Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ο τίτλος τα λέει όλα. Τέτοιες γκόμενές δεν κάνουν γι αυτή την δουλειά. Το μυαλό της το είχε συνέχεια στο να με ξεπεταξει σαν να ήμουνα σε κανένα μπουρδελο. Δεν μπορώ να καταλάβω οι άλλοι πως περάσανε καλά μαζί της και παρασύρθηκα από τις άλλες κωλοκριτικές. Αυτά παθαίνουμε όταν υπερβάλουμε στο ποσό καλή ήταν και σεξουλιαρα και θα σου βγάλω τα μάτια, θα σε γαμησω και άλλα πολλά τα οποία καμία αλήθεια δεν έχουν μετά από το Βατερλό που έπαθα.
Μπήκε μέσα όντως με τουπέ κόμισσας του τσάρου. Έχει φάτσα σοβιετική με μεγάλο στρογγυλό κεφάλι αλλά ομόλογο κορμάρα 175 χωρίς πάτου ένα. Για σφυροβολος θα έκανε πολύ καλή δουλειά με πολλά χρύσα μεταλια Αστυνομικίνα δήλωσε στην ρωσια και είναι 27 χρόνων. Της πρόσφερα κρασί και άδειασε 3 ποτήρια στη ψυχρά.
Λοιπόν, βυζια σιλικόνη, γλωσσοφιλα κάτι λίγα στην αρχή και στο 10λεπτο τέλος, δεν έχει άλλα. Μουνοδάχτυλο δέχτηκε και είναι στενή αλλά το μουνι της είχε ελαφριά μυρωδιά απλυσιας. Αεροπιπα χάλια με χέρι και κίνηση κομπρεσέρ, αρχιδια λίγο γλυψημο αλλά όχι ρουφηγμα. Βιαζόταν να γαμηθει, φαινότανε από την αρχή ότι δεν είχε καθόλου όρεξη ούτε για παιχνίδια ούτε για τίποτα. Τσπ την πηδηξα γερά κανένα 20λεπτο αλλά αυτή σαν βόδι στην στεπα αγναντεύει. Το λάθος μου ήταν ότι της ζήτησα 69 και εκεί η πονηρατζα πουτανα βρήκε την ευκαιρία να με τελειώσει ακαριαία ακριβώς όπως σε μπουρδελο του Μεταξουργείου και ας της έκανα συνεχώς παρατηρήσεις να εινα αργή στις κινήσεις της.
Τελικα αυτή νομίζει ότι πάει σε ραντεβού να κάνει παρέα σε τίποτα απελπισμένους από τη ζωή τους. Νομίζω ότι όλες αυτές ρωσοουκρανιδες αυτή την εντύπωση έχουν για τους Έλληνες. Ελπίζω να βοήθησα μην την πατήσει και κάνεις άλλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.339
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, nickthegreek και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2021
Η συγκεκριμμένη πριν 1 χρόνο είχε δουλέψει στη στουντιο αλυσίδα Πειραιώς 193-Λ.Αθηνών 318 κτλ
Την είχα δει να σαλονάρει και δε μου έκανε το κλικ(υποκειμενική εκτίμηση)
Απλά το αναφέρω για την ιστορία..
T
troubaman
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
27 Αυγούστου, 2021
Αστυνομικίνα στη Ρωσία; χαχαχα. Στην Πράγα μένει και γα…..ται. Λιώμα απο την χρυσή κυρία θα ήταν. Η τύπισσα έχει extreme addiction
review reaction 1 Bartender 74, old boy, Geo... και 2 άλλα μέλη
11 Απριλίου, 2022
Επιτέλους μία σωστή και αντικειμενική κριτική για την συγκεκριμένη κορασίδα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3