Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λόγω διακοπών τον Αύγουστο στη Χαλκιδική, είχα μιλήσει με τη Ζωή από Ιούλιο, μήπως και καταφέρναμε να συναντηθούμε στη Θεσσαλονίκη εκείνες τις μέρες. Το είχαμε αφήσει σε εκκρεμότητα και, τελικά, με ένα απλό μήνυμα ορίσαμε ραντεβού για την ημερομηνία που έχω γράψει. Συνεννόηση πανεύκολη, όπως επίσης και η συμφωνία για το πρόγραμμα και την τιμή. Η γυναικάρα, πάντως, ξέρει να σε φουντώνει ακόμα και με τα μηνύματα. Τα ραντεβού της τα κάνει σε ένα ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης (κέντρο-δυτικά, όσο θυμάμαι). Το ξενοδοχείο είναι διακριτικό, καθαρό και τα δωμάτια μια χαρά, για το λόγο της επίσκεψης. Όταν έφτασα στην ώρα που είχαμε πει, έγινε άμεση συνεννόηση για τον αριθμό του δωματίου. Ανέβηκα στον όροφο που μου είπε και με το άνοιγμα της πόρτας αντίκρυσα τη μιλφάρα! Από εμφάνιση, μπρορώ να πω, ανώτερη από τις φωτογραφίες. Όμορφο πρόσωπο, μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με λίγα πιασίματα, βυζάρες μεγάλες (όπως στις φωτογραφίες) και άκρα τέλεια περιποιημένα, σε χέρια και πόδια. Με υποδέχτηκε με ευγένεια και χαμόγελο, όσο χρειάζεται για να χαλαρώσει κάποιος, ενώ ήταν πεντακάθαρη και μυρωδάτη, όπως κι εγώ άλλωστε. Φορούσε ένα κόκκινο ριχτό κομπινεζόν και μετά έβαλε ένα διχτυωτό κορμάκι. Αφού ανταλλάξαμε τις πρώτες αναγνωριστικές κουβέντες, ξεκινήσε η φάση με χάδια, αγκαλιές, φιλιά στο σώμα και μπαλαμούτι. Τα προκαταρκτικά αυτά κράτησαν αρκετά λεπτά, μάλλον τόσα όσα χρειάζονται για να ανάψει κάποιος, κι αυτό είναι κάτι που η Ζωή το κατέχει 100%. Για τα φιλιά που ανέφερα πριν, γρήγορα εξελίχθηκαν σε βαθιά γλωσσόφιλα, αλλά αυτό το κάνει επιλεχτικά. Στη συνέχεια, η Ζωάρα ξεκίνησε μία άρρωστη πίπα. Τί άλλο να ζητήσει κανείς; Ακάποτη φυσικά, βαθιά, με γλώσσα, με φτυσίματα, με αρχιδογλύψιμο με με με. Άρρωστη!! Επίσης, έκανε πολύ καβλωτική ισπανική με τις βυζάρες της. Φυσικά και ζήτησα και ποδομαλακία με τις υπέροχες, μαλακές και φουλ περιποιημένες ποδάρες της, που ξέρει να τις χρησιμοποιεί μαεστρικά. Μετά είχαμε πέρασμα προφυλακτικού και έναρξη του κυρίως πιάτου. Σεξ σε πολλές στάσεις, στην αρχή σε πιο αργό ρυθμό και μετά με συνεχόμενη ένταση. Η αλλαγή στάσεων, έγινε αδιαμαρτύρητα και η συμμετοχή της, ειδικά απ' όταν υγράνθηκε και ύστερα ήταν εξαιρετική (μέγα σφάλμα που δε την έγλειψα, αφού κάνει 69) , ενώ τα γλωσσόφιλα έδιναν και έπαιρναν. Απ΄ όσο θυμάμαι, τελειώσα στο ιεραποστολικό. Δεύτερη κατάθεση (με + 10€) δε δοκίμασα. Επίσης, και μετά την ολοκλήρωση, το social συνεχίστηκε, καθώς η Ζωή δεν δείχνει καμία βιασύνη. Στο τέλος, έκανα το μπανάκι μου με καθαρή πετσέτα που μου έδωσε, πλήρωσα, ευχαρίστησα και ανανεώσαμε το ραντεβού για την επόμενη επίσκεψή μου στη συμπρωτεύουσα.
Με λίγα λόγια η Ζωή σούπερ! Δοτική, χαλαρή, ευγενική και, φυσικά, μέσα στην κάβλα. Αν αξίζει; Και με το παραπάνω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.726
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 paparorokas, thesJ, erethis72 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού