Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γραφειο: Γρηγορη συνεννοηση,ποιες εχει διαθεσιμες,ειπα τι θελω και το αφησα πανω της και καλα εκανα τελικα.
Νορα: Ωραια φατσουλα με λιγο ακμη η οποια δε με χαλασε προσωπικα,κοντο ξανθο μαλλι,λιγο μινιον για 'μενα αλλα ουτε αυτο με χαλασε.Σωματακι ωραιο,καλο κωλαρακι,ομορφα ποδαρακια(ποδολαγνοι σε'σας μιλαω),το μονο κακο ειναι οτι δεν ειχε βυζι.Κοινωνικη και φιλικη αλλα δεν τρωει χρονο με πολλα μπλα μπλα.
Σεξ:Συμμετοχαρα,πιο πολυ συμμετειχε αυτη παρα εγω φαντασου.Μουνακι που μυριζε τριανταφυλλο,απο τις πολυ λιγες φορες που γλειφω μουνι εκδιδομενης.Εκει που θα σταθω ομως ηταν η πιπα της,λιγο ακομα και απο το τοσο δυνατο ρουφηγμα θα μου ξεκολλαγε τον πουτσοκεφαλο.Τοσο δυνατη σε ενταση πιπα δεν θυμαμαι να μου εχει ξανατυχει,μιλαμε για στομα δυνατο,ουτε να το γυμναζε ξερω'γω.Πολλες αλλαγες σε στασεις,συμμετοχαρα σε ολα.Αργησα να χυσω,γενικως αργω να χυσω ετσι και αλλιως,οποτε εγινε μονο μια φορα αλλα αξιζε.Να προσθεσω οτι τα γλωσσοφιλα της ηταν και αυτα ρουφηχτα με πολυ γλωσσα και καυλα.
Συνολικα: Eμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το γραφειο οπως και απο την Νορα,θα ηθελα να δοκιμασω και τις υπολοιπες κοπελες ομως.Σιγουρα θα ξαναπαρω τη Νορα αλλα αργοτερα,εχω βαλει στο ματι καποιες που πρεπει να δοκιμαστουν απο Σεπτεμβρη.
(το δικο μου 7 δεν ειναι κακη βαθμολογια αλλα ρεαλιστικη,οποτε μη μασατε)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
17.446
Πόντοι:
7.415
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, Constantinos27 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2021
Την έχω πάρει μια φορά και ενώ εμφανισιακά είναι τελείως μέτρια, ήταν από τις ελάχιστες φορές που ο δεύτερος γύρος ήταν στο καπάκι (ούτε μπάνιο) διότι δε σταμάτησε να με πιπώνει αφού έχυσα και συνεχίσαμε τα καουμπόικα. Και είμαι και κάποιας προχωρημένης ηλικίας, άρα respect !
review reaction 1 hornyasfuck, chris drs
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1