Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περιμενα στο διαδρομο του γνωστου ξενοδοχειου που ειναι εναντι του πανεπιστημιου, οπου γαλουχουνται εκκολαπτομενα πουτανακια της ζωης..

Θα αργουσε. οπως με πληροφορησε η καιτη/κατια ( ακομα δεν εχω μαθει πώς τη λενε αυτη τη καυλοφωνη )....
Την ειδα λοιπον να μπαινει στον 1ο οροφο, τυχαια εκατσα στον 1ο, μ'ενα κιτρινο κολαν και κολλητο τοπ, να διαγραφονται ΟΛΑ....
Λεω εδω ειμαστε..

Καστανοξανθη προς το ξανθο φυσικοτατη ομορφια..
Ουτε κρεμες, ουτε ζελε, ουτε βαψιματα, ουτε καν φτιαγμενα νυχια...
ΟΛΑ ΦΥΣΙΚΑ...Μαμα φυση..
Γυρισα στη φυση, ροκας παντα ή-μουνα και γουσταρα γαμησι..
Χτυπαω πορτα, με υποδεχθηκε με εσωρουχα μπλε καυλιαρικα κι ενα κομπινεζον διαφανο...
Με το χαμογελο στα χειλη..
Ελα να σε κανω μπανακι μου λεει...
Ωπ λεω, θα με μπανιαρισουν..Εγινα παλι μπεμπης..

Με εγδυσε, γδυθηκε κ τα φιλια με γλωσσα να πεφτουν βροχη...Γλωσσαρα η κυρια κι αρχισαν να πεφτουν δαγκωματα σε χειλια....
Μεσα στην καυλα μιλαμε...ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΑΥΛΑ το 23 χρονο απο Ekaterinburg, το οποιο εχει τελειωσει οικονομικα.....
ΕΠΙΣΤΗ-ΜΟΥΝΑΣ

Με κανει μπανακι με τα ωραια κι αισθησιακα της χερια, απαλα απαλα κι η πουτσα καγελαρια μετερνιχ..

Την εκανα μετα μπανακι με τη σειρα μου, δαχτυλα στο μουνι δεχεται αδιαμαρτυρητα, πηγα να βαλω κωλο, δεν......
Γλυψιματα παντου, μαγουλα ,αυτια, μουνι, κωλο, ποδια....Ειχε κλεισει τα μπλε της ματια κ το απολαμβανε..
Η ρωγα καγκελο κ το μουνι παιδες κολυμπουσε στα καυλο-υγρα...

Σκουπιζομεθα κ κατευθειαν κρεβατι...
Μου ορμαει, με πιανει απο τα λαιμα κ αρχιζει να με φιλαει παθιασμενα κ να στα breaks των ολιγων δευτερολεπτων αναμεσα στα καυτα φιλια να κοιταζομαστε με υφος σοβαρο κ μεσα στη καυλα κι οι 2.....Ξεραμε τι θα επακολουθησει..

Τσιμπουκι υγρο κι αισθησιακο, οχι κατι το ιδιαιτερο, αλλα εκανε τη δουλεια του στο να με κραταει καγκελαρια...

I want you to fuck me NOW....

Ναι λεω μαναρι μου, εγω να δεις..

Καποτα ( εχεις τις μπλε τις durex που ειναι χοντρες κι αβολες κ σου πιεζουν πολυ τον πουτσο, να εχετε δικες σας ) και αρχιζει καβαλητο...

Καβαλαρισα αγριας δυσης, ειχε παρει φορα, δεν καταλαβαινε τιποτα, χοροπηδουσε κι εβγαζε κραυγες..Κοιτιοταν κιολας στον καθρεφτη που ειναι διπλα στο κρεβατι και τα 2αρια βυζακια χοροπηδουσαν....Τουρμπο...

Γυριζουμε ιεραποστολικο κ παιδες το μουνι ηταν μουσκεμα....
Μπαινω και το σφυροκοπημα ηταν ανελεητο κι αυτη με κοιτουσε δαγκωνοταν με κρατουσε κ φωναζε....
Τι με κοιταζεις ροζα μουδισμενα..

Τη γυρναω doggy, επεσε σφυροκοπημα κι εκει, τελειωσε με αλαλαγμους και με ελαχιστη χρονοκαθυστερηση τελειωσα κι εγω με αυτην εξουθενωμενη, πεσμενη στο κρεβατι κ με ταχυκαρδια απο το χυσιμο....

Της μιλουσα, καμια ανταποκριση..
Μετα απο 1-2 λεπτα γυρναει κ πεφτει στην αγκαλια μου, what was that ???? μου λεει...

Ειναι μαλλον η 1η φορα στην πορνοκαριερα μου που η γκομενα περναει πολυ καλυτερα απο μενα...
Εννοειται στις τιμιες συνευρεσεις, οχι με τις σαπιες που βλαστημας την ωρα κ τη στιγμη κι απλως γαμας για να σου αδειασουν οι αρχιδοσακοι...
I want you to come back....μου λεει.
Της το υποσχεθηκα και το εννοουσα γιατι κι εγω περασα παρα πολυ καλα..

Δεν εχει την απιστευτη προαωπαρα..
Δεν εχει σωματαρα..
Αλλα εχει αυτο το κατι που τα ξεπερναει ολα αυτα...
Εχει αυτο το κατι που σε κανει να τη θες κολασμενα...
Εχει αυτο το κατι που ξαναγινεσαι 20αρης κ ψαχνεις να βρεις αυτο που λειπει....
Δε ξερω πώς το λενε, νομιζω δεν μπορω να βρω λεξεις...Και δεν υπερβαλλω....Γιατι την ωρα που τα γραφω αυτα εχει φυγει η καυλα κ μιλαει η λογικη..
Γραφω με το πανω κεφαλι κι οχι με το κατω...
Εχει αυτο που ψαχνω χρονια να βρω σε μια γυναικα κ δε βρισκω..
Αυτο που θα της την επεφτα στο δρομο, θα επαιρνα το κινητο της κ θα κανονιζα να βγω ενα ρομαντικο ραντεβου στη θαλασσα, να πιουμε κρασι, να φαμε ψαρακι, να μιλησουμε, να γελασουμε κ να καταληξουμε να κανουμε ερωτα οπου μας καυλωσει..

Οι πουτανες μας κανουν κι ονειρευομαστε....
Αληθεια, οι αλλες του καθωσπρεπισμου που παντρευονται για το χρημα, τα πετανε στο insta για το χρημα, κανουν σχεσεις με γνωμονα το χρημα αλλα ΔΕΝ κανουν τους αντρες να ονειρευονται, τι ειναι ???

Κι αυτο θα σας αφησω να το ονομασετε οπως εσεις το θελετε..

Προσωπικα την ερωτευτηκα..
Δε με πηραν κ τα χρονια ειναι η αληθεια, 35 ειμαι, αλλα αυτο που ενιωσα, 1-2 φορες το εχω ξανανιωσει...Και μιλαω για ελληνιδες που εκανα σχεσεις..

Το ξερω οτι ειναι αληθινο γιατι το εχω ξανανιωσει...

Το ξερω οτι το ενιωσε κι αυτη, γιατι ειναι μικρη...
Δεν ειναι επαγγελματιας, δεν ειναι στυγνη, δεν ειναι μηχανη του σεξ..
Ειναι ακομα αυθορμητη..
Ναι, θελει το χρημα αλλα σ αυτες τις ηλικιες υπαρχει ακομα συναισθημα...
Ειναι ενα τριανταφυλλο ( rose ) που θελει προσοχη..

Φερθειτε της με στοργη κ προδερμ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.238
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, popov, dietcokerick και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Σεπτεμβρίου, 2021
Roughfucker με συγκίνησες ρε φίλε..
Θα σου πουν εδώ οι μάγκες ένα σωρό μαλακές τώρα αλλά εγώ σε καταλαβαίνω φουλ και σου λέω πως Ναι, είναι αληθινό αφού το νοιώθεις. Στην τελική ανάλυση για εμάς το κάνουμε και εμείς το νοιώθουμε. Συνέχισε δυνατά αλλα πες μου και κάτι ακόμα για το κορίτσι, είναι νταρντάνα?
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker, TOMCRUISE
11 Σεπτεμβρίου, 2021
"Οι πουτανες μας κανουν κι ονειρευομαστε...." , "Ειναι ενα τριανταφυλλο". Είδες που αν πετύχει το γαμήσι σου βγαίνει ο "λογοτέχνης" ακόμα κι αν είσαι σκληρός καριόλης; Ωραία κριτική.
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso, roughfucker και 5 άλλα μέλη
11 Σεπτεμβρίου, 2021
ωραιοςςς!
μακαρι να περναμε με ολες ετσι!
αυτη ειναι η ενδεδειγμενη συμπεριφορα που πρεπει να εχουν τα κοριτσια!
review reaction 1 hornyasfuck, roughfucker
11 Σεπτεμβρίου, 2021
Καργιόλες!

Έτσι τις ονομάζω εγώ.
review reaction 1 review reaction 3 TheTester, hornyasfuck, olddog και 3 άλλα μέλη
11 Σεπτεμβρίου, 2021
Απο rough έγινες smooth και αγαπούλης?

Μπράβο !!

Να ξαναπας και για περισοτερη ώρα! Μην φας τα λεφτά σου σε άλλες αν αυτή σε κάνει να νιώθεις έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, roughfucker
11 Σεπτεμβρίου, 2021
Ειναι ψηλη και γυναικαρα..Με υποδεχθηκε σε flat κατασταση και μου εριχνε λιγο..
Το σωμα ειναι γυναικειο, θηλυκοτατο..Λεπτο με ιχνη καμπυλων..
Με κερδισε η φυσικη της ομορφια κι οτι ολα πανω της ηταν αληθινα..Οπως τη γεννησε η μαμα της.
Εχω να το δω χροοοοονια αυτο το πραγμα...
Φιλε "f*ckallbitchaz" θα σου απαντησω μ'ενα αγαπημένο κομμάτι ( παροτι ειμαι της rock/hard rock/heavy metal ) το οποίο θα το μετονομάσω σε "δε με νοιαζει τι θα πουν"
https://www.youtube.com/watch?v=itdhgX4Z5EU
review reaction 1 hornyasfuck, George Mitsibonas, TOMCRUISE
11 Σεπτεμβρίου, 2021
Roughfucker μάστορα που γάμησες τη Ρόζα,πως και δεν κατάφερες να βγάλεις μια πόζα..;

Έχω δει που έβαλες την Olia εδώ πέρα πάνω σε καναπέ τη γάμησες και όχι παραπέρα...!

ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, olddog, vltepdr και 1 ακόμα μέλος
12 Σεπτεμβρίου, 2021
την εχω κλεισει για 3ωρο, θα προσπαθησω να εκπληρωσω τις επιθυμιες σου
review reaction 1 kelenor, WRAIOS, hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2021
Ναι σε όλα σου!!!
review reaction 1 roughfucker
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9