Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσα Αυγουστου με τις περισσοτερες να λειπουν σε διακοπες ρωταω γρηγορα το πρακτορειο ποιες ειναι διαθεσιμες. Μου λεει και τη Βαλεντινα που την ειχα βαλει απο πριν στο ματι και ανεφερε τα καλυτερα. Την εμπιστευτηκα και δε βγηκα χαμενος. Το σωμα και οι αναλογιες ειναι οπως βλεπετε στις φωτογραφιες εκτος απο το οτι φορεσε σιδερακια. Ειναι φοβερα καταλληλη για οπαδους βυζιων που στη κυριολεξια βλεπεις δυο βυζια να περπατανε μονα τους. Και ο κωλος ηταν ιδιου βελυνεκους αλλα κωλο εχει και η κουτση Μαρια. Ειχε ενα στυλ που μου αρεσε «Ξερω τι πρεπει να κανω και το κανω χωρις να μου πεις κατι». Επαιζε ρολο τοτε η ωρα την οποια τη φωναξα που δεν αισθανομουν καλα αλλα αυτη καταφερε να με ανεβαζει επαρκως. Ζηταει να βαλουμε μουσικη και με το που βαζει τη μουσικη της αρεσκιας μου/της ξεκιναει να γδυνεται και να κανει στριπτιζ με ανεπαναληπτο ρυθμο. Ειχε συγχρονιστει αψογα με τη μουσικη αλλα η πιπα της εκλεβε τη παρασταση ! Μακραν το καλυτερο στοματικο που μου εχουν κανει ! Ηταν πολυ ανετη με το χωρο και αυτο πιστευω λογω κουλτουρας απο Ν. Αμερικη. Δυστυχως κατι τετοιες σπανιζουν πολυ εδω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Λάμπρος(3)
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
426
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, piko, monstercock greece και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού