Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Call-Girls 15358
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους τους κύριους ,

Ημερομηνία συνάντησης 16 Αυγούστου 21, βραδινή ώρα ( όχι πολύ αργά )

Αρχική επικοινωνία με το γραφείο εύκολα και απλά , όπως κάθε φορά , κρατάνε τον επαγγελματισμό τους συστηματικά.

Ζητάω ραντεβού με την Δέσποινης και με ενημερώνουν τι ώρες μπορεί για outcall ( επίσκεψη στο χώρο μου δηλαδή )

Κατεβαίνω να την πάρω από κάτω διότι η περιοχή είναι ελαφρός επικίνδυνη , και γιατί στο κάτω κάτω της γραφής μην ξεχνάμε ότι πρέπει να είμαστε κύριοι.

Έρχεται στην ώρα της,

Η Δέσποινης πραγματικά είναι το εντυπωσιακό κορίτσι της διπλανής πόρτας.

Ντυμένη με ένα φόρεμα στενό , χρώμα νομίζω σιελ ( δεν είμαι σίγουρος ) , στενό ( όχι τέρμα ) με τακούνια ( όχι πολύ ψηλά )

Κύριοι , πρώτη φορά που δεν ντράπηκα σε δημόσιο χώρο, επιτέλους μια όμορφη γυναίκα που δεν σε κάνει να νιώθεις άβολα.

Πρόσωπο , υπερβολικά όμορφη, ωραίες γωνίες , μελαχρινή , πολύ ωραία μαλλιά, πολύ ωραία μάτια καταπληκτικο χαμόγελο.

Επικοινωνία στα Αγγλικά, Next level ( άλλο επίπεδο, επιτέλους μια Δέσποινης που μιλάει πολύ καλά Αγγλικά ) ,

Ευχάριστη στην επικοινωνία, δέχεται χιούμορ, και κάνει και αυτήν και δεν γίνεται γελοία για να σε ευχαριστήσει , εάν κάτι δεν κατάλαβε σε ξανά ρωτάει και δεν το κάνει για να φάει χρόνο, απλά θέλει όντως να ακούσει και να απαντήσει.

Της πρότεινα να κάνει μπάνιο, επειδή απλά ήθελα να ανοίξω κρασί, ούτε το ζήτησε αλλά ούτε χρειάζονταν.

Στο μπάνιο δεν έφαγε χρόνο , πολύ εντάξει επίσης αυτό , ξέρει να διαχειριστεί τον χρόνο της.

Βγαίνει από το μπάνιο, ντυμένη ( Στα θετικά και αυτό )

Social , λίγο κρασί , και το φόρεμα βγαίνει και πάμε στο κρεβάτι.

Γλουτος ( κωλος ) τρομερός, στα υπέρ της πολύ.

Στήθος , όχι πλαστικό, πάρα πολύ καλό , και όπως πρέπει να είναι σε μια γυναίκα σαν αυτήν , σωστό μέγεθος , και πολύ καλή αίσθηση στην αφή και στην όψη επίσης.

Μέση πολύ εντάξει.

Γενικά , κορμί πουθενά πλαστικό, και αθλητικό το λες , χωρίς υπερβολές που είναι υπερβολικά ερεθιστικό διότι το DNA της βοηθάει τρομερά, έχει τέλειο κορμί , χωρίς να το κυνηγάει στα γυμναστήρια και στις πλαστικές.

Πρόσωπο που γίνεται πονηρό , και πως να το πω, είναι πολύ ωραία γυναίκα και ξέρει να χρησιμοποιεί χαμόγελο , και μάτια.

Πίπα , το έχει, δεν πνίγεται, το περνει όλο , περνει τον Ρυθμό που θέλεις , και κάνει ότι θέλεις αρκεί να μην είσαι Ινδιάνος, ( εννοώ να ξέρεις να ξέρεις να διαχειριστείς την κατάσταση ) .

Στήσιμο στα 4 , επίσης το έχει τρομερή.

Παίξιμο - μαλάκια , ρέστα.

Από πάνω επίσης πάρα πολύ καλή.

Με λίγα λόγια για να μην μπερδέψω, μιλάμε για κάτι πολύ πολύ σπάνιο που έχει χαθεί στα σημερινά δεδομένα, πουθενά επεμβάσεις, κάνει οτι θέλεις στο κρεβάτι αρκεί να βάλεις τεχνική και αποδίδει τα μέγιστα, δεν έχει τουπε γκομεναρας, καταλαβαίνει μιλάει Αγγλικά σε υπερβολικά καλό επίπεδο, την περνεις άνετα και 2 Ώρο επειδή μπορείς να κάνεις χαμουρευμα , social , sex , ταυτόχρονα και υποστηρίζω το 2 Ώρο γιατί είναι πολύ ωραία γυναίκα, κάνει αυτό που μετράει πολύ στο Sport αυτό , το σεξ δηλαδή που εσύ προτιμάς.

Τελείωμα στον γλουτό , εννοείται , απίστευτος κωλος.

Σε κοιτάει μια πρόσωπαρα και με κάτι ματάρες τέλειες.

Μόλις τελειώσαμε, δεν εξαφανίστηκε , να πάει τρέχοντας στο μπάνιο η οτιδήποτε βιαστικό, παει όπου θέλεις στο κρεβάτι , το έχει, δεν ξέρω που την βρήκε αυτήν την εμπειρία η της βγαίνει αυθόρμητα , αλλά ξέρει τι θέλουμε και εκεί περπατάει πάνω στον Ρυθμό μας.

Στα αρνητικά δεν εχω να προσθέσω κάτι, εμένα μου άρεσαν οι γυναίκες τύπου Τσοντας, μελαχρινή , πολύ μικρή μέση, στήθος μεγάλο, κωλος κτλ , αλλά αυτήν η Δέσποινης εδώ θυμίζει την γκόμεναρα που έχει η κάθε επαρχιακή πόλη που όλοι γουστάρουν, που δεν την βρίσκεις εύκολα πλέον σε γραφεία.

Μακάρι , να μείνει και άλλο χρόνο η να ξανά έρθει σύντομα.

Πέρασα υπερβολικά καλά , για το 2021 ήταν η καλύτερη συνάντηση μέχρι σήμερα στο Sport αυτό , και δεν χρειάζονταν υπερβολές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Billys123
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
528
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Constantinos27, alpula και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού