Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 17 10
Call-Girls 52392
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επικοινωνια με το γραφειο προς αναζητηση του επομενου κωλου, ειχα βαλει στο ματι αν και με ενδοιασμους λογω κριτικων Νεφελη/Στεφανια, δυστυχως μη διαθεσιμες
Προταση για Ελσα που τελειωνε μετα απο κατι ωρες, λεω θα μιλησουμε αργοτερα, αν και λογικα δεν θα την εβλεπα σταθηκα τυχερος και καπου εδω αρχιζει το ραντεβου μας

Η κοπελα μπηκε με μια πρασινη τουαλετα φορεμα και τακουνια, ξεπερναγε το 1.85
Προσωπο αρκετα γηινο,κοντα στις φωτο, γλυκο παρολαταυτα, το μαλι ισιο με extensions, πρασινογαλανα ματια αναλογα με το φωτισμο, χαμογελαστη
Στηθος ουτε καν Α με δυο μικρες ευερεθιστες ρωγες, δεν προτιμω τα μεγαλα γενικα εκτος αν καμια μερα θελω να βγαλω γουστα ή εχει κανει αριστη δουλεια ο πλαστικος Χεχε!
Απο τη μεση και κατω εχει κωλαρα, ομορφη κι αφρατη(οχι ζελε κοινως), δεν με χαλασε προσωπικα και ωραιες οπες πισω και μπρος(σαν τη φωτο που ειναι γυμνη), σαφως πιο δουλεμενη η πισω
Το βιντεο της στο site υπερπαραγωγη, ωραια μουσικουλα, το θεμα ηταν θα ηταν και η ιδια κατι αντιστοιχο?
Αγγλικα τα βασικα, το προσπαθει ομως και με το γκουγκλη, θα ηθελα ομως να μπορω να πω 2 κουβεντες παραπανω ισως αυτο πρεπει να το κοιταξει λιγο για τα επομενα τουρ της, παντως συνεννοεισαι ή μαλλον συνεννοηθηκα με τη γλωσσα του σωματος ... αργοτερα
Επιφυλαξεις ειχα γιατι σε 2 τουρ η κοπελα ειχε 3 κριτικες αναμεικτες, αλλα και επειδη ξερω να "διαβαζω"

Δεν ξερω πως και γιατι, αλλα γενικα τηρω ενα σχετικα παρομοιο προγραμμα στα ραντεβου μου(εκτος απο περιπτωσεων που θελουν να σε λιωσουν κατω ή να κανουν το κατι πιο extreme), με τη συγκεκριμενη μου βγηκε εντελως αλλιως κατι το οποιο σπανια γινεται... μου βγηκε σε καλο
Φιλια με παθος και γλωσσα στην αρχη και αντι να παμε στην κλασσικη πιπα ή 69 αφιερωθηκα εγω σε εκεινη, γλυψιμο μεχρι να λυθει και να μου τα δωσει στο στομα, τα ματια της κλειστα , κραυγουλες οχι σε υπερθετικο βαθμο, ολα κομπλε
Δαχτυλο προσπαθησα να βαλω στην αρχη αλλα ισα ισα την ακρη του δαχτυλου(κοψτε νυχια μαγκες, λυμαρετε και μην διαβαζω δεν ηθελαν αλλες δαχτυλο), η κοπελα ειναι στενη μεχρι να λυθει, απορω πως 3 εδω μεσα δεν ανεφεραν τιποτα!!! πραγματικα πιστευα οτι να μπω μεσα δεν υπηρχε περιπτωση καθως το εργαλειο ειναι καπως χοντρουλο, μου θυμησε ενα ουκρανακι απο mamba προ μηνος(μη ρωτατε δεν ηταν του σπορ)
ο υμενας της γενικα ειναι υπεροχος, αφιερωστε χρονο κατω και θα αποζημειωθειτε, ανοιγει και απολαμβανεις αλλα θελει χαλαρωση, η τριβη ακομα και τοτε ειναι ονειρικη, τζελ δεν εβαλε...λογος δεν υπηρχε

Στοματικο απο μερια της μετα, οπου το DT το εχει απλα καποια διαλειματα τα κανει να παρει τις ανασες της
Σκουφος και καβαλημα απο πανω οπου η αισθηση μπροστα ηταν υπεροχη, ζουμακια ειχαν κατεβει, η κοπελα ειχε ξεκλειδωσει ειδικα στο ιεραποστολικο, ανοιγματα εχει καποιος νομιζω ειπε οτι κανει pole dancing, σε εμενα παντως μονο στο δικο μου πασσαλο χορεψε
Την ειχα ρωτησει για πρωκτικο οταν μπηκε και μου ειχε χαμογελασει πονηρα, οποτε μετα στα 4 οπου παντα λαου λαου μπαινω μεχρι να γινει η εξοικειωση πασσαλου-οπης
Σιγα σιγα στην αρχη, με αρκετη χρυση τζελ κατα τη διαρκεια, και μετα απο λιγο επεσε πονος χωρις μα-μου και αρκετες εναλλαγες στασεων
Το αναλ το κατεχει αλλα μην ειστε ατζαμηδες, 23 ειναι φερθειτε ομορφα και θα ανταποδωσει, της αρεσει να τριβεται παραλληλα και χυνει καργα
Εχει το durex με βαση το νερο(το μωβ) το οποιο δεν ειναι το καλυτερο και στεγνωνει ευκολα, ευτυχως στο δευτερο γυρο ειχα αυτο που ειναι με λαδι οποτε η χρηση του ηταν σαφως λιγοτερη και με καλυτερη αισθηση, στο κατω κατω το κωραλακι της ειχε ανοιξει πια.
Απλα μου ειπε οτι με βαση το λαδι δεν το πουλανε στη Ρωσια, παρτε της ρε παιδες απο το γραφειο, πιο ευκολα θα κανει και τη δουλεια της ετσι
Δευτερος γυρος παιχτηκε, παλι με αλλαγες και σαφως καλυτερος απο τον πρωτο

Ειναι απο τις λιγες κοπελες, του επαγγελματος(γραφειων οχι ανεξαρτητες ή γκομενες) που τελειωσα δις πισω(εξ ου και εβαλα τελειωμα στο σωμα)
Απο τις λιγες οπου δεν αφιερωσα χρονο ιδιαιτερο σε πιπα και εκανα αλλαγη "προγραμματος"
Απο τις λιγες που ενω τα νουμερα μου δεν θα βγαλουν ακρη εγω περασα αψογα, στο κατω κατω να εντυπωσιασω κανεναν οτι ολες που παιρνω ειναι μουναρες με τελειο service του 9-10 δεν εχω σκοπο και ποτε(μαλλον) δεν θα το κανω(η πειρα διδασκει ;))
Σιγουρα δεν ειναι μοντελο, 10 στη συμμετοχη δεν θα βαλω, προσωπικοι λογοι γιατι παντα ισως υπαρχει κατι το καλυτερο, i was tempted though
Χημεια υπηρξε σε υπερθετικο βαθμο, εννοειται τη ρωτουσα αν ολα ειναι οκ ειδικα στο ανεβασμα στροφων
Φερθειτε σαν κυριοι και θα ανταπωδωσει, θελει λιγο κοπο και τροπο αλλα ειναι μικρη, τα ηνια τα εχετε εσεις οι πιο πεπειραμενοι, οταν ξεκλειδωσει βουρ, GFE PSE τα εχει

Σε αλλες λεπτομερειες δεν θα μπω, ηταν ενα παρα πολυ ευχαριστο ραντεβου με μια κοπελα που χρηζει ιδιαιτερας μεταχειρησης και απο το γραφειο και απο εμας τους πελατες, το τονιζω
Ενα λαθακι εγινε απο μερους μου καθως νομιζα οτι ηταν στα 140 οπως οι περισσοτερες του γραφειου, τσεκαρα το site και εδωσα τη διαφορά, sorry απο το γραφειο και την ιδια και ευχαριστω τη Νικολ για την επιμονη της να παρω την Ελσα

Tested ... Αστεράκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, hornyasfuck, Pussy Doctor και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2021
Στη ρωσική αγορά κυκλοφορεί ένα πάρα πολύ καλό αυστριακό λιπαντικό το Μονταβίτ γκέλ (Монтавит гель) σε σωληνάριο,
που είναι ιδανικό για άναλ. Δεν είναι λαδιού, αλλά κάνει εξαιρετική δουλειά. Θα μπορούσαν τουλάχιστον
οι κοπέλες να φέρνουν μερικά τέτοια μαζί τους. Δυστυχώς δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα, αν και κατά τη γνώμη
μου είναι ανώτερο από durex, κλπ. Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
12 Σεπτεμβρίου, 2021
Αφου της εδωσες πιστοποίηση iso πρεπει να παρουμε και εμεις σειρα !
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
13 Σεπτεμβρίου, 2021
δεν ξερω γιατι δεν μπορω να κανω tag @popov

κοπελα του χωρου μου ειχε πει οτι και το μαλακτικο μαλλιων κανει αρκετα καλη δουλεια(no joke, το δοκιμασαμε)
επισης εχουμε εδω και ενα παχυρευστο λευκου χρωματος σαν αυτο που εχουν στις ταινιες, ονομα δεν θυμαμαι
και η durex αλλαξε προσφατα τη συσκευαστια αυτου με βαση το λαδι, ειναι το perfect glide της σειρας play
review reaction 1 hornyasfuck, popov
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3