Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 43 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 128026
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ειχα απωθημενο απο την προηγουμενη φορα, ειχα κλεισει να τη δω στο προηγουμενο της τουρ, ειχα παει δωματιο αλλα τελικα δεν εκατσα..
Δε ξερω γιατι..Μου υποσχεθηκα οτι αν ξαναερθει θα παω οπωσδηποτε..
Το'πα και το'κανα..
Εισηλθα στο δωμα της αμαρτιας, αφου εγινα για πολλοστη φορα ρεζιλι στη reception, και παροτι με περιμενε πανω σε ντεκαβλε πεδιλα, ειχα αποφασισει να τη γαμησω..
Μπηκα κατευθειαν για μπανιο, επλυθην κ βγηκα φουριοζος..
Αρχισαμε τα φιλια, δεν εβαζε γλωσσα....Ωχ λεω, την πατησαμε.

Σιγα σιγα αρχισε να λυνεται κι εβγαζε γλωσσα....Μετα απο 4-5 λεπτα επεφταν γλωσσοφιλα κ δαγκωματα, γλειψιμο παρειων κι ωτων..γυριζε το κεφαλι κ μονη της, της αρεσε κι ανταπεδιδε..
Πετρα ο κυριος, μου βγαζει πετσετα, βαζει τα γελια κ μου λεει: "γι αυτο εφερες δικα σου προφυλακτικα ε ??? "...
Κι αυτη τα μπλε τα durex....
Ρε τι μαστιγα ειναι αυτη...
TOTAL CONTACT.....
Επαγγελματιες ειστε υποτιθεται..
Ακομα να καταλαβετε ????

Ξαπλωνω σαν αρχοντας στο ανεκδιηγητο κρεβατι που ειναι 2 μικρα κολλημενα μαζι ( αλλη μαλακια αυτη ) κι ερχεται απο πανω μου για την επικη πιπα που θα ακολουθουσε....
Δεν κανει deep αλλα κανει ολα τα αλλα κ τα κανει τελεια....
Σαλιωνει κ φτυνει το καυλι οποτε βλεπει οτι χρειαζεται για να γλιστραει στα χερια της κ στο.στομα της, χρησιμοποιει τα χερια με το βελτιστο δυνατο τροπο, δλδ αισθησιακα, απαλα κι ακουμπαει τις υπερ-ευαισθητες περιοχες οπως πρεπει....
Ουτε πιεζει την πουτσα, ουτε την παιζει λες κι ειναι κομπρεσερ..
Ανοιγε κ τον πουτσοκεφαλο κ τον φυσουσε απαλα, φυσουσε κ τα αρχιδια...πω πω πω..
Ετοιμος να εκραγει ηταν..

Φερε καποτες της λεω..

Φερνει την καποτα, δε ξερει να τη βαζει....Η καποτα μανδαμ μπαινει με το στομα κ τα χερια...Οχι με τα χερια..
Τελος παντων, δεν επηρεαστηκε η σκληροτητα του πεους κι ανεβηκε να με καβαλησει...
Δεν ειχε gel, οποτε ξεκινησε σιγα σιγα κι αρχισε ωραιες κινησεις της μεσης κ των γλουτων, οποτε κι η διεισδυση σταδιακα αυξανόταν..

Οι βυζαρες της ηταν μεσα στη μαπα μου τις οποιες κι εγλειφα ασταματητα..Πλαστικες αλλα εχει γινει καλη δουλεια..

Μετα απο 15λεπτη πιπα κ 10λετο καβαλημα, τη γυρναω ιεραποστολικο, τα ποδια της τα ανοιγω κ τα ανεβαζω στους ωμους κι αρχιζω τις βαθειες διεισδυσεις κι αρχιζω σταδιακα να ανεβαζω ταχυτητα..

Μου επιανε τα ποδια, μετα τα χερια, μετα τον κωλο..." θελω να σε πιανω μου λεει" ....
Σφυροκοπημα με τα βυζια να παλλονται, το ενα μονο κρεβατι να εχει χωριστει πλεον απο το αλλο, και τα μπουτια μου να χτυπανε βιαια τους μηρους της κ να ειμαι σε maximum διεισδυση..
Τελειωσε η κυρια...αναμαλλιασμενη και ιδρωμενη...
Να ανοιξω το κλιματιστικο μου λεει, σε πειραζει ???

Πηγα να της πω, θα σε αφησω να το ανοιξεις, μονο αν μου ανοιξεις κ τον κωλο σου, αλλα ηξερα οτι δε δινει....Ειμαι ελεεινος κι εκφυλος..

Βγαζω καποτα γιατι ηθελα να επαναληφθει το επικο τσιμπουκι...Κι ηταν σαν ετοιμη απο καιρο, σα θαρραλεα να μου δωσει αυτο που αποζητουσα..

Και δε με απογοητευσε..

Μετα απο αρκετη ωρα ηδονης, χτυπησε το κινητο της...
Φερε καποτα της λεω,να σε σφυροκοπησω κ doggy..

Ετσι κι εγινε..Εκει δεν αντεχε τη maximum διεισδυση, κι ειχε παρει μια κλιση δεξια, προσπαθουσα να σφυροκοπησω, τη φερνω στα ισα, την κλειδωνω κι η κ-αυλαια επεσε..

Εχει παραξενο προσωπο, δεν ειναι ασχημη εννοειται αλλα ουτε κατι το ιδιαιτερο. Εχει ομως ωραια ματια..

Το σωμα της ειναι γενικα καλο, ειναι κ μαμα..

Θα τη ξανασυναντουσα μονο για το επικο αισθησιακο τσιμπουκι κ τη χρηση των χεριων που χαριζουν ανεπαναληπτη ηδονη...

Ειναι συμπαθητικο milf...ηρεμη δυναμη..

Με περιμενει αυριο μια 3ωρη συνευρεση με τον ερωτα..Ειμαι ηδη εκει.

Το ξερατε οτι στο glamour το incall ειναι 130 ??
Μολις το εμαθα αγαπητοι..κι ο μαλακας αφηνα τοσο καιρο 140...

Με τοσα γαμησια που εχω κανει θα ειχα γλιτωσει κανενα 1000ρικο...Και θα εκλεινα τη rose ολη μερα..

Ειδες οι πουτανιτσες, δε λενε τιποτα..

Οι μονες που ξηγηθηκαν ηταν η Melissa κι η Alina η μουναρα η Σερβα που μου ειχε παρει 150 αντι για 160..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.238
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, kamikaze73, redb και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2021
130 σοβαρά?? Από πότε έγινε αυτό?
review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2)
12 Σεπτεμβρίου, 2021
140 δε γραφουν στο site τους?

A
alitis_asf
review reaction 1 hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2021
Νομίζω παλιά κάποιο γραφείο το έγραφε στο σάιτ ,ότι τα ινκολ 10 ευρώ μειων τώρα τίποτα,ίσως ήταν το glamour
review reaction 1 Inf0, hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2021
παιδια μιληστε με την τηλεφωνητρια να σας το επιβεβαιωσει ..
Κι εγω αυτο της ειπα, στο site 140 λεει..
Οχι μου λεει, ολοι το ξερουν..
Απ'οτι φαινεται δεν το ξερουν ολοι..
review reaction 1 Inf0, srek7, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4