Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το γραφείο όπως πάντα εξυπηρετικότατο, μου κανόνισε τη δεύτερη επίσκεψη σε αυτό το εξωτικό θηλυκό.

Είδα μπροστά μου ένα θεϊκό σύνολο με ένα τιραντέ κόκκινο σατέν φορεματάκι που κάλυπτε αλλά και αναδείκνυε τόσα όσα!
Έχουν αναφερθεί πολλοί σε προηγούμενα τουρ της αλλά και εγώ. Ένα σύνολο που ταράζει τα πάντα γύρω του.

Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι στα διάσπαρτα τατουάζ που «χαλάνε» αυτή την αρμονία.

Λολάθηκα που την είδα! Δε με θυμήθηκε αλλά έχοντας περάσει ο μισός αρσενικός πληθυσμός από πάνω της ( ο άλλος μισός δεν πρόλαβε…), εμένα θα θυμόταν;;;
Όταν όμως της ανέφερα το τουριστικό Κυκλαδίτικο νησί σκάσανε τα γελάκια και οι αβρότητες! Ακούς εσύ;;;;;;;;; (Ξέρεις μουρό μου….)

Πριν προχωρήσω να πω ότι ήμουν υπερβολικά κουρασμένος λόγω θαλασσοταξιδιού με δύσκολες συνθήκες και επιπλέον είχα θέμα με τον τραυματισμό μου λόγω αλλαγής καιρού.

Ωστόσο αδημονούσα να την πάρω στα χέρια μου. Διέκρινα μια υποτονικότητα, βαρεμάρα παρά κάτι, αλλά το δικαιολόγησα λόγω των πολλαπλών ραντεβού της (προσπαθούσα να την κλείσω άλλες μέρες αλλά…φουλ).

Έπεσα και στο τελείωμα της ημέρας και στο τελείωμα του τουρ της, οπότε χαμηλότερα ο πήχης.

Τα παραπάνω επιβεβαίωσα με την ξαφνική μου κίνηση ενώ ήμουν στα βαθιά να την κοιτάξω απότομα.
Εκεί τα έχασε λίγο και προσποιήθηκε εντονότερα ότι διεγείρεται.

Τον χαμό με τα υγρά που περιέγραψαν άλλοι συνοδοιπόροι δεν τον είδα. Με το δικό μου σάλιο έγινε η ύγρανση.
Έτσι για την ιστορία…

Η σειρά της να δουλέψει τη γλωσσίτσα ήταν αρχικά πολύ καλή αλλά στη συνέχεια είχαμε πολλή χρήση χεριού και μονότονο ρυθμό.

Ακόμα και από πάνω μου δεν βίωσα τη σάμπα που περίμενα. Με αποζημίωσε με τα γλυκά της φιλιά και τη θηλυκότητα αλλά δεν κρατήθηκα στη φόρμα που ήθελα.

Και ιεραποστολικά έβλεπα ότι η φρεσκάδα και η διάθεση είχαν πάει αποδυτήρια και αποφάσισα για να μη χάσω το τέλος, να επικεντρωθώ στο πνευστό της σόλο.
Κάπου εκεί έλαβε τέλος η λαμπρή τελετή.

Μόλις επέστρεψε από το μπάνιο, ήρθε αγκαλίτσα και μιλήσαμε για τους προικισμένους των 25 πόντων και γενικά για το ταξίδι της.

Μετά από λίγο ντριν, ξέβγαλμα, ντύσιμο, φιλάκι αισθησιακό και αριβάλ!

Ναι δεν ήταν το ουάου ραντεβού αλλά ή θα την έβλεπα με αυτές τις συνθήκες και αποτέλεσμα ή καθόλου μιας και έφευγε σε δυό μέρες.
Επιλογή μου και καλά έκανα. Τέτοια πλάσματα δεν γίνεται να τα χάνεις.

Μια R8 (μην πω Ferrari που θέλετε όλοι..) όταν σου δίνεται ευκαιρία να την πάρεις στα χέρια σου δε σκέφτεσαι αν είσαι κουρασμένος ή την έχουν οδηγήσει κάμποσοι…
Ανανεώνομαι με λίγη ξεκούραση και αποχή και επανέρχομαι να τα γαμήσω όλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Annapurna, blizardeye και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2021
Κριμα παντως που εβγαλε το κουλουρι απο το μενου, αλλιως θα την ξαναεπαιρνα
οι Κυκλαδες εχουν υπεροχα νησια πχ. σαν την Παρο
review reaction 3 review reaction 1 spipis71, hornyasfuck, mysterious
10 Σεπτεμβρίου, 2021
Κοιτάξτε, κύριε. Η εργαζομένη τούτη έκλεισε ως γυναίκα μετά την συνεύρεσή της μετά του Άρχοντος των Κυκλάδων. Μην έχετε απαιτήσεις για κάτι παραπάνω. Ό,τι μπορούσε να δώσει το έδωσε πλουσιοπάροχα στον Ένα! Λυπούμαι.
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, spipis71, mysterious και 2 άλλα μέλη
10 Σεπτεμβρίου, 2021
@Bliz
Έκανα το λάθος που του τηλεφώνησα στο τέλος της τελετής... Έπρεπε στην αρχή!
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3