Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν τρελάθηκα με την συγκεκριμένη. Τι εννοώ. Συνάντηση εύκολη με 2 μνματα. Φτάνω κλασσικό ξενοδοχείο. Ανοίγει η πόρτα. Βλεπω ένα πρόσωπο που θα το χαρακτήριζα "δύσκολο". Όχι του γούστου μου πάντως. Αν την εβλεπα έξω λόγω προσώπου δεν θα της την έπεφτα. Χαλαρή υποδοχή με χαμόγελο φορούσε ένα κομπινεζον που κάλυπτε τη μέση και κάτω (γιατί άραγε?) και τόνιζε βυζαρες. Σώμα με καμπύλες. Οι μοντελάκιδες μακριά. Δεν ζήτησε τα λεφτά μπροστά καλό αυτό. Πάω για μπάνιο. Βγαίνω ήταν στο κρεβάτι στο κινητό. Ξεκινάμε πολύ τυπικά κάποια φιλιά ευτυχώς με γλώσσα αλλά τελείως μηχανικά κάτι δεν μου κολλούσε. Βυζια τορπίλες οι βυζολαγνοι θα γουστάρετε. Κωλος πόδια με λίγο κυτταρίτιδα. Γενικά καθαρή. Ξεκινάμε πιπα μέτρια το προσπαθούσε αλλά με μηχανικές κινήσεις και βλέμματα δήθεν καυλωτικα. Τέλος πάντων πέρασμα προφυλακτικου ξεκινάμε ιεραποστολικο με τζελ. Δεν ένιωθα τίποτα. Μένω εκεί λίγο το παλεύω τίποτα. Και η κυρία έπιπλο. Τη γυρίζω στα τέσσερα σπάσιμο μέσης έκλεβε. Τέλος πάντων της λέω πάμε πιπα ξανά να τελειώσω. Με χίλια ζορια την εχυσα στο στήθος. Αράζουμε κρεβάτι προσπαθώ να πιάσω κουβέντα αυτη στο κινητό. Με τα πολλά βαριόταν αφόρητα. Αφού ζορίστηκε είπαμε 2 κουβέντες τα κλασσικά του time out.
Για 2ο γύρο ούτε καν κίνηση. Λέω άστο. Ντύνομαι για να φύγω. Καπνός. Απογοητεύση. Κριμα.

Αυτά παίχτες μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, mancunian1986 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού