Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10
Call-Girls 17418
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αργα το βραδυ στελνω μηνυμα στο γραφειο ποια κοπελα ειναι διαθεσιμη συμφωνα με τα γουστα μου & για καλη μου τυχη ηταν διαθεσιμη η Αμαλια,που μετα τις διθυραμβικες κριτικες που ειχαν γραφτει & τις πολλες αναφορες που ειχαν γινει στο φορουμ ειδικα απο τον whataboutfuck δεν δυσκολευτηκα πολυ να το αποφασισω & τσουπ στις 3μιση σκαει το μωρο στο ξενοδοχειο.
Εκ πρωτης οψης μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με αυτο που ειδα,πολύ γλυκια κοπελα,με φοβερο χαμογελο & απιστευτο κορμι λεπτουλα με ωραιο υψος,φοραγε ενα κοκκινο φορεμα & προσωπακι αρκετα ομορφο οπως αυτο των φωτογραφιων.απο αυτα που ειχα διαβασει στις κριτικες την περιμενα πιο ασχημη,αλλα μου φανηκε μια χαρα,νταξει εχει ενα θεματακι γιατι εχει εναν προγναθισμο,ο οποιος την δυσκολευει στην ομιλια & οταν μου ελεγε κατι δυσκολευομουν να την καταλαβω με την πρωτη,παντως νομιζω οτι στα αγγλικα μπορει να υπαρξει αρκετη συνεννοηση στα βασικα.
Με το που μπαινει με αρχιζει στα γλωσσοφιλα καθομαι στο κρεβατι & αυτη γονατιζει μπροστα μου & συνεχιζουμε γλωσσοφιλα για αρκετη ωρα με αυτη στα γονατα στο πατωμα,στη συνεχεια βγαζει το φορεμα κ μενει με το στριγκακι & συνεχιζουμε τα γλωσσοφιλα αγκαλια στο κρεβατι με μενα να πιανω το κωλαρακι της & να γλειφω τα βυζακια της-τα οποια οποτε τα εγλειφα λυνοταν στο γελιο λες & της γαργαλαγα τις πατουσες.
Με τις αγκαλιες & τα γλωσσοφιλα καποια στιγμη μου κοβει να κοιταξω την ωρα & συνειδητοποιω οτι εχουν περασει 35 λεπτα & λεω πωωω ρε πουστη πως περασε ετσι η ωρα,δεν θα προλαβω να γλειψω-γαμησω που γουσταρω καργα,οποτε της βγαζω το στριγκακι παιρνω μια πρωτη γευση απο το υπεροχο μουνακι της & τη γυριζω στο 69 οπου συνεχισα να απολαμβανω,ενω εκεινη με πιπα παραλιγο να με τελειωσει,αλλα ευτυχως εγκαιρα της υπεδειξα να αφησει τον μικρο & να ασχοληθει με τα αρχιδακια μου τα οποια εγλειψε επαρκως.
κατοπιν προφυλακτικο & τη γαμησα ιεραποστολικα για να συνεχισω & τα γλωσσοφιλα με αυτη να εχει τα ποδια τερμα ανοιχτα & ηρθε το γλυκο τελος.πραγματικα περασα μια φανταστικη ωρα με ενα φανταστικο κοριτσι,μακαρι να ηταν ολες οι βιζιτες ετσι!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TOMCRUISE
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.273
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, daemon, daskalosa και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού