Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Call-Girls 17701
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανη κληση στο γραφειο και μιλωντας με τη Ράνια, αφου τη ζαλισα με το τι θελω και το τι ψάχνω καταληξαμε σε Κυρα ,δεδομενου οτι ηθελα κατι σε natural.

αν και σχεδον παντα προτιμαω τα εγχωρια ατομα, πετυχα σε εποχη που αρκετες απο τθς επιλογες μου λειπουν σε διακοπες δυστηχως.

Κυρα λοιπον, εφτασε στην ωρα της και δεκα λεπτα νωρίτερα που με πετυχε στο μπανιο,περιμενε και ανεβηκε.
εξαρχης συναντας ενα υγειης ατομο,φενετε σε ολα της απτο χαμογελο της μεχρι την επιδερμιδα της.
μιλησαμε λιγο για ολα,αγγλικα πολυ καλα,συννενοηση τελεια.
δεν ειναι η γκομενα φο μπιζου ουτε η δηθεν, αυτο που βλεπεις ειναι αυτο που περνεις.
φιλιά δεν επιδειωξαμε και οι δυο λογο της μαλακίας αυτου του καιρου και εγω τα αποφευγω,παρολα αυτα τα χειλια της ειναι απαλα και εχει ενα ρομαντισμο στο πως στα ακουμπαει παντου.φιλαγε απο ρογες μεχρι μπαλες που τον πηρε μαι του φερθηκε τοσο γλυκα,κοντεψε να λιωσεο στο στομα της ο πουτσος μου .
περασαμε σε 69 οπου το μουνακι της τρυφερο και ομορφο,εσταξε τα γλυκα υγρα της.
μου εβαλε το προφυλακτικο και με καβαλησε με αργους ρυθμους γαμωντας το μουνι της η ιδια κανοντας τη λεκανη της κυκλους και μπρος πισω πανω στο καυλι μου.
ολη η συναντηση θα ελεγα τραβηξε με την κυρα να γαμιεται μονη της χρησιμοποιοντας το καυλι μου σε διαφορες στασεις.
αδειασε δυο φορες ο μικρος και με ενδιαμεσο μασαζ.

σιγουρα η κοπελα δεν ειναι για να γυρισεις πορνοταινιες,εχει αλλη χαρη και χρίζει αλλης χρησης,αποκει και περα θα σου ανταποδωσει τα αναλογα, αυτό καταλαβα εγω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
2.701
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, james034, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού