Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 52516
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αληθεια ειναι οτι οταν διαβασα τις κριτικες , δημιουργησα υψηλες προσδοκιες και περιμενα μια πραγματικα πολυ ομορφη κοπελα στο δωματιο.

Οταν ανοιξα την πορτα, δεν θα πω ψεματα, απογοητευτηκα ελαφρως. Η κοπελα ειναι εμφανισιμη, αλλα οχι για τα δικα μου γουστα. Οι γωνιες του προσωπου στις φωτο κρυβουν την αληθεια, με αλλα λογια ο φωτογραφος εχει κανει τελεια δουλεια. Ειχε ραγαδες στην κοιλια τους οποιους μου ειπε οτι απεκτησε λογο εγχείρησης, αλλα κανει μπαμ οτι ειναι μαμα. Οχι οτι με πειραζει αυτο, αλλα να ειστε προετοιμασμενοι για κοιλιτσα που εχει αρχισει να κρεμαει και κωλο που οδευει προς τα εκει.

Το σερβις της ηταν ΟΚ. καλη προσπαθεια σε ολα, κουραζοταν ευκολα οταν επρεπε αυτη να αναλαβει δραση(δλδ cowgirl) , αλλα αυτο το εχω συνηθεισει πλεον απο τα ρωσιδακια, οποτε δεν με πειραξε. Πιπα ουτε κρυο ουτε ζεστη, μου εχουν κανει και καλυτερες και χειροτερες. Περιεργο εδω να πω οτι δεν εκανε μπανιο σε κανενα σημειο του ραντεβου, απλα επλυνε το νινι της λιγο και ξαναβγηκε. Ηταν καθαρη για μενα και δεν με πειραξε αλλα ξερω οτι για αλλους αυτο ειναι κοκκινο πανι, οποτε το αναφερω. Μετριος ρυθμος, τιποτα ιδιαιτερο, οποτε απλα μια ΟΚ συναντηση, δεν θα την ξαναδω γιατι ο χωρος ειναι γεματος απο κοπελες, οποτε η επαναληψη οριζεται ως μη απαραιτητη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.857
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, old boy, Bartender 74 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού