Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 58400
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από διάφορες κρατικές για την Αφροδίτη αποφάσισα να βρεθώ με την κοπέλα..
Είναι μια γυναίκα περίπου στα 40 με 41 με πολύ καλό σώμα για την ηλικία της με λίγο σπάσιμο στην κοιλιά και στο πρόσωπο αλλά αυτό δεν την κάνει και άσχημη..με βυζί ανύπαρκτο αλλά ένα κωλαρακι που θά ζήλευαν πολλές 20αρες.. Ή επικοινωνία με το γραφείο πολύ καλή και κλείστηκε τό ραντεβού για απόγευμα αφού ή κοπέλα αρχίζει την δουλειά από τις 18:00, έτσι ήμουν τό πρώτο ραντεβού της ημέρας. Ήρθε στην ώρα της με ένα φορεματακι καλοκαιρινό και με χαμόγελο που σέ έκανε νά νιώθεις άνετα.. κάθησα στον καναπέ του δωματίου και εκείνη κατευθείαν άρχισε να πετάει τά περιττά και ήρθε και κάθησε δίπλα και χωρίς να χάνει χρόνο μπήκε κατευθείαν στο ψητό.. βαθύ φιλί με γλώσσα και αρχίζει να εξερευνά την ευρύτερη περιοχή.. την αρπάζω και την φέρνω από επάνω μου και αρχίζω της σφαλιάρες στα κωλομερια της.. όχι και πολύ δυνατές όπως στις ταινίες που έχει συμμετάσχει αλλά πιο soft.. μετά περάσαμε για ντουζ που εκεί είχαμε γλωσσοφιλα και ένα κλαρίνο πολύ καλό χωρίς δόντι και νά τό παίρνει βαθιά μέσα.. αφού έπλυνε ό ένας τον άλλον καλά και σχολαστικά περάσαμε στο κρεβάτι όπου εκεί κατέβηκα χαμηλά για περιποίηση αφού και εκείνη με περιποιήθηκε στο μπάνιο.. άρχιζα να γλύφω και εκείνη άρχισε να ανταποκρίνεται στις υπηρεσίες μου όπου άρχισε να υγραίνει αρκετά.. εκεί έκοψα γιατί μου ήρθε έντονη μυρωδιά από τά υγρά και ευτυχώς απομακρυνθηκα γιατί μετά από λίγο άρχισε να πετάει έντονα υγρά (συγνώμη αλλά δεν ξέρω νά γράφω το σκουρτινκ).. στην συνέχεια την βάζω ανάποδα στο κρεβάτι με τό κεφάλι νά κρέμεται από έξω και εγώ από επάνω νά της τό βάζω βαθιά στο στόμα.. αυτό συνεχίστηκε για λίγο όπου δεν άντεξα και την έχυσα στο πρόσωπο και τελείωμα πρώτου γύρου.. μπανάκι και από τούς δύο λίγο κουβέντα για τής ταινίες που έχει παίξει και ξεκίνημα του δευτέρου που είχε τσιμπούκι για κανένα πεντάλεπτο και μετά καβαλάει από επάνω κοπανημα για λίγο αλλαγή ανάποδα νά έχω θέα τό κωλαρακι της με τής απαραίτητες σφαλιάρες σέ λογικά πλαίσια.. μετά ιεραποστολικό όπου τελείωσα για δεύτερη φορά.. και εκεί πάλι μου ήρθε έντονα ή μυρωδιά από τά υγρά της.. μπανάκι λίγη κουβέντα αφού είχε μείνει χρόνος και αποχώρηση της κοπέλας..
Τό λοιπόν για μια φορά είναι ότι πρέπει ή κοπέλα και αυτό μόνο ότι δεν μπορώ την έντονη μυρωδιά από κάτω.. αλλά πρέπει να είναι οργανικό τό θέμα γιατί κάναμε μπάνιο και είδα ότι πλύθηκε πολύ καλά από κάτω.. αυτά από εμένα και καλό καλοκαίρι νά έχουμε..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mike 7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
533
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, kwstasxat και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού