Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 43 10
Call-Girls 76928
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πάντα ήθελα να την συναντήσω αλλά κάτι τύχαινε!

Ε λοιπόν χθες βλέπω ότι μόλις ήρθε.. παίρνω τηλ στο γραφείο και κανόνισα ραντεβού μπαμ μπαμ !! ??Εξυπηρέτηση τέλεια όπως πάντα. !!

Πρώτο της ραντεβού μιας και μόλις είχε φτάσει Αθήνα. Τυχερός γιατί είχε να κάνει και 1 μήνα σεξ όπως μου είπε.

Πολύ όμορφη. Το μαλλί είναι καστανό , εντάξει το ξανθό είναι πιο εντυπωσιακό αλλά και αυτό της πάει. Σώμα αψεγάδιαστο με κωλαρακι ποίημα και βυζάκια διάρια.
Ωραίο μαύρισμα και διάθεση φουλ από το καυλάκι. Πρόσωπο ότι βλέπεται !!
Με κέρασε μια μπύρα και ενώ προσπάθησα να κάνω μια κουβεντούλα πριν προχωρήσουμε δεν άντεξα πάνω από 1 λεπτό και έκανα επίθεση.

Βαθιά γλωσσόφιλα με πάθος , αρκετά προκαταρκτικά με γλυψιμο σε όλα το σώμα και από τους δύο.
Στη συνέχεια αφού με έκανε τούρμπο ξεκίνησε μια πίπα με φτυσιματα , γλυψιμο αρχίδια και deepthroat όπου το κατέχει . Έπιασε και τα μαλλιά της με ένα κοτσιδάκι. Σαν μαθητριουλα ήταν!! Δεν ήθελα να τελειώσω έτσι και την σταμάτησα.
Στο κυρίως πιάτο δεν λέει όχι πουθενά . Αργό , γρήγορο τέμπο. Η Ιννέσα ακολουθεί πιστά της οδηγίες . Μου ψιθύριζε συνεχώς ότι γουστάρει το σεξ και θέλει να την γαμάω δυνατά . Απόλαυση να γαμάς ένα τόσο ωραίο μουνί . Αλλάξαμε 3 στάσεις και το τέλος ήρθε στο στοματάκι της.
Πήγε να φρεσκαριστεί και γύρισε αμέσως και έκατσε μαζί μου αγκαλιά. Το κινητό της δεν το ακούμπησε καθόλου ούτε καν στο ημίχρονο. Με κοιτούσε στα μάτια ενώ μιλούσαμε χαμογελωντας συνεχώς και δίνοντας μου φιλιά . Φαίνεται ότι θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη .
Στην ανάπαυλα έγιναν σχεδόν τα ίδια με περισσότερο πάθος μιας και πάνω κάτω ήξερε ο ένας τι αρέσει στον άλλο. Θα την πάρω και άλλη φορά πριν φύγει γιατί πιστεύω ότι θα είναι ακόμα καλύτερα όλα.
Μου είπε ότι γουστάρει πολύ τους Έλληνες και κάνει τουρ μόνο στην Ελλάδα.
Θα καθίσει 2 βδομάδες δυστυχώς και θα ξανάρθει από Οκτώβριο ή Νοέμβριο!
Από τα πολύ δυνατά κομμάτια του γραφείου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
7.478
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, john100, mixalis mixoy και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού