Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 62963
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω τα αλανια του forum. Μετα απο πολυ καιρο & απιστευτη ταλαιπωρια επιστρεφω στον χωρο γεματος διψα & θετικη ενεργεια

Παρατηρησα οτι αλλαξε επιτελους το site. Μπραβο για το dark mode & γενικα μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος με οτι βλεπω

Θελω πριν ξεκινησω την κριτικη να αναφερθω σε κατι προσωπικο. Αρχες Οκτωβριου 2020 διαγνωστηκα με Covid. Μπηκα καραντινα

Στην αρχη ολα καλα ειχα μονο λιγο πυρετο. Μετα απο μια βδομαδα ομως ξαφνικα ειχα δυσπνοια & με μεταφερανε σε νοσοκομειο

Εμεινα σε δωματιο μια βδομαδα & μετα με διασωληνωσανε. Αυτα θυμαμαι εγω. Εκατσα 4 εβδομαδες στην ΜΕΘ. Τα καταφερα βγηκα

Μεχρι αρχες απριλιου ημουνα Zombie απο το Resident Evil. Ειχα νευρα - φοβομουνα - δεν ειχα αντοχη - ημουν τερμα αδυναμος

Τωρα ευτυχως εχω επανελθει πληρως αν & ακομα κανω φυσιοθεραπεια & διατροφη αφου εχασα περιπου 30 κιλα οσο ημουν στην ΜΕΘ

Προσεχτε μαγκες δεν ειναι αστεια η φαση & ισως να εισαι εσυ το 1 % που θα υποφερει. Καντε εμβολιο για σας & τους γυρω σας

Αφου τελειωσα με την καταθεση ψυχης περναω πλεον στην 1η μου κριτικη μετα τον covid που ηταν σαν test κοπωσεως για μενα

Ομορφη Ρωσιδα με normal προσωπο χωρις το glamour του φωτογραφου γεννημενη στην Αγια Πετρουπολη & ηλικιας 25 - 27 περιπου

Ειχε κατι μικρα σπυρακια στο μετωπο & στα μαγουλα & ειπε οτι εχει καποια εποχικη αλλεργια που την ταλαιπωρει who knows

Σωμα αδυνατο πολυ καλο & φρεσκο αλλα ξενερωσα που ειχε πολλες ελιες μικρες βεβαια αλλα το ματι σου lockαρει πανω & τελος

Η κοπελα ειναι πολυ καθαρη εκανε ντους οταν ηρθε στο break & πριν φυγει ενω δεν εχει καθολου tattoo - piercing - σιλικονες

Εδω που τα λεμε ομως ενα δωρακι απο κανα χορηγο πρεπει να παρει να παει να βαλει καμια σιλικονη γιατι το βυζι ειναι 0 - 1

Κριμα γιατι αν ειχε βυζι θα αλλαζε επιπεδο & θα εφευγε απο Europa & θα πηγαινε κατευθειαν σε ομιλους του Champions League

Απο επικοινωνια γαμησε τα σαν να μιλαει Παοκτζης σε Αεκτζη για την εισοδο του Τσετσενου στο γηπεδο δεν υπηρχε καμια επαφη

Το mobile στο χερι & με google translate να προσπαθουμε να πουμε καμια κουβεντα αλλα δουλεια μαναρι μου ετσι δεν γινεται

Το μουνακι της ειναι κλειστου τυπου & στενο γουσταρει να εχει αυτη τον ελεγχο & δινει ρυθμο ιδρωνωντας τιμια την φανελα

Εναλαγες ειχαμε μεταξυ GFE & PSE οπου προσπαθουσα να δω μεχρι που αντεχω. Το πειραμα πετυχε ο ασθενης σωθηκε. Τελεια !

Στο τελος τα πηρε ολα με τρελα στο προσωπο. Αφου εχει αλλεργια λεω επιβαλεται να ζωγραφισω ενα Leonardo Da Vinci πανω της

Επανηλθα & παω με τερμα το γκαζι να παρω πισω οτι εχασα ολους αυτους τους μηνες καρντασια. Αντε καλο μηνα & καλη season

Kamehame...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Vegito
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
993
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, George_1969, koukoskoukou και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2021
Σου είπε έχει αλλεργία η κοπέλα στο πρόσωπο & εσυ τελείωσες εκεί..
Δεν ξέρω αν μπήκες μ@λ@κ@ς στην εντατική..
βγήκες παλιομ@λ@κ@ς πάντως!
Περαστικά.
01 Σεπτεμβρίου, 2021
Σα να μιλάει Παοκτζης σε ΑΕΚτζη…
Σαφέστατος ??
01 Σεπτεμβρίου, 2021
Ωραίος ρε Vegito, γάμησες και τον κορονοϊό γάμησες και το ρώσικο τσουλάκι!
review reaction 3 hornyasfuck
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Μπραβο φιλε γερος και δυνατος να εισαι.
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Καλωσήρθες πίσω τύπε...
Likes σε όλες τις κριτικές σου...επειδή ανέφερες το story σου...και επανήλθες να ενημερώσεις...
Οι ψεκασμένοι μαλάκες δεν θα αλλάξουν γνώμη...αλλά δεν πειράζει...ευκαιρία είναι να απαλλαγούμε από το άρρωστο dna τους...
Καλά γαμήσια να έχεις...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck
02 Σεπτεμβρίου, 2021
Περαστικά, καλή ἀνάρρωση καί καλῶς γύρισες στὸν ἀγώνα!
review reaction 1 Constantinos27
03 Σεπτεμβρίου, 2021
Φίλε μου , έκανες πολύ καλά και ανέφερες την περιπέτειά σου.
Όταν έφθασα στο σημείο που αναφέρεις την διασωλήνωση από
την οποία , παραταύτα , γλύτωσες έμεινα άναυδος...

Για την κοπέλα βλέπω αναφέρεις πολλά αρνητικά σε σχέση
με άλλους συναδέλφους και ενώ την είχα στις πρωτεύουσες επιλογές μου , τώρα
είναι μάλλον στις δευτερεύουσες..

Σε κάθε περίπτωση το θέμα , προφανώς , είναι ότι κατέθεσες την αναφορά σου ..
..άρα και ζεις..

Να έχεις πάντα υγεία. -
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7