Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα καιρό να την δω, πριν από το καλοκαίρι που σιγά σιγά ετοιμάζεται να τρυγήσει τους χυμούς που έψησε στο διάβα του.
Τηλεφωνηθήκαμε και κανονίσαμε να συναντηθούμε στο κέντρο.
Η Απολλώνεια ήρθε κουνάμενη λυγάμενη με τη μεστή φρεσκάδα της ηλιοκαμένης γυναίκας.
Φιληθήκαμε χιαστί και κατηφορίσαμε την Ερμού, οδεύοντας μέσα από μπουλούκια κόσμου εκεί που τα μπαχάρια ανακατεύονται με τις οσμές των φρεσκοψημένων ναν στον κεραμικό φούρνο.
Θα τρώγαμε ινδικό οφθαλική συνοδεία των κατάλευκων μαρμάρων του Παρθενώνα αποσπερίζοντας το καλοκαίρι.
Η Απολλώνεια είναι φίλη μου, ώριμη γυναίκα, ακομπλεξάριστη, ασυμβίβαστη και οξυδερκής.
Εξιστορήσαμε τις καλοκαιρινές περιπέτειες μας και κουτσουμπολέψαμε γύρω από τα επαγγελματικά μας.
Της πρότεινα να συνεχίσουμε πηγαίνοντας για ποτό στην πάλε πότε γειτονιά των ψυρρήδων που τώρα πια συρρέουν κατά εκατοντάδες τα στυλιστικά θύματα…
Συμφώνησε και βρεθήκαμε σε ένα μπαρ που ρόκαρε ήχους και εικόνες των 80’s, ίσως και πιο πριν.
Καθώς τα πίναμε άρχισα να την κοιτάζω με άλλα μάτια, γύρισαν διάφορες σκέψεις στο νου μου και σαν πρώην νεανίας την ρώτησα "Δεν πάμε σε κανένα ξενοδοχείο φεύγοντας απ’ εδώ?»
Και δεν πάμε, μου απάντησε.
Περπατώντας, διασχίσαμε το πιο όμορφο ντεκαντάνς κομμάτι της Αθήνας.
Η συζήτηση είχε πάρει φωτιά, ίσως να βοήθησαν τα πικάντικα εδέσματα που είχαμε γευτεί πριν, μπορεί και οι μπύρες.
Και τότε της το ξεστόμισα «Να παίρναμε τηλέφωνο να φέρουν και κάνα κοριτσάκι να εμπλουτίσουμε το μενού στο κρεβάτι?»
Ναι γουστάρω, αποκρίθηκε με φυσική απλότητα.
Το ήξερα ότι είναι «εναλλακτική».

Τα ξενοδοχεία ήταν τίγκα στο Μεταξουργείο αλλά τελικώς βολευτήκαμε.
Ποιά να πάρουμε την ρωτάω δείχνοντας της σελίδες των γραφείων. Όποια θες εσύ, μου λέει.
Δύσκολο εκείνη την ώρα να ανταποκριθούν στις προτιμήσεις μας, λίγες οι επιλογές.
Έτσι η μπίλια έκατσε στην Βανέσσα που όμως δεν έδειχνε το πρόσωπο της αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια.
Την Βανέσσα λοιπόν ομόφωνα ψηφίσαμε και το κορίτσι μας θα ερχόταν σε μισή ώρα.
Παραγγείλαμε κρασί και συνεχίσαμε την κουβέντα μας περιμένοντας την.
Μπήκα στο μπάνιο για φρεσκάρισμα συνεχίζοντας την πάρλα με την Απολλώνεια που απολάμβανε το κρασί της.
Ξάφνου ένα δυνατό τοκ-τοκ διέκοψε τις κουβέντες μας.
Άνοιξα την πόρτα και ένας χείμαρρος χαράς σάρωσε το δωμάτιο.
Χαζό παιδί χαρά γεμάτο η πρώτη εντύπωση, τι παιδί όμως?
Ξανθός μούναρος, βυζάρες σαν κι αυτές που είναι έτοιμες να θηλάσουν τα μωρά…
Να δείχνουν υπέροχα μέσα από ένα τιραντέ μαύρο φουστανάκι, κομπινεζόν στυλ, σαν κι αυτά που φορούσαν οι μεταπολεμικές Σικελές με τις πολλές κούρμπες!
Το ίδιο έδειχνε και η κωλάρα της.
Φάμπιουλους που λεν οι φλώροι…
Τγε μανιφίκ!
Αγγελικό προσωπάκι με ωραία συμμετρία, μικροδείχνει. Δεν την κάνεις πιο πολύ από 25-26. Αδιάφορη τελικώς μου είναι η πραγματική της ηλικία.
Να επισημάνω πως τα δαχτυλάκια των ποδιών τα έτρωγα άνετα για επιδόρπιο.
Η επιδερμίδα της λευκή αψεγάδιαστη εκτός από τις σαχλαμαρίστικες μελανομπούρδες που διέκοπταν αυτήν την όψη της μωρουδίστικης λειότητας.
Έκανε σαν να μας ήξερε και μας έβλεπε μετά από καιρό. Πρόσχαρης, γλυκιά, έπιασε αμέσως κουβέντα μαζί μας και δήλωσε περιχαρής που μας γνώρισε.
Μετά τις πρώτες αυτές συστάσεις η Βανέσσα γλίστρισε στο μπάνιο για ριφρέσινγκ…
Ήταν σχεδόν γρήγορη και επιτέλους είχε έρθει η ώρα του Γιάννη Βαλαώρα…
Κούνησε τα οπίσθια της όπως ο χασάπης ακονίζει τα μαχαίρια του, προδιαθέτοντας αυτό που θα ακολουθούσε…
Η φίλη μου τότε μπήκε στο ντους.

Είσαι πολύ καύλα της λέω και την ξάπλωσα στο στρογγυλό κρεβάτι, άρχισε με ναργιλέ τούρκικο αλλά γρήγορα διέκοψε…
Λάθος αρχίσαμε μου λέει...
Τι λάθος απαντώ και δεν προλαβαίνω για δεύτερη κουβέντα και με πλακώνει σε τέτοια διψασμένα γλωσσόφιλα που μου σκλήρυναν τον Κεμάλ πιο πολύ.
Με κίνηση Ζίου Ζίτσου την αναποδογυρίζω ανάσκελα και χώνομαι στο μουνί της, στροβιλίζοντας την μεθυσμένη γλώσσα μου γύρω από την κλειτορίδα της όπως οι βλαμμένοι μουσουλμάνοι στριφογυρίζουν γύρω από την αρχαία Κάαμπα!
Επί του έργου με έπιασε η φιλενάδα μου βγαίνοντας από το μπάνιο και όρμησε κι αυτή στο κρεβάτι.
Σόδομα και Γόμορα, αλαλούμ επικράτησε μουγκρητά έκστασης, αρχέγονες κραυγές και επιφωνήματα καύλας ακούγονταν…
Γης Μαδιάμ!
Τι κωλοδάχτυλα και στις δυό, τι τριγλωσσόφιλα, τι γλειφομούνια-γλειφοκώλια…
Η Βανέσα δεν κωλώνει πουθενά, σκίσε την πουτάνα σου να μου λέει, χώσε τον πιό βαθιά, μέχρι την μήτρα…
Δεν είμαι ο Γκουσκούνης αλλά θα κάνω το καλύτερο μου, της λέω.
Σήμερα θα είναι η τελευταία μου μέρα, σκέφθηκα.
Θα με φάνε ζωντανό αυτές…
Τελικώς επιβίωσα.

Την Βανέσσα βαθμολογώ με άριστα 10΄΄΄ με 3 τόνους στην διάθεση.

Τα υπόλοιπα δεν τα θυμάμαι και δεν έχουν σημασία να τα θυμάμαι, μου αρκεί που τα βίωσα.

Μέραμπα ταβάρισι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CaptainK, koutavoulias, rodriguez65 και 50 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2021
Merhaba Tavarishi? Φίλε, τά μπέρδεψες: "Μέρχαμπα" εἶναι ἀραβοτουρκικό καί σημαίνει "καλημέρα"! "Ταβάρισι" εἶναι ρωσικό καί σημαίνει "σύντροφοι"! Βαβέλ σκέτη! Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Yatoputso, srek7, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
16 Αυγούστου, 2021
No comments ...
Χμμμ;
review reaction 1 kamikaze73, hornyasfuck, srek7 και 1 ακόμα μέλος
16 Αυγούστου, 2021
Από φαντασία καλά πάμε ??
review reaction 1 Annapurna
16 Αυγούστου, 2021
Meraba σημαίνει γειά σας στα τούρκικα!
Βεβαίως αρέσκομαι στα γλωσσικά παντρέματα και σίγουρα με ενθουσιάζει το μπαστάρδεμα μιας Βαβέλ!
Ο γέλως είναι θείο δώρο της θεάς Αφροδίτης και φυσικά είναι ευπρόσδεκτος, εκφερόμενος από τους γνωρίζοντες έχει αξία, ουχί όμως από τους αιωρούμενους φλώρους, τους φέροντας νεοπλουτίστικη χλιμιτζουριά στυλ luis vuitton, τένιης με τον Ντένις και πεντάσφαιρα χαμαιτυπεία.
Ο νοών νοείτω!
review reaction 1 review reaction 5 Limperatore XXI, Annapurna, hornyasfuck
16 Αυγούστου, 2021
Θλιβερό σχόλιο !!!
review reaction 1 kamikaze73, hornyasfuck
16 Αυγούστου, 2021
2 συναγωνιστές γράψανε ότι έκαναν 5 μέρες να συνέλθουν από την συγκεκριμένη.
Παρόλα αυτά εσύ αντί να σχολιάσεις για την συγκεκριμένη σχολιάζεις για μένα προσωπικά χωρίς να με γνωρίζεις καθόλου ποιός είμαι και από πότε παρακολουθώ το φόρουμ.
Ειλικρινά ΛΥΠΑΜΑΙ για σένα και για τα θλιβερά σου σχόλια.
Δεν έχω τίποτα άλλο να πώ.
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
16 Αυγούστου, 2021
Εμένα με καλύπτει ο τίτλος.. Τώρα ο καθείς και το επιπεδο του . θα μας πεις για τις φωτό. Είναι real???? Τι λουλα΄τις έδωσες???? Αφού σου είπε τι θέλει νεράκι και .....

Βy the way gauguin χαιρετίσματα από την asram "φώτηση". Αν θες στου στέλνω τηλέφωνα ,ονόματα και διεύθυνση. Με περιμένει στον βόρειο βολγα to φθινίπορο. Εσυ σχίσε τισ ΠΟΥΤΑΝΕΣ σου και άσε σε μένα την φώτιση του asram..!!!!! Cheers!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna
16 Αυγούστου, 2021
Φίλε μου γράψε σε βιβλίο της πουτανο περιπέτειες σου
θα γίνει ανάρπαστο....
η κάθε σου κριτική απλά μοναδική.

"Μέραμπα ταβάρισι!"
review reaction 1 review reaction 3 spipis71, hornyasfuck, Annapurna και 2 άλλα μέλη
17 Αυγούστου, 2021
Ωραία η κριτική σου αλλά δεν μας είπες πια από τις δυο εξπερματισες και που;;
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, srek7, Annapurna
17 Αυγούστου, 2021
Η κολλητή σου δεν μας περιέγραψες πως είναι εμφανισιακά και στο γαμησι.
review reaction 3 review reaction 1 ISINAS, hornyasfuck, srek7 και 1 ακόμα μέλος
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10