήτησε ποτό με πάγο. Της έβαλα. Μου ζητησε να καπνίσει, της έδωσα τασάκι. Είχα σκοπό να την πάω στην κρεββατοκάμαρα, αλλά άρχισε να γδύνεται στο σαλόνι, οπότε ό,τι έγινε, συνέβη στο σαλόνι. Εβαλα και τσόντα της αρεσκείας της. Αφού γδύθηκε, μου ζήτησε να της βάλω δάχτυλο. Το έκανα και την έγλυφα. Σκέφτηκα: "Ωραία, είναι καυλιάρα". Αυτή ωραία πέρναγε, αλλά σκέφτηκα περνάει η ώρα. Της λέω θα μου πάρεις πίπα; Σε 1 λεπτό απάντησε. Τες πα λίγο αργότερα ήμουν καυλωμένος και την παρακάλαγα να με πιπώσει. Κάτι λίγο έκανε - σχεδόν καθόλου, μετά μου ζήτησε να της βάλω δάχτυλο πάλι και με ρώτησε αν έχω δονητή. Της απάντησα αρνητικά. Απλώς, μετά από παρότρυνσή μου, έσκυψε μπροστά μου και παίζοντάς τον, έχυσα στο στόμα της.
Μετά στο "social" μου ζήταγε να της δώσω σχεδόν ό,τι έβλεπε μπραστά της λες κι ήταν 5χρονο. Εντωμεταξύ, δεν μπορούσε να μιλήσει καθαρά και να πάει τουαλέτα για να φτύσει το σπέρμα. Μου φάνηκε μαστουρωμένη είτε από ναρκωτικά, είτε από πολύ αλκοόλ. Μου είπε μετά να στείλω στον οδηγό να φύγω σε 5 λεπτά; Φυσικά της είπα ναι. Μετα από λίγο κι ενώ μου είχε πει ότι θα κάνει ντουζ, μου ζήτησε να της βάλω δάχτυλο, μέχρι που χτύπησε το κινητό της και μου λέει κοφτά: "Βάλε μου ένα ποτό!". Της λέω δεν θα φύγεις; Μου πέταξε την μπλούζα στην μούρη μου. Της είπα πως δεν χρειάζεται να γίνεται αγενής και λίγο μετά έφυγε.

Τέτοια αναίδεια, εγωισμό και οπουρτουνισμό πρώτη φορά βλέπω. Αν θα πήγαινα ξανά με την κοπέλα; Ούτε κι αν με πληρώνανε!

Τώρα, στο πρακτορείο δεν ρίχνω μαυρο, αλλά τις τελευταίες φορές, ενώ ζητάω συγκεκριμένες κοπέλες, δεν είναι διαθέσιμες. Μπορεί να συμβαίνει.

Αυτά από εμένα κι ελπίζω να γλυτώσω άλλους συναγωνιστές από παρόμοιες εμπειρίες.

Υγ: Φιλί δεν έδωσε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
876
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Yatoputso, old boy, stadeos και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Παιζει να σου αδειασε τα παγακια το γιδι,αυτο κι αν ποναει.
A
alitis_asf
review reaction 1 TOMCRUISE, Poetjokey, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1