Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Για την κοπέλα είχαν προειδοποιήσει κάποιοι (άπειρη μια κρύο μια ζέστη) όμως κάποιοι άλλοι είχαν περάσει πολύ καλά και μάλιστα με brutal sex ...

Ίσως είναι τρυφερό GFE σκέφτηκα κι εμένα αυτές οι κοπέλες μου αρέσουν πολύ και τις ξεκλειδώνω σχετικά εύκολα.

ΟΠΟΙΕΣ όμως είναι πράγματι τρυφερές, αισθαντικές και τους αρέσει η ερωτική επαφή …

Η Angelina μπαίνοντας μέσα κάθισε στην άλλη άκρη του σαλονιού ... 2-3 το έχουν κάνει τα τελευταία 2 χρόνια.

Της έφερα ένα ποτήρι νερό.

Βλέμμα απλανές και χαμένο.

Πρόσωπο αθώας έφηβης.

Σώμα πολύ καλό αλλά τι να το κάνεις; Εκτός τόπου και χρόνου.

Η κοπέλα ήταν «εξουθενωμένη».

Μιλούσε ΨΥΘΙΡΙΣΤΑ !

Ίσα ίσα που ακουγόταν, χρειάστηκε να χαμηλώσω την ένταση της μουσικής και να σκύβω για να την ακούω!!!

Τα αγγλικά της όχι άσχημα έκανε προσπάθεια να εκφραστεί σωστά αλλά από την κούραση δεν έβρισκε τις κατάλληλες λέξεις και δεν καταλάβαινα τι έλεγε.

Είχε πιεί λίγο (μύριζε ελαφρά η αναπνοή αλκοόλ μάλλον και τσιγάρο). Πίνω λίγο στον ελεύθερό μου χρόνο μου είπε ...

Θεωρώ πως η κούρασή της ήταν περισσότερο ψυχολογική.

Μουχει τύχει και με άλλες.

Κάποιες που πήρα νωρίς στο tour τους πρώτη φορά πέρασα όχι απλά GFE αλλά σαν ερωτευμένο ζευγάρι!

Αργότερα την δεύτερη φορά ήρθαν εκνευρισμένες και αρκετά πιο «κλειστές».

Άπειρες κοπέλες όταν γαμιούνται καλά αισθάνονται πρωτόγνωρα συναισθήματα (κάτι σαν έρωτα) και μετά εξαιτίας της φύσης της σχέσης «πληγώνονται».

Παλεύουν μέσα τους να ξεχάσουν τον εκάστοτε «μεγάλο τους γαμιά». Συμβαίνει και με μας τους άνδρες κάποιες φορές. Καταλαβαίνεται τι εννοώ.

Βάλρε πόσες καλές πούτσες έχουν φάει, το κωλοχανείο ξενοδοχείο, την αυπνία και τα ξενύχτια, υολογείστε τον ψυχολογικό αγώνα που κάνουν μέσα τους πολλές από αυτές , ειδικά οι πιο άπειρες, για να ανταπεξέρθουν!

Πρώτη φορά Ελλάδα είπε.

Δεν νομίζω να χει πάει και αλλού.

Ανέφερε πως είναι άσχημα εδώ ενώ οι άνδρες καλύτεροι από τους Ρώσους.

Κάτι φίλες της της πρότειναν Παρίσι και Ολλανδία γιατί είναι ΠΟΛΥ καλύτερα από Ελλάδα,.

Τους δίνουν σπίτια εκεί να μείνουν, περισσότερα ρεπό και δεν της πιέζουν αλλά τις αφήνουν να επιλέξουν εκείνες πόσο θα εργαστούν κάθε μέρα.

Οι δικοί μας εδώ νομίζουν πως είναι μηχανές του σεξ …

Στο δια ταύτα.

Φιλί με κλειστό στόμα και απομάκρυνση στο πλάι της κεφαλής … να πάει στο μάγουλο το δεύτερο!

Σαν να φιλούσε τον ΘΕΙΟ της Πλατύ χαμόγελο Θα μπορούσα άνετα να είμαι ηλικιακά αλλά κοπέλα μου αυτά έχει η δουλειά …

Καλά της λέω δεν σου αρέσουν τα φιλιά, τουλάχιστον σου αρέσει το σεξ;

Άργησε να καταλάβει, νομίζω είπε yes μετά από 2-3 επαναλήψεις του ερωτήματος ! Δύσκολο ερώτημα … Ματάκι

Η πίπα σου αρέσει; Έγνεψε καταφατικά. Καλά είπα από μέσα μου να το δω και να μην το πιστέψω.

Της βγάζω το πάνω μέρος.

Όμορφο μικρό στήθος.

Κάνει μια κίνηση και πιάνει της ρόγες της και της βγάζει έξω !!

ΔΕΝ τοχω ξαναδεί! Συρόμενες κανονικά. Δεν έχασα ευκαιρία να ζουλίσω την μια να πάει μέσα

ΠΑΝΤΑ μαθαίνω σε αυτήν την ζωή ...

Της το λέω. Είναι ευερέθιστες μου λέει γι’ αυτό της έχω κρυμμένες ….

Ε ναι που να κυκλοφορεί έξω μόνιμα καυλωμένη και να διαγράφεται η ρόγα κάτω από το μπλουζάκι … δεν είναι και καμιά πουτάνα … Κεφάλι σε τοίχο!

Τέλος πάντων πιπιλάω λίγο πιάνω και μουνάκι, εκείνη ακίνητη με μερικά ψιλοβογητά.

Μιλάμε όταν λέω ακίνητη ΠΤΩΜΑ !

Κοιτούσε το ταβάνι, νομίζω το μάτι όπως ανέφερε και κάποιος σαν να έπαιρνε να στρίψει …

Ούτε φιλιά σε μένα (έστω το μάγουλο) ούτε χάδια, ΤΙΠΟΤΑ.

Λέω από μέσα μου μπας κι είναι παρθένα κι όλοι οι προηγούμενοι έγραφαν παραμύθια εδώ μέσα; Χαχαχα!

Κύριοι εγώ ΔΕΝ μπορώ να λειτουργήσω με γυναίκα που δεν συμμετέχει!

Είμαι αρκετά τεμπέλης πλέον.

Βαριέμαι να κάνω ΕΓΩ όλη την δουλειά. Πληρώνω για να δουλεύει εκείνη!

Της λέω εντάξει δεν τοχεις ούτε με τα φιλιά, ούτε με τα χάδια.

Για να δούμε με την πίπα.

Σηκώνομαι πάνω κατεβάζω το σορτς, πάω να κατεβάσω και το σλιπ, με σταματάει κοιτάζοντάς με ανήσυχη κι έκπληκτη!

Θέλω το δώρο μου.

Καλά της λέω μισό λεπτό το αφήνω στην τσάντα της κι επιστρέφω αμέσως για ακουμπήσω τον Μεγαλειότατα που κοιμόταν στο στόμα της.

Έχει ΗΔΗ πάρει το κινητό και κάτι γράφει σε κάποιον !

Δώσε μου 2 λεπτά μου λέει !

Πόσην ώρα είπαμε με ρωτάει;

Εντωμεταξύ έχουν περάσει ήδη 20 λεπτά με αυτά και με τα άλλα!

Τι συμβαίνει της λέω, σε ποιόν γράφεις;

Στο ταξί μου λέει!

Τι γράφει ρε μαλάκα μου σχεδόν μισή ώρα μέσα στην συνάντηση στον ταξιτζή ;!!

Εντάξει καταλάβαμε. Ανόητη και εντελώς άπειρη.

Μάζεψέ τα της λέω. Έφυγες.

Μα μου. Έφυγες πάρε 20 ΕΥΡΩ για το ταξί.

Στέλνω μήνυμα και στους «αγγέλους» εντελώς χεστήριο …

μα αρέσει η κοπέλα μου λέει η άλλη.

Της απαντώ «ίσως αρέσει σε νεκρόφιλους, ξέρω γω;» (sorry guys δεν πήγαινε σε σας, τα εξηγώ παρακάτω)

Ίσως ακουστεί λίγο σκληρό για τους άλλους εδώ μέσα αλλά ρε σεις ς τι πάτε και πηδάτε τέτοια κορίτσια;!!

Δεν βλέπετε ότι δεν τοχουν;

Δεν γουστάρουν σεξ το κάνουν αγγαρεία, είναι άπειρες, «ερωτεύονται», κουράζονται και γίνονται χειρότερες με κάθε έναν που της πηδάει για τον τον επόμενο!

Καταστρέφετε τις ίδιες αλλά ΚΥΡΙΩΣ ΕΤΣΙ χαλάτε την φάση στον επόμενο πελάτη!

Θα πρεπε να της διώχνετε ΑΜΕΣΩΣ μπας και καταλάβουν ότι δεν κάνουν γι ατυήν την δουλειά.

Επίσης ΜΠΑΣ ΚΑΙ καταλάβουν τα γραφεία :

α) να κάνουν καλύτερες επιλογές και το ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ
β) να ΜΗΝ της εξουθενώνουν! Να προσαρμόζονται ΠΑΝΩ στις κοπέλες και τον χαρακτήρα τους. Άλλες λιγότερα ραντεβού άλλες περισσότερα! Δεν είναι όλες το ίδιο. ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΣ!

Όσοι είστε παλιοί κι έχετε «πρόσβαση» στα γραφεία και μπορείτε να τους μιλήσετε/ πείσετε ΚΑΝΤΕ ΤΟ.

Διότι δεν θα ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ το πόδι της καλή ή άπειρη συνοδός εδώ πέρα.

Η Βραζιλιάνα όπως μαθαίνω τα μαζεύει και φεύγει ένα μήνα σχεδόν νωρίτερα … !!

Έτσι όπως την ξεπατώσανε …. αναμενόμενο ....

Τον τελευταίο μήνα οι ΜΙΣΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ κοπέλες μου έχουν κάνει τα ΙΔΙΑ παράπονα!

Μια μάλιστα με ρωτούσε αν είνα όλα τα γραφεία εδώ έτσι.

Της πρότεινα ένα άλλο και της είπα "μάλλον δυστυχώς"

Αυτό που ακούτε κάποιοι «άντε τελείωνε» ή που μοιάζουν ΜΗΧΑΝΙΚΕΣ και ΑΜΕΤΟΧΕΣ δεν έχει να κάνει τόσο με τον χαρακτήρα ή με την προθυμία της κάθε κοπέλας όσο με την ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ!

Ελάτε στην θέση τους.

Βλέπουν πάνω από 10 άνδρες καθημερινά!

Από αυτήν την κατάσταση ζημιωμένοι βγαίνουμε ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ

Ελπίζω να έγινα κατανοητός ….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
20€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.324
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mitsmitsa, Constantinos27 και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Πώς και την επέλεξες? Τούτη δω καλά καλά δε φαίνεται στις φωτό!
έπειτα δεν είναι σίγουρο οτι τα γραφεία τις πιέζουν να δουλέψουν. Νομίζω οτι συμβαίνει το ακριβώς αντιθετο. Εκείνες θέλουν να δουλεύουν προκειμένου να βγάλουν όσα περισσότερα μπορούν σε λίγο χρόνο. Οσο για τις επιδόσεις, είναι πάρα πολλές που δεν κάνουν για το χώρο αλλά επειδή είναι όμορφες μπαίνουν να αρπάξουν ότι μπορούν για 1-2 μήνες και μετά να εξαφανιστούν. Αυτές τις ονομάζω διάττοντες αστέρες!!!
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Ενα καλοστημενο τεννις ευθυνων παιζουν και αυτες με τα "γραφεια" οπως οι τσατσαδες με τις πουτανες στα μπουρδελα και παει λεγοντας,μη μασατε ρεεε ολοι στο κολπο ειναι να βγαινει το χρημα.
A
alitis_asf
review reaction 1 hornyasfuck
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Χαίρομαι που έχουμε τις ίδιες εμπειρίες/ ανησυχίες.

Gaugin συμφωνώ είναι από τα σημαντικότερα θέματα για thread ΕΔΩ μέσα.

Αν θες άνοιξέ το εσύ, δεν έχω πολύ χρόνο αυτήν την περίοδο λόγω δουλειά να το παρακαλουθήσω ...

Γέλασα με το σχόλιο για τα οικονομικά των γραφείων όπως π.χ. τα αερ. εισιτήρια ... τα βγάζουν άνετα την 1η άντε την 2η μέρα.

50-50 μου έχουν πει μοιράζουν πάνω-κάτω το έσοδο.

Όσο για το ξενοδοχείο κωλοχανείο που πληρώνει το γραφείο είναι 2 CIM άντε 1 πρωκτικό την ημέρα Σπασίκλας Ποιά οικονομικά ρε σεις Προσκύνημα

ΜΙλάμε για ΑΠΛΗΣΤΙΑ

1 ρεπό την βδομάδα δίνουν μόνο, δεν ισχύει σύμφωνα με τις κοπέλλες πουχω πάρει ότι μπορούν είτε να πάρουν περισσότερα ρεπό είτε να ζητήσουν λιγότερα ραντεβού μέσα σε μια μέρα. Μπορεί να μουπαν και ψέματα όμως

Πολλά κορίτσια είναι ανώριμα/ άπληστα εξίσου και δεν προσέχουν ούτε τον εαυτό τους ούτε την υπηρεσία που παρέχουν

Τα γραφεία πάντως έχουν την ΤΕΛΙΚΗ ευθύνη/ διαχείριση

5 ραντεβού την ημέρα για 5 μέρες βγάζουν άνετα 1.500 ευρουδάκια/ την βδομάδα ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΑ για κάθε κορίτσι.

Κάντε τα μαθηματικά.

Τόσο καθαρά παίρνει το μήνα δντής πολυεθνικής στην ηλικία μου .... Ματάκι

Ακόμη περισσότερα το γραφείο για ΚΑΘΕ κοπέλλα !

Με τι έξοδα;

Αφήστε το

ΑΠΛΗΣΤΙΑ, ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ διαχείριση και ΕΛΛΕΙΨΗ σεβασμού στον πελάτη και την επιχείρησή τους

Τέλος αν πράγματι είναι άσχημα εδώ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ (λιγότερα χρήματα, πίεση μεγάλη) και τα κορίτσια το ξέρουν ΓΙΑΤΙ έρχονται τότε ; Δεν τους συμφέρει οικονομικά.

Η Βραζιλιάνα ας πούμε γιατί ήρθε κι έφυγε τρέχοντας;

Η μοντέλα Alina με 5+ χρόνια Παρίσι γιατί έρχεται Ελλάδα;

Food for thought ...
review reaction 1 andronikos3, xagnostos2006
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Απο την δική μου εμπειρία καταλήγω στο συμπέρασμα οτι σχεδόν πάντα 95% φταίνε τα γραφεία....
Οταν μια κοπέλα κάνει παραπτώματα
(είτε κλέψιμο χρόνου, είτε μη σωστή παροχή υπηρεσίας, είτε έλλειψη καθαριότητας)
μια, δυο, τρεις, φορές κάποια στιγμή φτάνουν στα αυτιά των υπευθύνων του γραφείου.
Τι κάνουν για αυτο?
Τιποτα και στο λενε και κατάμουτρα ....έτυχε, δεν έχει ξαναγίνει, μήπως κάνατε εσείς κάποιο λάθος κτλ.
Και τα λεω αυτα οχι για να δικαιολογήσω τα κορίτσια
Απλα δείτε το θέμα στην βάση οποιασδήποτε άλλης δουλειάς- ερασιας.
Αν σε μια επιχείρηση ΔΕΝ υπάρχουν σωστοί εργαζόμενοι ποιος φταει?
Φυσικά η επιχείρηση που δεν επέλεξε σωστά στην αρχη και δεν διώχνει στην συνέχεια εφόσον είδε οτι έκανε λάθος επιλογή.
Απλα τα πραγματα
Ολα τα αλλα ειναι να εχουμε να λεμε.....
07 Σεπτεμβρίου, 2021
@phlmrg νομίζω σε ένα πράγμα θα συμφωνήσουμε όλοι. Τα οικονομικά αυτής της μπίζνας, εκτός και εάν είσαι μέσα στην μπίζνα, δεν θα τα μάθουμε επακριβώς ποτέ και πολύ πιο σημαντικό δεν θα τα καταλάβουμε. Επιπλέον, η κάθε σουσουράδα, μας τροφοδοτεί με διάφορες μπούρδες και ψέμματα για τον απλούστατο λόγο, να μας κάνει να την λυπηθούμε. Όποιες εξαιρέσεις, επιβεβαιώνουν απλά τον κανόνα. Από εκεί και πέρα, από τα παραμύθια που έχω ακούσει εγώ, συμπεραίνω ότι έρχονται για να μαζέψουν τσεπάτα περί τα 6-7 χιλιάδες ευρώ. άλλες το καταφέρνουν σε δύο, άλλες σε τρεις εβδομάδες. εκεί υπάρχει και ένα κρίσιμο σημείο, η περίοδος, όπου αναγκαστικά για κάποιες ημέρες θα έχουν χασούρα εφόσον (I hope...) δεν δουλέψουν. Δηλαδή, ξενοδοχεία, φαγητά κλπ, τα πληρώνουν αυτές επειδή δεν δουλεύουν. Εκτός και εάν βρουν καλά παιδιά να τις βγάλουν έξω για φαγητό ή να τις χαρτζηλικώσουν για κουβεντούλα παρεούλα, χωρίς όμως να γαμήσουν. Σε κάθε περίπτωση, προσωπικά με αφήνει αδιάφορο το πόσα βγάζουν αυτές, το πόσα βγάζει το γραφείο. Άλλωστε δεν με πιέζει κανείς να αγοράσω το προϊόν. Το μόνο που με ενδιαφέρει, είναι για τα όσα αποφασίσω να χαλάσω, να πάρω αυτό που θέλω εγώ τουλάχιστον. Και ο καθένας μας πιθανότατα κάτι διαφορετικό θέλει. Πάντως, σχετικά με food for thought περί της Alinas....προσοχή στις όποιες θεωρήσεις. Μοντέλο σίγουρα δεν είναι (PR δουλεύει σε εστιατόριο στην Ρωσία για κύριο έσοδο) και στην Ελλάδα, από ότι κατάλαβα από τα λεγόμενά της, έρχεται περισσότερο για να πικάρει γκόμενο που την πέταξε στο δρόμο και φυσικά να βγάλει και το χαρτζηλίκι της. Αλήθεια? Ψέματα? Who knows? Πιο σημαντικό....who cares?
review reaction 1 andronikos3
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Σωστή κριτική και σχόλια με αξία. Το θέμα είναι να κάνουμε πράξη τις συστάσεις "όχι κεφάκια κορίτσι μου; οκ πάρε 2€ να πιεις ένα καφεδάκι και γεια σου!". Μην περιμένουμε ότι τα πρακτορεία τους θα αλλάξουν τακτική... μόνο όπως είχα γράψει και σε άλλη κριτική αν γίνουν περισσότερα μπορεί κάτι να αλλάξει... Προσωπικά αντέχω να δώσω και 180 - 200€ την ώρα σε αραιά χρονικά διαστήματα με την μόνη προϋπόθεση να έχω επαγγελματικoύ επιπέδου service από την κοπέλα και το πρακτορείο και το προτιμώ από το σκορπώντας κάθε τόσο 140€ μπας και σταθώ τυχερός! Οι ευθύνες είναι σαν τα κέρδη τους 50 - 50 τόσο για τις "κυρίες" όσο και για τους ατζέντηδες σε όλα τα επίπεδα: αξιόπιστες φωτο, σωστό σέρβις, κλπ κλπ. Αα! Μην ξεχνάμε και τα πιστοποιητικά υγείας φάντασμα.
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3