Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τις βλέπεις και προσπαθείς να βρεις εκατό ψεγάδια να τους προσάψεις αλλά ότι και αν κάνεις, οι Βραζιλιάνες συνεχίζουν να είναι θεές και αναπόφευκτα όλες οι γυναίκες του κόσμου τις ζηλεύουν. Η σκουρόχρωμη και βελούδινη επιδερμίδα τους είναι τόσο απαλή και λαμπερή και οι αναλογίες των οπίσθιών τους είναι κάτι παραπάνω από σέξι. Κάπου εκεί λοιπόν, στην χώρα του θεού, ο ύψιστος δημιούργησε ένα πανέμορφο κορίτσι, που ακούει στο όνομα «Λόλα»

Η Λόλα χτύπησε την πόρτα στην ώρα της ντυμένη με ένα λευκό συνολάκι και ψηλοτάκουνες γόβες. Καθώς στεκόταν στη πόρτα, η κάσα είχε πάρει την μορφή φωτοστέφανου. Μόλις πέρασε μέσα μετέτρεψε με την ομορφιά της το άθλιο δωμάτιο σε παράδεισο. Εκεί ένιωσα ότι βρισκόμουν εκείνη την στιγμή. Διακριτικά βαμμένη και αρωματισμένη. Οι φωτογραφίες που βλέπετε είναι 100% αντιπροσωπευτικές, το ζήτημα όμως είναι να έχεις το πρωτότυπο μπροστά σου. Και εγώ, μετά από δυο χρόνια από την τελευταία της επίσκεψη, επιτέλους το είχα!

Αφαίρεσε τα ρούχα της. Έβγαλα και εγώ γα δικά μου αλλά δεν την άρπαξα κατευθείαν. Όχι ότι η ίδια δεν είχε διάθεση. Την παρότρυνα να απολαύσει για λίγο το ποτό της που μου είχε ζητήσει να της προσφέρω. Ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να απολαύσω πρώτα με τα μάτια μου αυτό το έργο τέχνης που έπλασε ο θεός επάνω στα κέφια του. Κοντολογίς το πήγα ανάποδα. Πρώτα το έριξα στο σοσιαλ και μετά τα υπόλοιπα. Δεν ξέρω γιατί, αυτό ήθελα όμως εκείνη την στιγμή. Τα Αγγλικά της είναι άριστα, δεν θα συναντήσετε δυσκολία στην επικοινωνία.

Ακολούθησε ανταλλαγή παθιασμένων φιλιών και σφιχτές αγκαλιές. Είχε καταλάβει ότι μου αρέσουν τα φιλιά με γλώσσα και φρόντισε να μην μου τα στερήσει χρησιμοποιώντας αισθησιακά την γλώσσα της και τα χείλια της. Κάθε φορά που χάιδευα ως γνήσιος αγαπούλης το πρόσωπό της, αυτή βούταγε το δάχτυλο στο στόμα της και το έγλυφε λες και είχε μέλι. Κατέβηκα στο ευαίσθητο σημείο της και την περιποιήθηκα με την γλώσσα μου, βάζοντας αργά, στην συνέχεια πιο δυνατά, γρήγορα και βασανιστικά το δάχτυλο μέσα της. Η ίδια το απολαμβανε, με τον τρόπο της ζητούσε κι άλλο. Έκανα την επιθυμία της πραγματικότητα, μου ήταν αδύνατον να της το αρνηθώ.

Κατάλαβε ότι είχε έρθει η σειρά της να πιάσει δουλειά. Την είδα να με κοιτάζει κάπως απειλητικά ενώ φιδόσερνε το λεπτό και καλλίγραμμο κορμί της επάνω στα σεντόνια. Τον έβαλε στο στόμα της με λίγο χέρι στην αρχή. Το άλλο χέρι της χάιδευε το κορμί μου τόσο απαλά που ταυτόχρονα με το στοματικό της μου δημιουργούσε σπασμούς. Συνέχιζε και με κοιτούσε με τις ματάρες της σαν να μου έλεγε, κάτσε ρε καριόλη να δεις τι θα σου κάνω εγώ τώρα, έτσι για να ισιώσεις. Μέχρι που τον έφερε στην θέση που έπρεπε και με καβάλησε κυριολεκτικά. Αργότερα την έφερα ανάποδα καβαλώντας την εγώ. Το να έχεις στο κρεβάτι σου την Λόλα δεν είναι κάτι που σου συμβαίνει και δη τόσο εύκολα στην καθημερινή σου ζωή. Πέρασα υπέροχα μαζί της και θα το επαναλάβω στην επόμενη επίσκεψη της.

Η κριτική είναι αφιερωμένη στους NICK TRIVE, Jim25jim, Karelis69.

ΥΓ. Η εμπειρία μου στη συνεννόηση με το γραφείο, έως τώρα είναι άψογη και χωρίς κανένα πρόβλημα. Το ίδιο και με την άφιξη στο δωμάτιο στην κάθε κοπέλα που έως τώρα ζήτησα. Πείτε όμως στον οδηγό, ότι όπως μου την έφερε στην ώρα της, στην ώρα της θα του την στείλω πίσω. Τα πέντε λεπτά πριν το τέλος της συνάντησης είναι λογικό να στείλει σύρμα στην κοπέλα. Όχι όμως τα δέκα. Και δεν ήταν η πρώτη φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Zebu
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
25.559
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., The Saint*, rodriguez65 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2021
ζεμπούδι έχεις ξεσκιστεί φίλε Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 NICK TRIVE, Aragorn135, Jim25jim και 4 άλλα μέλη
27 Αυγούστου, 2021
Ερωτικός και άψογος. Ο Zebu που όλοι γνωρίζουμε και αγαπάμε!!!
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
review reaction 1 NICK TRIVE, Aragorn135, Zebu και 4 άλλα μέλη
27 Αυγούστου, 2021
Γελάω που μου λες θα δω την x και τελικά βλέπεις την y

Πολυτεχνίτης (και ερημοσπιτης)
review reaction 1 NICK TRIVE, Aragorn135, Jim25jim και 4 άλλα μέλη
27 Αυγούστου, 2021
Το περιλαβες το βραζιλιανακι καργιολακο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 NICK TRIVE, Aragorn135, Constantinos27 και 4 άλλα μέλη
27 Αυγούστου, 2021
@vltepdr Καπέλο
Φίλε ήμουνα σίγουρος ότι θα μου το πεις. Πλατύ χαμόγελο Αλλά μπροστά στην Λόλα, που την περιμένω 2 χρόνια να έρθει όλες οι άλλες έρχονται δεύτερες.

Γιούπιιι!
review reaction 1 review reaction 2 Aragorn135, Constantinos27, Jim25jim και 2 άλλα μέλη
27 Αυγούστου, 2021
Η κοπελα ειναι αστερι...τι να λεμε τωρα ??...
review reaction 1 NICK TRIVE, Constantinos27, Zebu
27 Αυγούστου, 2021
Σα δεν ντρέπεσαι σαρδανάπαλε γερομπισμπίκη.
Το φαγες το κοριτσάκι.
χαχαχαχαχαχα

Είχα καιρό να διαβάσω Άρλεκιν. Χεχε!
review reaction 3 review reaction 1 Jim25jim, Aragorn135, vltepdr και 3 άλλα μέλη
27 Αυγούστου, 2021
@NICK TRIVE
Αυτό θα το θυμάμαι και θα σε σιάξω. Καφές Και να σε βλέπω να μου λες. "Αη γαμήσου ρε μαλάκα" Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 NICK TRIVE, Constantinos27
27 Αυγούστου, 2021
βρε το πορνοζεμπουδάκι το παμπόνηρο το χούφταλο με το 8ποντο Χεχε! Καπέλο
review reaction 3 review reaction 1 Jim25jim, NICK TRIVE, Constantinos27 και 1 ακόμα μέλος
27 Αυγούστου, 2021
like για την αφιερωση στους κυριους,ειδικα στον πρωτο Γιούπιιι!
review reaction 1 Jim25jim, NICK TRIVE, Constantinos27
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2