Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 204 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα, επικοινωνια ευκολη πηρα τηλ απαντησε με τη μια κανονισαμε ραντεβου για πριβέ καθως εκει ηθελε. Περιμενα στο δωματειο χτυπησε πορτα ανοιγω, ειναι ψηλη γυναικα 1.75 νορμαλ προσωπο γυρω στα 40+ την εκανα σωμα παρα πολυ καλο χωρις κυταριτιδες με βυζι φτιαγμενο κωλος ωραιος. Ειναι μηχανη του σεξ κ δειχνει να το ευχαριστιεται, πιπα λυσασμενη να τον καταβροχθιζει ολον και να ριχνει πουτσοσκαμπιλα με το πουτσο μου στη μουρη της, βαζω προφυλακτικο ανεβηκε απο πανω και γαμιοτανε ωσπου εχυσα στη καποτα. Συζητηση περι πολλων θεματων και στο δευτερο γυρο μια απο ρα ιδια πιπαρα γαμησι απο πανω και ξεσκισμα στα 4 οπου προσπαθησε λιγο να κλεψει αλλα της ειπα κατσε σταθερα και μην κουνιεσαι να σε γαμησω και γελαγε ελεγε εγω ειμαι απο ρωσσια και δεν με κανει κανεις οτι θελει, εκατσε βεβαια ακουνιτη και τον εφαγε. Ενα καλο γαμησι που θα το ξανακανα, επισης ειναι συζητησιμη και φαινεται νορμαλ γενικα με εξαιρεση οτι βριζει στα ρωσικα καποιες φορες μαλλον την αναβει αυτο ή κατι τετοιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
197
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, Antonis_Greece4, alpula και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2021
Πως μπόρεσες και την έκλεισες;;;
Εγώ προσπαθώ και σπάνια το σηκώνει και άμα το σηκώσει δυστυχώς δεν μπορεί τις ώρες που θέλω εγώ ή δεν μπορώ τις ώρες που μπορεί αυτή!!!
25 Αυγούστου, 2021
Τόσο εύκολα την βρήκες;;
review reaction 1 hornyasfuck
25 Αυγούστου, 2021
Παιζει ακομα η μαρινα στο κουρμπετι ..ενα τηλ που εχω και τελειωνει σε 2089..
Αυτο χρησιμοποιει ακομα η το εχει αλλαξει .....
review reaction 1 hornyasfuck, prometheusgr13
25 Αυγούστου, 2021
Απο οτι διαβαζω υπαρχει δυσκολια στην επικοινωνια ωστοσο μπορει να ημουν τυχερος τι να πω με την πρωτη κληση απαντησε και μπορεσα να τη συναντησω
26 Αυγούστου, 2021
Αφού την έκλεισες παίξε τζόκερ γτ δε την βρίσκουμε!και που έχω πάρει 3 φορές αυτό το καβλομωρο ήταν θαύμα
review reaction 1 prometheusgr13
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5