Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οι πολύ μεγάλες προσδοκίες συχνά φέρνουν μέτρια αποτελέσματα.

Όπως και η απουσία καλής χημείας.

Η Alina από την Αγία Πετρούπολη δεν αυτοσυστήθηκε όπως άλλες ούτε προσπάθησε να φιλήσει όταν μπήκε στο διαμέρισμα με τον αέρα παριζιάνικου μοντέλου … Μαλακία

Φορούσε ένα απλό κόκκινο φόρεμα και κρατούσε μια μικρή τσάντα Gucci.

Της έκανα ένα κομπλιμέντο αναφερόμενος στο σώμα της, ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ να επιβεβαιώνεις μια νάρκισσο Κεφάλι σε τοίχο!

Ηλικία γύρω στα 30-31, δείχνει «ΚΥΡΙΑ» κι όχι πιπινομοντέλο όπως σε κάποιες φωτό. Εκπέμπει μια ποιότητα και παραπέμπει σε συνοδό πολυτελείας, δηλαδή εξόδους long-hours, socializing κλπ.

Το σώμα της υπέροχο, όχι πολύ γυμνασμένο, όμως λεπτό, απαλό στην αφή, τα πόδια μακριά.

Έχει πανέμορφα ανοιχτοκάστανα μάτια κι όμορφο πρόσωπο. Όμως το βλέμμα της δεν είναι γλυκό ή ιδιαίτερα θηλυκό, μάλλον ψυχρό και κάποιες στιγμές στο σεξ έβγαζε κάτι άγριο/ απωθητικό.

Πολύ άνετη με αυτοπεποίθηση δεν έβγαλε τα παπούτσια όπως συνηθίζουν οι «βλαχαδερές» Ρωσίδες.

Πολύ άνετη και στην ομιλία, καλά Αγγλικά και μια ελαφριά γαλλική αξάν.

Προφανώς χωρίς παιδιά και γάμους. Θα της έβγαινε κάποια «ευαισθησία» αφού.

Ανεξάρτητη και καλομαθημένη. Της αρέσει πολύ το σεξ όμως ακόμη ανώριμη ερωτικά.

Το μόνο θετικό που βρήκα στον χαρακτήρα της χωρίς πάντως να είναι «μπάζο», είναι μια γερή αίσθηση χιούμορ, έκανε αστειάκια και τα λίγα που έκανα εγώ έδειχνε να τα απολαμβάνει.

Στα φιλιά ξεκίνησε με κλειστό στόμα, ακολούθησα κι εγώ δισταχτικά.

Αργότερα ξανοιγόταν με γλωσσόφιλα ειδικά όταν καύλωνε είτε στις ρόγες είτε στο μουνί.

Αγκαλιές με πήρε τρυφερές και χάδια έδωσε απαλά. Κάποιες στιγμές που παθιαζόμουν φιλώντας την ρουφηχτά εκείνη κατέβαζε ένταση με απαλά χάδια στην πλάτη μου.

Πολύ καλή πίπα. Έντονα και σφιχτά ρουφήγματα στο κεφάλι του Μεγαλειότατου. Λίγα πράγματα στο deep throat, τοχει νομίζω, απλά μάλλον ήθελε περισσότερο χρόνο.

Γενικά θέλει περισσότερο χρόνο η Alina … δεν είναι το στυλ μου όμως. Αν υπάρχει χημεία τα σώματα μιλάνε αμέσως ! Γι’ αυτό δεν κάνω ποτέ, ειδικά σε πρώτη συνάντηση, περισσότερο από 1 ώρα.

Η επικοινωνία στο σεξ ελείψει χημείας χειρότερη από την επικοινωνία στο socializing …

Ακόμη και στην πίπα ήθελε πολύ σαφείς οδηγίες για το πως θα κάτσει στον καναπέ (ενώ εγώ ήμουν όρθιος ...) σαν 18χρονο Κεφάλι σε τοίχο!

Φταίω κι εγώ όμως σε κάποιο βαθμό, εμ δεν ήξερα

Σκέτο γλειφομούνι αντί 69 ή και καθόλου.

Διίοτι εκεί κάπου άρχισε να στραβώνει τελείως το πράγμα. Αφιερώθηκε στην ΔΙΚΗ της απόλαυση!

Γυναίκα εντελώς ακομπλάριστη, άρχισε να παίζει μόνη της με την κλειτορίδα, άρχισε να βάζει μόνη της δάκτυλο, και καλά το δικό μου στην αρχή είχε νύχι, μετά τελικά το πήρε.

Γενικά όλο το βράδυ με μικρο-παρεμβολές είτε με το χέρι για να ελέγξει το προφυλακτικό, είτε για να μαλακιστεί κι άλλες ανάλογες μικρο-ανησυχίες (π.χ. μην τυχον το δικό μου τζελ την ερεθίσει), μέκανε να αισθάνομαι υποταχτικός της ... μου ‘ριχνε συγκέντρωση και καύλα.

Δεν κατάφερα ποτέ να έχω μαζί της μια σκληρή στύση ούτε για μισό λεπτό!!

Ούτε στην προσπάθεια να χώσω τον πούτσο σήκωνε την λεκάνη της.

Γενικά όλη η στάση της ήταν εγώ απολαμβάνω την καύλα μου κι ο πελάτης με γαμάει χωρίς να πολυασχολούμαι μαζί του.

10 λεπτά πριν το τέλος χρόνου χτύπαγε τηλέφωνο, σηκώθηκε πήγε σαλόνι κι όταν επέστρεψε μου λέει «έχουμε ακόμη 10 λεπτά».

Της λέω πάρε μου μια πίπα μήπως είναι καλύτερα έτσι. Δεν ήταν όμως συγκεντρωμένη όπως στο ξεκίνημα οπότε πάπαλα.

Ούτε στα 2 λεπτά διακόπτει ξανά κοιτά το κινητό

«Έχεις 3 λεπτά να χύσεις».

Της απαντώ ήρεμα μ' έναν ελαφρύ εκνευρισμό

«I am not participating in a race or competition with a finish line” “

but I want you to come μου λέει δήθεν τρυφερά

I know but If I finish is OK and if I don’t ALSO ok της απαντώ.

Συνεχίσαμε ούτε μισό λεπτό της λέω “Ok enough time to go”

Με κοίταξε διερευνητικά

There was no chemistry between us, initially we had some but later it broke

Εκείνη το απέδωσε στον ταξιτζή που μας άγχωσε και τους δυο … εντάξει δεν κατάλαβε τίποτα ούτε μάλλον θα καταλάβει.

Τέλος πάντων πριν φύγει κι ενώ μάζευε τα πράγματά της στο σαλόνι, εγώ με μια μπύρα στο χέρι της θυμίζω

«Don’t forget your mobile»

μου λέει "Ξέχασα την στέκα μου μάλλον στην κρεβατοκάμαρα" ΑΛΛΑ με ύφος «Πήγαινε να μου την φέρεις από το υπνοδωμάτιο” !Χαχαχα!

Της απαντώ ΠΟΛΥ ήρεμα

«Come with me, feel free to search and get it».

Ήταν τελικά στο μπάνιο …

Όταν έφυγε λοιπόν είχα την αίσθηση πως απλά μαλακιστήκαμε παρέα …

Χρήσιμη πάντως εμπειρία.

Ελπίζω να βοήθησα κάπως μπας και περάσει κάποιος άλλος καλύτερα μαζί της Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.324
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, monstercock greece και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2021
Μᾶλλον θά περάσω ἐγώ καλύτερα μαζί της, ἀλλά τέτοια ἐποχή (καλοκαίρι μέ ζέστες) δέν ἔχω ὄρεξη γιά σέξ... Ἄντε νά'ρθη τό φθινόπωρο!
review reaction 1 Constantinos27, ntinosam
30 Αυγούστου, 2021
... μου λέει "Ξέχασα την στέκα μου μάλλον στην κρεβατοκάμαρα" ΑΛΛΑ με ύφος «Πήγαινε να μου την φέρεις από το υπνοδωμάτιο” ! ...

Μαύρο κατάμαυρο στις πανηλίθιες ψωνισμένες που έχουνε υφάκι!!
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck, srek7
31 Αυγούστου, 2021
... Είσαι μέλος εδώ και 5 χρόνια...

...σε αυτά τα 5 χρόνια...εχεις στείλει 1 μήνυμα!!!...Ενα!!...

...αλλά...μετα από 5 χρόνια που απλά κοιτούσες...ξαφνικά...μεσα σε 20 μέρες...καλοκαιριατικα...έγραψες 5 κριτικές!!!!...

...μεγάλε που ήσουνα τόσο καιρό????...

...ειχαμε τέτοιον γαμια στο site και δεν το ξέραμε?!?!?...

...xaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 1 review reaction 3 geroksouras, Geomentoras, OUROBOROS και 3 άλλα μέλη
01 Σεπτεμβρίου, 2021
@whataboutfuck μην είσαι καχύποπτος, δεν είχα μπει ποτέ στο site από τότε, αυτό το καλοκαίρι είχα χρόνο πολλές καύλες και μέσω ενός Internet search για κάποιες κοπέλλες έπεσα σε κριτικές εδώ μου άρεσε κι άρχισα να παρακαλώ πριν 1-2 μήνες. Μετά είπα να συνεισφέρω κι εγώ.

Τον μεγάλο γαμιά που τον είδες παρακαλώ ; Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4