Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Για την κοπέλα είχαν προειδοποιήσει κάποιοι (άπειρη μια κρύο μια ζέστη) όμως κάποιοι άλλοι είχαν περάσει πολύ καλά και μάλιστα με brutal sex ...

Ίσως είναι τρυφερό GFE σκέφτηκα κι εμένα αυτές οι κοπέλες μου αρέσουν πολύ και τις ξεκλειδώνω σχετικά εύκολα.

ΟΠΟΙΕΣ όμως είναι πράγματι τρυφερές, αισθαντικές και τους αρέσει η ερωτική επαφή …

Η Angelina μπαίνοντας μέσα κάθισε στην άλλη άκρη του σαλονιού ... 2-3 το έχουν κάνει τα τελευταία 2 χρόνια.

Της έφερα ένα ποτήρι νερό.

Βλέμμα απλανές και χαμένο.

Πρόσωπο αθώας έφηβης.

Σώμα πολύ καλό αλλά τι να το κάνεις; Εκτός τόπου και χρόνου.

Η κοπέλα ήταν «εξουθενωμένη».

Μιλούσε ΨΥΘΙΡΙΣΤΑ !

Ίσα ίσα που ακουγόταν, χρειάστηκε να χαμηλώσω την ένταση της μουσικής και να σκύβω για να την ακούω!!!

Τα αγγλικά της όχι άσχημα έκανε προσπάθεια να εκφραστεί σωστά αλλά από την κούραση δεν έβρισκε τις κατάλληλες λέξεις και δεν καταλάβαινα τι έλεγε.

Είχε πιεί λίγο (μύριζε ελαφρά η αναπνοή αλκοόλ μάλλον και τσιγάρο). Πίνω λίγο στον ελεύθερό μου χρόνο μου είπε ...

Θεωρώ πως η κούρασή της ήταν περισσότερο ψυχολογική.

Μουχει τύχει και με άλλες.

Κάποιες που πήρα νωρίς στο tour τους πρώτη φορά πέρασα όχι απλά GFE αλλά σαν ερωτευμένο ζευγάρι!

Αργότερα την δεύτερη φορά ήρθαν εκνευρισμένες και αρκετά πιο «κλειστές».

Άπειρες κοπέλες όταν γαμιούνται καλά αισθάνονται πρωτόγνωρα συναισθήματα (κάτι σαν έρωτα) και μετά εξαιτίας της φύσης της σχέσης «πληγώνονται».

Παλεύουν μέσα τους να ξεχάσουν τον εκάστοτε «μεγάλο τους γαμιά». Συμβαίνει και με μας τους άνδρες κάποιες φορές. Καταλαβαίνεται τι εννοώ.

Βάλρε πόσες καλές πούτσες έχουν φάει, το κωλοχανείο ξενοδοχείο, την αυπνία και τα ξενύχτια, υολογείστε τον ψυχολογικό αγώνα που κάνουν μέσα τους πολλές από αυτές , ειδικά οι πιο άπειρες, για να ανταπεξέρθουν!

Πρώτη φορά Ελλάδα είπε.

Δεν νομίζω να χει πάει και αλλού.

Ανέφερε πως είναι άσχημα εδώ ενώ οι άνδρες καλύτεροι από τους Ρώσους.

Κάτι φίλες της της πρότειναν Παρίσι και Ολλανδία γιατί είναι ΠΟΛΥ καλύτερα από Ελλάδα,.

Τους δίνουν σπίτια εκεί να μείνουν, περισσότερα ρεπό και δεν της πιέζουν αλλά τις αφήνουν να επιλέξουν εκείνες πόσο θα εργαστούν κάθε μέρα.

Οι δικοί μας εδώ νομίζουν πως είναι μηχανές του σεξ …

Στο δια ταύτα.

Φιλί με κλειστό στόμα και απομάκρυνση στο πλάι της κεφαλής … να πάει στο μάγουλο το δεύτερο!

Σαν να φιλούσε τον ΘΕΙΟ της Πλατύ χαμόγελο Θα μπορούσα άνετα να είμαι ηλικιακά αλλά κοπέλα μου αυτά έχει η δουλειά …

Καλά της λέω δεν σου αρέσουν τα φιλιά, τουλάχιστον σου αρέσει το σεξ;

Άργησε να καταλάβει, νομίζω είπε yes μετά από 2-3 επαναλήψεις του ερωτήματος ! Δύσκολο ερώτημα … Ματάκι

Η πίπα σου αρέσει; Έγνεψε καταφατικά. Καλά είπα από μέσα μου να το δω και να μην το πιστέψω.

Της βγάζω το πάνω μέρος.

Όμορφο μικρό στήθος.

Κάνει μια κίνηση και πιάνει της ρόγες της και της βγάζει έξω !!

ΔΕΝ τοχω ξαναδεί! Συρόμενες κανονικά. Δεν έχασα ευκαιρία να ζουλίσω την μια να πάει μέσα

ΠΑΝΤΑ μαθαίνω σε αυτήν την ζωή ...

Της το λέω. Είναι ευερέθιστες μου λέει γι’ αυτό της έχω κρυμμένες ….

Ε ναι που να κυκλοφορεί έξω μόνιμα καυλωμένη και να διαγράφεται η ρόγα κάτω από το μπλουζάκι … δεν είναι και καμιά πουτάνα … Κεφάλι σε τοίχο!

Τέλος πάντων πιπιλάω λίγο πιάνω και μουνάκι, εκείνη ακίνητη με μερικά ψιλοβογητά.

Μιλάμε όταν λέω ακίνητη ΠΤΩΜΑ !

Κοιτούσε το ταβάνι, νομίζω το μάτι όπως ανέφερε και κάποιος σαν να έπαιρνε να στρίψει …

Ούτε φιλιά σε μένα (έστω το μάγουλο) ούτε χάδια, ΤΙΠΟΤΑ.

Λέω από μέσα μου μπας κι είναι παρθένα κι όλοι οι προηγούμενοι έγραφαν παραμύθια εδώ μέσα; Χαχαχα!

Κύριοι εγώ ΔΕΝ μπορώ να λειτουργήσω με γυναίκα που δεν συμμετέχει!

Είμαι αρκετά τεμπέλης πλέον.

Βαριέμαι να κάνω ΕΓΩ όλη την δουλειά. Πληρώνω για να δουλεύει εκείνη!

Της λέω εντάξει δεν τοχεις ούτε με τα φιλιά, ούτε με τα χάδια.

Για να δούμε με την πίπα.

Σηκώνομαι πάνω κατεβάζω το σορτς, πάω να κατεβάσω και το σλιπ, με σταματάει κοιτάζοντάς με ανήσυχη κι έκπληκτη!

Θέλω το δώρο μου.

Καλά της λέω μισό λεπτό το αφήνω στην τσάντα της κι επιστρέφω αμέσως για ακουμπήσω τον Μεγαλειότατα που κοιμόταν στο στόμα της.

Έχει ΗΔΗ πάρει το κινητό και κάτι γράφει σε κάποιον !

Δώσε μου 2 λεπτά μου λέει !

Πόσην ώρα είπαμε με ρωτάει;

Εντωμεταξύ έχουν περάσει ήδη 20 λεπτά με αυτά και με τα άλλα!

Τι συμβαίνει της λέω, σε ποιόν γράφεις;

Στο ταξί μου λέει!

Τι γράφει ρε μαλάκα μου σχεδόν μισή ώρα μέσα στην συνάντηση στον ταξιτζή ;!!

Εντάξει καταλάβαμε. Ανόητη και εντελώς άπειρη.

Μάζεψέ τα της λέω. Έφυγες.

Μα μου. Έφυγες πάρε 20 ΕΥΡΩ για το ταξί.

Στέλνω μήνυμα και στους «αγγέλους» εντελώς χεστήριο …

μα αρέσει η κοπέλα μου λέει η άλλη.

Της απαντώ «ίσως αρέσει σε νεκρόφιλους, ξέρω γω;» (sorry guys δεν πήγαινε σε σας, τα εξηγώ παρακάτω)

Ίσως ακουστεί λίγο σκληρό για τους άλλους εδώ μέσα αλλά ρε σεις ς τι πάτε και πηδάτε τέτοια κορίτσια;!!

Δεν βλέπετε ότι δεν τοχουν;

Δεν γουστάρουν σεξ το κάνουν αγγαρεία, είναι άπειρες, «ερωτεύονται», κουράζονται και γίνονται χειρότερες με κάθε έναν που της πηδάει για τον τον επόμενο!

Καταστρέφετε τις ίδιες αλλά ΚΥΡΙΩΣ ΕΤΣΙ χαλάτε την φάση στον επόμενο πελάτη!

Θα πρεπε να της διώχνετε ΑΜΕΣΩΣ μπας και καταλάβουν ότι δεν κάνουν γι ατυήν την δουλειά.

Επίσης ΜΠΑΣ ΚΑΙ καταλάβουν τα γραφεία :

α) να κάνουν καλύτερες επιλογές και το ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ
β) να ΜΗΝ της εξουθενώνουν! Να προσαρμόζονται ΠΑΝΩ στις κοπέλες και τον χαρακτήρα τους. Άλλες λιγότερα ραντεβού άλλες περισσότερα! Δεν είναι όλες το ίδιο. ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΣ!

Όσοι είστε παλιοί κι έχετε «πρόσβαση» στα γραφεία και μπορείτε να τους μιλήσετε/ πείσετε ΚΑΝΤΕ ΤΟ.

Διότι δεν θα ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ το πόδι της καλή ή άπειρη συνοδός εδώ πέρα.

Η Βραζιλιάνα όπως μαθαίνω τα μαζεύει και φεύγει ένα μήνα σχεδόν νωρίτερα … !!

Έτσι όπως την ξεπατώσανε …. αναμενόμενο ....

Τον τελευταίο μήνα οι ΜΙΣΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ κοπέλες μου έχουν κάνει τα ΙΔΙΑ παράπονα!

Μια μάλιστα με ρωτούσε αν είνα όλα τα γραφεία εδώ έτσι.

Της πρότεινα ένα άλλο και της είπα "μάλλον δυστυχώς"

Αυτό που ακούτε κάποιοι «άντε τελείωνε» ή που μοιάζουν ΜΗΧΑΝΙΚΕΣ και ΑΜΕΤΟΧΕΣ δεν έχει να κάνει τόσο με τον χαρακτήρα ή με την προθυμία της κάθε κοπέλας όσο με την ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ!

Ελάτε στην θέση τους.

Βλέπουν πάνω από 10 άνδρες καθημερινά!

Από αυτήν την κατάσταση ζημιωμένοι βγαίνουμε ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ

Ελπίζω να έγινα κατανοητός ….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
20€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mitsmitsa, Constantinos27 και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2021
like για την αναλυση ψυχολογιας των κοριτσιων! Καπέλο
review reaction 1 Constantinos27, WRAIOS, paparovicz και 1 ακόμα μέλος
06 Σεπτεμβρίου, 2021
σωστα οσα γραφεις,δεν την εχω συναντησει & δεν ξερω αν θελω παροτι φαινεται μουναρα,αλλα νομιζω οτι μεγαλη ευθυνη μαλλον εχει & η κοπελα,η οποια θα μπορουσε να πει στο γραφειο οτι δεν θελω αλλο ραντεβου σημερα γιατι ειμαι κουρασμενη,το γραφειο θα σου προτεινε αλλη,εχει αρκετες δοξα τω θεω.
παντως & σε καποιες αλλες κριτικες φαινεται οτι εχει μια ασταθεια στην αποδοση της.κριμα...
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, srek7
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Πολύ σωστές οι παρατηρήσεις σου, φίλε. Τα γραφεία τους δεν παλεύονται. Φρέσκο κρέας για κατανάλωση, τις βλέπουν. Αλλά φταίνε και αυτές. Όταν τους πληρώνουν τα εισιτήρια είναι οκ οι κυρίες; Και γιατί δεν απαιτούν ρεπό; Άμα θέλουν, μπορούν! Απλά έχουν εθιστεί στο εύκολο παραδάκι και βγάζουν τα παράπονα τους σε εμάς μόνο. Πάλι ξανά μπράβο για την κριτική σου.
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, Stavros(2) και 1 ακόμα μέλος
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Σε δουλευει ψιλο γαζι,δεν ειναι πρωτη φορα Ελλαδα, εχει ερθει ξανα με το glamour. Για το φορτωμενο προγραμμα συμφωνω δεν πρεπει να κανουν πανω απο 5 ραντεβου τα κοριτσια.
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, srek7 και 3 άλλα μέλη
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Εγω τα ειχα γράψει οταν ειχε πρωτοέρθει στο glamour
review reaction 1 hornyasfuck, srek7, TOMCRUISE
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Αρκετά καλή κριτική. Οι δικοί μας νταβατζήδες (πρακτορεία) απλά κουραδόμαγκες είναι και έχουν μείνει στις εποχές της Τρούμπας του 60 και 70. Σιγά μην καταλάβουν τι τους λες, θα πρέπει να έχεις και λεξικό μαζί σου... Από την άλλη οι κοπέλες δεν έρχονται ξεκάρφωτες εδώ. Έχουν πληροφόρηση από πρώτο χέρι για το πως είναι εδώ οι συνθήκες εργασίας συνήθως από συναδέλφισες. Και μην νομίζεις ότι τα πρακτορεία στην δυτική ευρώπη είναι κατ ανάγκη καλύτερα. Αυτό ισχύει μόνο για τα πολυτελείας και είναι λίγα. Εντάξει, τους δίνουν στούντιο (γκαρσονιέρες, δυαράκια) για να μείνουν αλλά τις έχουν κυριολεκτικά στον αυτόματο. Όποια ζήσει, έζησε! Επίσης εκεί οι νόμοι λειτουργίας είναι συνολικά πιο αυστηροί με το ωράριο, με τους νταβάδες κλπ. Τέλος οι κυρίες μπορούν να πάρουν day-off όταν θέλουν και εδώ αλλά συνήθως δεν το κάνουν γιατί θέλουν σε 3 εβδομάδες να μαζέψουν χρήματα για τουλάχιστον 6 δικά μας μηνιάτικα και λίγα λέω. Αλλιώς αν δεν τους αρέσει εδώ γιατί ξαναέρχονται οι περισσότερες;
Τέλος να τονίσω ότι αν και το ύφος μου δείχνει επιθετικό για εκείνες, είμαι περισσότερο υπέρ τους παρά με το μέρος των χλεμπουροπρακτόρων μας!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Easy Rider(2), Inf0 και 4 άλλα μέλη
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Σωστός. Πολύ καλά το έθεσες, κατά την ταπεινή μου άποψη θα έπρεπε να κάνουν 5 ραντεβού την ημέρα με διαλλειματα για σωστή διατροφή, ύπνου και άσκησης. Το έχω βιώσει στη Γερμανία αυτό όπου πολλές υπηρεσίες κλείνουν στις 10-11μμ τις καθημερινές και οι εργαζόμενες νιώθουν ότι κάνουν μια δουλειά με βάση το 8-ώρο, πιστεύω ότι είναι πιο δίκαιο και ανθρώπινο.
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, Easy Rider(2) και 2 άλλα μέλη
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Έχεις πολύ δίκιο αλλά το θέμα δεν είναι απλό. Έχει να κάνει με το οικονομικό. Για να έχουν οι κοπέλες αυτές τις "πολυτέλειες" θα πρέπει τα γραφεία να βγάζουν περισσότερα. Για να γίνει αυτό θα πρέπει να ανεβάζουν τις είδη υψηλές τιμές για τα μισθολογικά δεδομένα τις Ελλάδας. Αν γίνει αυτό θα χάσουν πελατεία. Για να μειώσουν τιμές, δεν νομίζω. Για αυτό πιστεύω ότι οι κοπέλες που έρχονται εδώ, εμφανισιακά είναι ότι περισσεύει ή ότι δεν παίρνουν οι άλλες χώρες. Οι μισές που έρχονται για CG, στο εξωτερικό μόνο σε μπουρδέλα θα δούλευαν λόγω εμφάνισης. Και ανάλογα με τη χώρα ούτε εκεί. Ακόμα και στην Τουρκία τα CG είναι υπέρ τούμπανα σε σύγκριση με Ελλάδα. Αλλά είπαμε. Με αυτά τα λεφτά, αυτές έρχονται. Και αν κατά τύχει έρθει καμιά μουνάρα, την ξεπατώνουν και μετά γεια σας.
review reaction 1 hornyasfuck, Easy Rider(2), Pussy Doctor και 3 άλλα μέλη
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Εχει νεκροφιλικες τασεις οπως ειπα και στην κριτική μου είναι για γκοθαδεςΧαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσαΠλατύ χαμόγελο
P
paparovicz
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, OUROBOROS, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
06 Σεπτεμβρίου, 2021
Μπράβο!
Άνοιξες ωραίο θέμα με την κριτική σου.

Τα γραφεία δεν τα συμφέρει να εξοντώνουν τα κορίτσια με τα απανωτά ραντεβού αλλά είναι κοντόφθαλμα.
Γιατί?
Γιατί αποσκοπούν μόνο στα συνεχή μερτικά. Μην ξεχνάμε ότι πίσω τους δεν κρύβεται η εκκλησία αλλά "άνθρωποι των γραμμάτων και των τεχνών"...
Κοντόφθαλμα είναι γιατί δεν μπορούν να καταλάβουν πως μια ήρεμη "ιέρεια" θα μπορούσε να έχει σταθερότερη πελατεία και σχεδόν πάντα ευχαριστημένο κοινό.
Δεν του νοιάζει βέβαια αυτό γιατί δεν έχουν το μυαλό και την ευσθησία να το καταλάβουν και γιατί αρέσκονται στην ψυχολογία του υποβόσκοντος σαδισμού όπου διακατέχονται.
Δες τα νεαρά βλαστάρια τραπ, μαπ και πως τα λένε, τι τραγουδάν...
Οι βλαμμένοι περισσεύουν σ' αυτήν την γη!

Πάντως είναι ενδιαφέρον θέμα για νήμα.
Θα μπορούσα να γράψω αρκετά επί του θέματος.
review reaction 1 Constantinos27, andronikos3, Yatoputso και 12 άλλα μέλη
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3