Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 26 10
Call-Girls 31959
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβού έγινε βραδινή ώρα στο χώρο της κοπέλας μετά από εύκολη συννενόηση με την ευγενική τηλεφωνήτρια.
Διαβάζοντας κριτικές ήξερα ότι αυτό που βλέπω στις φωτογραφίες θα δω και μόλις ανοίξει η πόρτα.

Το κορίτσι είναι πανέμορφο και ζουζουνιάρα. Καυλάκι για απίστευτο σκήσιμο και γενικά γουστάρει άγριο σεξ. Πρόσωπο νομίζω είναι το δυνατό της σημείο , μετά η πίπα όπου κάνει deep throat και αντέχει. Γλωσσόφιλα στην αρχή με μέτρο, μόλις καύλωσε όμως τα έδινε άνετα.
Την πήρα σε πολλές στάσεις χωρίς να δυσανασχετεί και με ιδιαίτερη συμμετοχή προσπαθώντας να με ικανοποιήσει.
Δεν με άφηνε να βάλω δάχτυλο στο μουνάκι της αλλά στο γλυψιμο δεν είπε όχι. Τελείωσα 2 φορές ενώ ήμουν κουρασμένος και είχα πιει. Μεγάλο πράγμα!!
Η ηλικία της είναι αντιπροσωπευτική. Όποιος είναι πιπινολάτρεις να τρέξει.
Στο επικοινωνιακό κομμάτι είναι πολύ καλή και έχει μια ωραία τρέλα. Δεν είναι για σοβαρές συζητήσεις λόγο ηλικίας.

Το μόνο αρνητικό που το έχω παρατηρήσει και σε άλλα ραντεβού είναι η εμφάνιση μόνο με εσώρουχα όταν σε υποδέχονται. Δεν θέλω να μου σκάσει με τουαλέτα ή κοκκετα. Θέλω όμως να φοράει ρούχα. Γι'αυτό πληρώνω 140 για το κάτι παραπάνω .
Ένας λόγο που σκέφτομαι να κόψω τα incall είναι αυτός. Γιατί δείχνει ξεπέτα όταν σε υποδέχεται με τα εσώρουχα.

Στην βαθμολογία έβαλα 9 στο σώμα και όχι 10 γιατί ήθελα 1 νούμερο μεγαλύτερο στήθος και λίγο πιο πεταχτό κώλο. Η κοπέλα είναι μουνάρα αλλά πάντα υπάρχει το καλύτερο.
Γενική συμπεριφορά και αξία έβαλα 8 και 9 λόγο υποδοχής με εσώρουχα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.463
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ntinosspa14, houdin, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού