Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι φορές που δεν έχεις έμπνευση να γράψεις και μάλλον δεν έχεις να πεις πολλά.
Είναι αυτές οι φορές που άλλο ήθελες αλλά δεν σου έκατσε…
Θα μου πεις τι περίμενες από μια κόρη 21 Μαΐων, τόσο λέει και εκεί γύρω κοντά πρέπει να ‘ναι.
Τι περίμενες μαλάκα εεε?
Την πείρα?
Όχι, την φαντασίωση που έπεσε στο κενό.
Από την άλλη όμως διαθέτει την απειρία, την φρεσκάδα του άνθους που μόλις άνοιξε.
Αν είσαι σκατόψυχος μπορείς να εκμαυλίσεις αλλά εγώ δεν ήμουν…

Μην περιμένεις να συναντήσεις την στριπτηζού των φωτογραφιών, με τα ατέλειωτα πόδια της καμηλοπάρδαλης, τις γαμομπούκλες, και το θρασύ ύφος της μονδέλας.
Ναι αυτή είναι, αυτή των φωτογραφιών αλλά χωρίς την έμφυτη τέχνη του στησίματος, της φωτογένειας, των πορνοαξεσουάρ και τις εξαιρετικές φωτοπαγίδες του λαμψολήπτη είναι ένα απλό όμορφο κοριτσάκι που θέλεις να το πας στο Λούνα Πάρκ ή στο θερινό σινεμά να φάτε μπατιρόσπορους.
Από την Αγ. Πετρούπολη λέει και ισχυρίζεται πως είναι αλλά αυτό το αστείο που όλες προέρχονται από τις τρεις αυτές πόλεις Μόσχα-Αγ. Πετρούπολη-Σότσι πρέπει να σταματήσει. Μου έδειξε και φωτό για να με πείσει αλλά γλυκιά μου, όχι δεν είσαι…
Καταλαβαίνω ότι είναι οι πιο γκλαμουράτες πόλεις αλλά δεν είναι ντροπή να ‘σαι από το Βόλγκογκραντ, ας πούμε. Πάσχουν κι αυτές από τον βλαχοχολυγουντιανισμό που πάσχουμε κι εμείς...

Το γαζελάκι μας λοιπόν είναι περίπου 1,65 και όχι 1,68 που γράφει, τα βάφει τα μαλλάκια του, δηλαδή είναι καστανή και έχει δύο όμορφα ματάκια που από την πολύ μουτζούρα των μολυβιών και των ψεύτικων βλεφαρίδων ίσα που διακρινόντουσαν στο βάθος…
Γιατί κοριτσάκι μου?
Τα βυζάκια του άγουρα με άριστα το 10, του βάζω είκοσι. Το ίδιο και το μουνάκι, ροζ, μικρό, για ξεπέτσωμα κι αυτό και φυλαχτό.
Ωραία πόδια και επίσης κωλαράκι, δαχτυλάκια χάρμα, τριαλαρί τριαλαρό, νούμερο 35 παρακαλώ, παρέα μαζί με τον Λιγνάδη.
Γρι αγγλικά, συνεννοηθήκαμε με γέλια, καλή διάθεση και τα φτωχά μου ρωσικά.
Τι να γαμήσεις τώρα, μου λέτε?
Το έσωσε η καλή διάθεση της και η έμφυτη ρώσικη γυναικεία ψυχή. Γνήσια Ρωσίδα που θέλει να ευχαριστήσει τον άνδρα με ότι αυτή διαθέτει. Δεν την έχει επηρεάσει ακόμη ο φανταχτερός, ανούσιος κόσμος του ίνστα.
Κοινώς ακόμη δεν είναι επαρμένη.

Μπανάκι και μετά αμέσως στο κρεβάτι μανάκι…
Είχε ένα πορτατίφ με άσπρο φως για στούντιο, δίπλα στο κομοδίνο…
Κλείσε το ματάκια μου, ο Κεμάλ ντρέπεται...
Το έκλεισε.
Δεν ήξερε πως να αρχίσει αλλά ούτε κι εγώ είχα έμπνευση…
Έτσι πέρασαν κάποια λεπτά αναγνωριστικής πτήσης, οπότε λέω μέσα μου, είναι βραδύκαυστο, πρέπει να πάρεις μέτρα…
Χώθηκα από κάτω του και έπιασα δουλειά…
Έγλειφα, έγλειφα αλλά σιγή ιχθύος…
Συνέχισα με πείσμα…
Είμαι δεξιοτέχνης εγώ μικρούλα μου, αργά ή γρήγορα θα το αντιληφθείς…
Φάιναλυ, μετά από κάνα τέταρτο, πήρε φωτιά το μικρό, σήκωσε τα ποδαράκια του, βαριαναστέναξε και έσκουξε…
Όρε νερό!
Μετά δεν ξεκόλησε από πάνω μου, μέσα στην τρελή χαρά…
Τσιμουκάκι ναι, Άπω Ανατολής, μαθαίνουμε παιδιά, μην βιάζεστε...
Γαμηθήκαμε ιεραποστολικώς και ουχί σατανικώς…
Μέλια, χάδια, μασάζ και τα συναφή.

Αυτά είχε να προσφέρει τούτη η παιδούλα!
Αγάπη-στοργή-τρυφερότητα.

Peace tavarisi!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CaptainK, rodriguez65, NICK TRIVE και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Τι ωραία που είναι τα Ελληνικά σας!!! Μία ακόμη εξαίρετος περιγραφή μέλους από το ΑΘΑΝΑΤΟ νήμα των παππούληδων!
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
03 Σεπτεμβρίου, 2021
Κ. Μπλιζ, ταπεινά ευχαριστώ!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2