Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα μάγκες, ενδεικτική ημερομηνία συνάντησης με Βίκα γιατί πέρασαν μέρες και δε θυμάμαι ακριβώς.
Άψογη εξυπηρέτηση γραφείου και κλείσιμο ραντεβού με 2 μηνύματα.

Η κοπέλα ευδιάθετη και χαμογελαστή με γενικά καλή συμπεριφορά.
Πρόσωπο: Γλυκό προσωπάκι αλλά λίγο διαφορετικό απο τις φωτογραφίες. Έχει αρκετό κενό ανάμεσα στα δόντια πράγμα που δεν αποτυπώνεται στις φωτογραφίες. Τρέσα μαλλί (που το σιχαίνομαι) και κακό χτένισμα.
Βυζιά: Πολύ καλό βυζί. Όχι τόσο μεγάλα όπως στις φωτο αλλά φυσικά, στητά και χορταστικά.
Κοιλιά: Για μένα το αδύνατο σημείο της κοπέλας. Αρκετά αγύμναστη κοιλιά με παραπάνω κιλά απ'όσα μ'αρέσουν. Αν παρατηρήσει κανείς, την κρύβει και στις φωτογραφίες.
Κώλος: Κωλάρα! Στητός, σφιχτός και όταν στήθηκε στα 4, τα είδα όλα! Εύγε!
Μουνί: Άφησα το καλύτερο για το τέλος. Προσωπικά, απο τα πιο καλοσχηματισμένα μουνιά που έχω γαμήσει. Απίστευτα μικρό και σφιχτό! Δυσκολεύτηκα να μπώ! Ειδικά στα 4, ήταν σα να γαμάω κώλο!

Στα του αγώνα, βγήκα απο το ντούζ και με περίμενε με μαύρο ολόσωμο διχτυωτό. Φιλάκια και μαλακίες δεν ήθελα και λόγω κοβιντ και λόγω του οτι με είχε ξενερώσει λίγο η φάτσα της.
Την σπρώχνω λοιπόν προς τον τοίχο και πάω απο πίσω της και αρχίζω να χουφτώνω παντού. Της ρίχνω και μια σφαλιαρίτσα στο κωλαράκι αλλά με σταμάτησε ευγενικά δείχνοντας μου μια μελανιά που είχε στο μπούτι απο προηγούμενο πελάτη. Στα γόνατα μετά και αρχίζει πιπούλα. Σχετικά καλή, φτυσιματάκια κτλ αλλά τη σταματάω και της δείχνω οτι θέλω ισπανικό. Τον βάζει λοιπόν ανάμεσα και αρχίζει τα πάνω-κάτω με τις βυζάρες της. Τη σταματάω για να μη χύσω και την ανεβάζω στο κρεβάτι, φοράω καπότα κι αρχίζουμε τα κλασσικα. Δε μείναμε πολύ σ'αυτη τη στάση όμως γιατί τη γύρισα στα 4. Πολύ καλό στήσιμο και κωλάρα για πολύ γαμήσι. Κάρφωσα λοιπόν κι απο πίσω αλλά για λίγη ώρα γιατί δε μπορούσα να κρατηθώ άλλο. Τη γύρισα ανάσκελα και έχυσα στις βυζάρες της. Ντουζάκι, ολιγόλεπτο σοσιαλ μέχρι να ντυθώ και adios.
Θα την ξανασυναντούσα αλλά στην μετά-κοβιντ εποχή για να μπορέσω και να γλύψω..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
418
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2021
Τυπε μου καλησπερα, ωραια η κριτικη σου, μια παρατηρηση μονο στα γρηγορα, μιας και ειμαι του ιατρικου κλαδου (οπως εχω ξαναγραψει).

Απο την στιγμη που θα βρεθεις, εστω και για λιγα λεπτα, σε ΚΛΕΙΣΤΟ χωρο με αλλο ατομο (το οποιο εχει Κοβιντ-19 και ΔΕΝ υπαρχει μασκα, ουτε καμια αλλη προστασια), ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟ και ΑΣΧΕΤΟ, αν θα υπαρξουν γλωσσοφιλα η οχι.

Κοινως αν η αλλη το εχει και ειναι σε φαση μεταδοσης, κατα 99% το κολλησες και εσυ! Αν μαλιστα μιλαμε για Δελτα μεταλλαξη, καντο 110%, για να εισαι μεσα.

Φιλικα παντα και σαν γενικο σχολιο, να διαβασουν ολες και ολοι.
review reaction 1 olddog, houdin, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
28 Αυγούστου, 2021
Φίλε καλησπέρα κι ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση! Έχεις 100% δίκιο.
Πάντως ντάξει όλα κομπλέ δε κόλλησα τίποτα Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2