Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας γράψω και για την Ειρήνη - λιλα. Ήταν η πρώτη κοπέλα από το γραφείο του μάγου που συναντήθηκα. Άψογη συνεννόηση με το γραφείο. Η κοπέλα ήταν στην ώρα της. Με το που ανοίγω τη πόρτα βλέπω ένα υπέροχο κοντοπουτανο και λέω εδώ είμαστε. Μπαίνει μέσα και γέμισε το δωμάτιο καυλα. Να αναφέρω ότι δεν είναι Η μουναρα αλλά πολύ κοντά στα δικά μου γούστα. λίγο κουβεντούλα να σπάσει ο πάγος αρκετά μπαίνει το κορίτσι για φρεσκάρισμα. Δεν άργησε και βγήκε τυλιγμένη με πετσέτα. Μόλις βγάζει τη πετσέτα ένα πολύ ωραίο σώμα με πολύ ωραίο κωλο και μικρό όμως βυζι. Αλλά με τέτοιο σώμα κανένα πρόβλημα. Εδώ να αναφέρω ότι το βυζι είναι μικρό και πεσμένο λόγω εγκυμοσύνης όπως μου ανέφερε. Στα του αγώνα τώρα δεν θυμάμαι τα πάντα θυμάμαι όμως αρκετά καλή συμμετοχή υγραινεται αρκετά η κοπέλα δεν είχαμε χρήση τζελ. Στο στοματικό είναι απίστευτη με φτυσιματα σάλιο και προσπάθειες για ντιπ. Το καλύτερο στο στοματικό ήταν το βλέμμα της εκεί έπαθα πλάκα. Συνέχεια ιεραποστολικο και μετά στα 4 όπου. Το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου πήγε με τρόπο πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε. Πολύ καλό σοσιαλ για την ηλικία της με αρκετή τρελά θα έλεγα όπου μετά από λίγο ξεκινήσαμε και δεύτερο γύρο. Πολύ καλή και στο δεύτερο γύρο όπου και πάλι είχαμε τέλος στο στοματάκι της κοπέλας. Στο θέμα υγειηνης άψογη φρεσκάρισμα στην αρχή και ενδιάμεσα και το μουνακι της μοσχομυριστο. Με την λιλα είχαμε άλλη μια συνάντηση μετά από καιρό όπου και πάλι πέρασα υπέροχα. Δεν είναι η μουναρα Θα έλεγα ότι είναι αυτό το πιτσιρίκι που βλέπεις στα μπαράκια και λες θέλω να το σκίσω. Θα το συναντουσα και πάλι και το προτείνω ανεπιφύλακτα. Μπορεί να αντεπεξέλθει και σε gfe και pse ρυθμούς

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 24, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
940
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, hornyasfuck, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2021
Πολύ ωραία γκόμενα
Την έχω σταμπαρει και κάποια στιγμή θα την καλέσω.
P
Petrovits20
review reaction 1 hornyasfuck
05 Σεπτεμβρίου, 2021
τρόποι επικοινωνίας ?
review reaction 1 hornyasfuck
07 Σεπτεμβρίου, 2021
Από ότι βλέπω έχει κατέβει από σαιτ του μάγου οπότε δεν έχω κάποιο τρόπο επικοινωνίας για να σε βοηθήσω φίλε
review reaction 1 stsven
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3